Skocz do zawartości

Prośba o usunięcie konta


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

obawia się o swoje bezpieczeństwo? 

Sorry, czytam forum sporo i naprawdę poza jednym przypadkiem nie kojarzę niczego takiego. Dla mnie taki ktoś powinien rozważyć, czy nie ma paranoi. My tu nie piszemy o podkładaniu bomb, na litość boską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnickinie do końca widzę związek. Gdzie bym nie pisał, czy jest to forum polskich wieżowców, czy forum fantasy, czy bracia samcy tak samo zależy mi na anonimowości i tak samo nie uzewnętrzniam takich rzeczy, które mogą pozwolić mnie zidentyfikować i tak samo nie chciałbym by usunąć zawartość, bo to jest forum po prostu.

 

Nie wiem, co insynuujesz pisząc o obawie o swoje bezpieczeństwo. Co dokładnie masz na myśli? Konkretnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakimś cudem zostanie zidentyfikowany na podstawie jego postów kim jest. Znam jego imię i nazwisko. No przykładowo dowiedziałem się, że mój sąsiad z 10 piętra jest gejem. Rozpuszczam plotę w środowisko, wysyłam linki. Zachowuję się podle jak kanalia. No i koleś może mieć pozamiatane. Dorośli, rozsądni, tolerancyjni ludzie będą mieli na to wywalone z kim sypia ich sąsiad, ale znajdą się takie jednostki które zrobią mu z życia piekło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnickii do takiej próby zniszczenia komuś opinii potrzebne jest forum? Bądźmy poważni.

 

Jeśli tak, to każdy może założyć konto, napisać coś co sugeruje, że jest tym sąsiadem, a potem zrobić screeny i pokazywać jako dowód. I może użyć do tego każdego forum.

 

Tak jak wspomniałem - paranoja, może jakaś mania. Połączona z dziecinadą. Nie chcesz już pisać na forum? To przestań pisać i idź, nikt siłą nie trzyma. Usuwanie konta, zawartości (która przecież może być wartościowa dla innych), pisanie  tym postów (jest skrzynka kontaktowa), dramat.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Wyraziłem swoje zdanie o potrzebie udostępnienia opcji usunięcia konta, tak jak napisałem - ktoś może poprzeć, albo zanegować.

No fajnie, tylko to nic nie wnosi co teraz napisałeś. Ja też korzystam z prawa do wyrażenia własnego zdania i się z Tobą nie zgadzam :) Od tego między innymi jest forum. 

 

Edit: nawet awatar usunięty jak widzę, by nawet ślad nie pozostał ?

Edytowane przez tytuschrypus
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Moim zdaniem każdy użytkownik powinien mieć prawo do skasowania konta wraz z jego zawartością, nieważne czy nabił 10, 100 czy 1000 postów. Jedyny powód który usprawiedliwia brak takiej możliwości to zamęt w tematach na forum. Bez sensu pytać o powód kasacji, to czyjaś osobista sprawa i nikomu nic do tego. 

 

13 godzin temu, Still napisał:

@Towarzysz_Winnicki popieram. 

 

A pomyśleliście o tym, ile trzeba było wysiłku, pieniędzy, wolnego czasu i horroru związanego z hejterami przejść, żeby te miejsce istniało? To nie jest tak, że forum sobie magicznie istnieje, tylko bezustannie musi być podlewane potem, czasem łzami i na szczęście jeszcze nie krwią. O pieniądzach nawet nie wspominam. Masa ludzi spędza tu swój czas pisząc, dzieląc się wiedzą, pomagając młodym.

 

I przychodzi ktoś się wysrać w innych swoimi problemami, zaczerpnie ile się da, a potem kasuj mu konto bo się znudził i ma w dupie. A prawda jest taka, że żeby ten człowiek mógł skorzystać, to wielu ludzi musiało podjąć wysiłek, oddać swój czas, wiedzę i energię.

 

Egoizm i brak wdzięczności w skrajnej postaci.

  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz skoro koleś chce usunąć konto i zawartość której jest autorem to ma do tego pełne prawo, co to za jakieś odmowy, on nawet nie musi o to prosić, żąda i tyle, macie skasować. Przecież jak doniesie to będzie koniec forum więc przestańcie robić sobie problemy, przecież nie warto i należy uszanować wolę uzytkownika.

Edytowane przez Dani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dani ma prawo do usunięcia danych osobowych, wizerunku, danych połączeń, kontaktowych oraz treści, które można uznać za utwór.

 

Zwykły post nie jest utworem.

 

Skasowanie konta polega na usunięciu wszelkich danych profilowych i danych powiązanych, ip, logi itp.

 

Posty zostają, chyba że użytkownik wskaże konkretne miejsce gdzie znajdują się jego dane osobowe lub wizerunek czy inne dane wrażliwe np. numer rejestracyjny auta, email itd. wtedy taka zawartość jest również usuwana. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dobra papuga by to podpięła pod utwór, wszak jest to treść oryginalna. Ale nie wiem, nie będę się kłócić, uważam jednak, że jeśli ktoś coś chce to niech to ma, po co robić sobie problem, watpie aby wpisy randomowych sebixow miały jakąś większa wartosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dani napisał:

Wydaje mi się, że dobra papuga by to podpięła pod utwór, wszak jest to treść oryginalna

Były już takie próby w polskim internecie, wszystkie zaliczyły fail ;)    

 

Ponadto regulamin jest tak skonstruowany aby .... 

 

2 minuty temu, Dani napisał:

uważam jednak, że jeśli ktoś coś chce to niech to ma, po co robić sobie problem

To załóż swoje własne forum i prowadź je po swojemu :)  

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dani napisał:

Forum to miejsce publicznie i nie można go prowadzić po swojemu.

Można po swojemu, w ramach obowiązującego prawa, jak każda działalność prowadzoną przez człowieka. 

 

Można również decydować na podstawie zarówno obiektywnych jak i subiektywnych kryteriów, kto może się na nim wypowiadać, a kto nie. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ideę prośby usunięcia całkowicie konta wraz z wpisami rozumiem w kontekście tego: wchodzi ktoś, bo szukał wsparcia, wiedzy czy pocieszenia, bo po to to forum istnieje. Wita się, i opisuje swoją historię. Czasem bardzo emocjonalnie. Czasem wrzuca jakieś konkretne informacje o sobie, czy takie po których mozna go zidentyfikować. Poźniej zmienia mu się coś w życiu. Np ma stalkerów, którzy szukają jego danych i info o nim. Może to być jego była żona czy laska.
I trafia na to forum...ma opisane wszystko co i jak on myślał, planował, ba, jakie kroki ma zamiar pojąc w przyszłości wobec niej.

I...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdololo. Trole chcą zrobić haos i wrażenie że się ucieka z forum. Nie pasuje nie pisać. 

 

Ps o prywatności piszą osoby, które mają na fb wszystkie dane kontaktowe, adres, rodzinę, poglądy polityczne itd. Google zbiera informacje o wszystkich danych i jest spoko? 

 

Nie pasi wyp... i buziaki na drogę. Mosze Red zakończył temat, zgłaszam go do zamknięcia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.