Skocz do zawartości

Prośba o usunięcie konta


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, tytuschrypus napisał:

Co ci ludzie mają z tym usuwaniem zawartości? O.o

To że jak dowiedzią się o zawartości nieodpowiednie jednostki może to namieszać w życiu.

Też o to prosiłem bo byłe w takiej sytaucji ale jakos sobie poradziłem.

Niestety regulamin jest sztywny i nie ma takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon się blokuje. Prywatny jest i nie należy dawać dzieciom (niezależnie od płci) do zabawy.

Komputer, też się da blokować. Reszta jw.

 

--

Trzeba to wpisać do regulaminu, jak ma wyglądać usuwanie konta i tak dalej bo to się zaczyna powtarzać i służyć szeroko rozumianej polityce. Tak na przykład, żeby to było zgłaszane do moderacji a nie na forum itd.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio uaktywnił się bardzo Pawełek z Leeds (ten od fotografowania mnie i stalkowania Anki), więc to jest szersza akcja.

 

Zgłaszają chęć usunięcia konta, godzinę później krzyk na całe forum że chcą usunąć - po co? Żeby stworzyć wrażenie że ludzie stąd uciekają. A przecież tu nie ma na trzy zmiany pracowników, co po minucie zareagują na wiadomość forumowicza. Żeby forum mogło działać, muszę do niego dołożyć z własnych środków..

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to żeby w regulaminie było napisane na jakich zasadach konto jest usuwane i że publiczne prośby nie będą akceptowane a tego rodzaju wpisy usuwane i tego rodzaju delikwenci blokowani.

Każdy może chcieć się rozstać z forum. Nic prostszego ale ogłaszanie tego wszem i wobec jest deklaracją polityczną i jako taka powinna być zwalczana. To jest miejsce dyskusji a nie propagandy. Jak chce się wykazać w tej materii to proszę - tu można.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie prośby można kierować na priv albo na skrzynkę pocztową moderacji.

 

Jaki jest sens zakładania tego typu tematów?

 

Gdy ja składam jakieś wnioski, prośby, zapytania czy cokolwiek to robię to na poniższy adres [email protected].

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobryziomek napisał:

Jaki jest sens zakładania tego typu tematów?

Nie ma sensu,

Pan Adam powiedział cześć a potem spadam,

Lecz tylko jedno pytanie mu zadam,

Po co chcieć kasacji konta na forum,

Gdy się wie, że nie ma takiego wyboru?

(Lub przynajmniej się wiedzieć powinno)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

   Może rozkmińmy na podstawie postów @adam1992 przyczynę decyzji o usunięciu konta.

Taki mała wycieczka w kierunku Adama.

Chyba chodzi o małą kobiete, post z 23 lipca, a nie dawno adas, założył temat kobieta pasożyt..... Czy to aby nie ta sama pani? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ten Adaś trochę mnie wkurwił. Nie wiem pod wpływem czego podjął decyzję, ale to trochę aktorstwo.

   Sam, tutaj opisuję swoje życie, niech będzie dla młodych. Wiem że rodzina dalsza i bliższa, sąsiad ten 'mądrzejszy', Ci którym udzieliłem namiar na BS,

czytają mnie, wyjebane mam na to. Nie kradnę, nie kłamie, opisuje tak jak jest, nie mam się czego wstydzić. Problem mają ci co żyją na pokaz.

Wstydzą się swojej ciemnej strony życia. Pozerzy, żal mi ich, jednocześnie gardzę, nigdy nie są szczerzy.Żyją dla innych, ubodzy są w swoje uczucia,

boją się je okazać: 'Bo co ludzie powiedzą'.

 

Krzyż na drogę.?

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy użytkownik powinien mieć prawo do skasowania konta wraz z jego zawartością, nieważne czy nabił 10, 100 czy 1000 postów. Jedyny powód który usprawiedliwia brak takiej możliwości to zamęt w tematach na forum. Bez sensu pytać o powód kasacji, to czyjaś osobista sprawa i nikomu nic do tego. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Moim zdaniem każdy użytkownik powinien mieć prawo do skasowania konta wraz z jego zawartością

 

     Błąd!

Czy z Biblii, Koranu, czy Tory usunął byś cytaty które tam zawarłeś, przemyślałeś, nie pasują Ci?

Spójrz na to w ten sposób, to co zostało napisane na BS, niech pozostanie dla młodszych.

Wstydzisz się tego co napisałeś, pozostań asekurantem, myśl o czym piszesz, będziesz, zostaniesz jałowym.

To emocje, byłe, obecne i potencjalnie przyszłe powodują że to forum istnieje.

 

   Zabieram zabawki i opuszczam piaskownicę? 

Dzieci tak robią.

 

Pozdro.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki @Still zakładajcie swoje fora i swoje zasady. My się dostosowujemy do miejsca w którym jesteśmy, nie obrażamy się jak dziewczynki i nie robimy scen jak co niektórzy. Każdy czytał regulamin, nie pasuje po co zakładać konto?

 

Idzie jeden z drugim do studia tatuażu, robi sobie kutasa na czole a potem pretensje do kogo, że sam zlecił tego kutasa? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.