Skocz do zawartości

Sterydy


Rekomendowane odpowiedzi

@Dx51 Myślę że ktoś z naprawdę dużą wiedzą o tych środkach, mógłby je tak wykorzystać, by zanotować wiele zysków i bardzo mało strat. Problem w tym, że nawet endokrynolodzy nie zawsze wiedzą co może się stać i jak zareaguje organizm. Gdybym miał taką wiedzę, myślę że bym skorzystał z tych leków - ale jej nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2015 o 13:21, Pikaczu napisał:

Wybacz stary ale jebłem ze śmiechu,jestes pewnie przed 30.poziomy testa nie sa stałe,jak jest po nizej normy to juz mozna sie zastanowic ale nie nad htz tylko nad pobudzeniem przysadki, gratulacje uposledzania funkcji przysadki :D:lol:

Przynajmniej wybrałes tańszą metode kastracji%-)

Zaciekawił m ie temat pobudzenia przysadki. Mógłbyś Pikaczu napisać coś o tym ? Albo wskazal terminy jakie wpisać w googlach ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysadkę a raczej podwzgórze możesz pobudzić za pomocą leku pod nazwą clostylbegyt(substancja czynna clomifene cirate)

Przysadka wydziela hormony przysadkowe ,ale żeby ona ruszyła to podwzgórze musi wysłać do niej sygnał.

Niski poziom testosteronu może być spowodowany wadą jąder ,wadą przysadki,wadą podwzgórza.

Na wszystko powyżej są odpowiednie sposoby do diagnozy ale nie licz że przeciętny endokrynolog z okolicy wie coś na ten temat bo się mocno zdziwisz.

Jeśli jadra nie maja rezerwy wydzielniczej i nie reagują na podawanie HCG to niestety ale trzeba wprowadzić terapie zastępczą testosteronem.

Poziom testosteronu poniżej 350ng/dl z objawami niedoboru testosteronu wymaga leczenia,natomiast na takim poziomie erekcja może być w pełni zachowana.

Ale zespół niedoboru testosteronu to nie tylko erekcja.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.