Skocz do zawartości

Apel kobiety do brzydkich mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... pomijając wady genetyczne i inne nieszczęścia ja dalej zostanę przy dwóch starych prawdach/cytatach:

 

1) "Nie ma ludzi brzydkich. Są tylko biedni".

 

2) "Daj mi ludzi i forsę, by wyglądali jak ludzie".

 

PS. Pisanina tej Pani o tzw. prawdziwej miłości to nawet nie niesmaczny żart.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przybyłem żeby wkleić ten artykuł, ale widzę ze już jest. Marek musisz zrobić z tego audycję to jest złoto! Sama prawda - obnażona.

Cytaty na zachętę: " Faceci ZNAJCIE SWOJE MIEJSCE! Jesteśmy tak samo wybredne wizualnie, jak wy! (akurat to kłamstwo, dużo bardziej wybredne, co pokazują badania portali randkowych – mój dop.). Chcemy, by tylko dobrze wyglądający mężczyźni do nas podchodzili! Jeśli jesteś jakąś dziwną kombinacją niskiego, starego, czy łysego grubasa, to mówię szczerze – odpierdol się i nawet nie patrz na mnie! "

" ZNAJ SWOJE MIEJSCE I DAJ NAM BYĆ PODRYWANYMI PRZEZ LEPSZYCH GENETYCZNIE MĘŻCZYZN! To bardzo proste. Nie podoba Ci się? Co mnie to obchodzi? Brzydkim mężczyznom nie należy się zaangażowanie, uczucia, szacunek, ani seks (co na to środowiska z lewej strony, które mówią o dyskryminacji tylko jednej płci? – mój. dop). "

 

Edytowane przez Gardevili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pani zachowuje się jak księżniczka czekająca na księcia z bajki, ale nią nie jest. Bo gdyby nią była, to by swoim pocałunkiem zmieniła brzydala z pięknym wnętrzem na pięknego królewicza.

 

Ta pani jest oszustką. Ja jakoś nie zauważyłem aby w realu piękne panie pogardzały atencją nawet od tych brzydkich.

 

Widocznie panie które ja obserwowałem były bardziej rozwinięte umysłowo i emocjonalnie.

Edytowane przez LiderMen
Literówka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gardevili napisał:

Sama prawda - obnażona

Oczywiście, bo to jest sama prawda. Napisana z pozycji silniejszego, dyktującego warunki na zasadzie "No, jest tak. I co mi zrobisz?". A taką pozycję mają w dzisiejszych czasach kobiety w relacjach z mężczyznami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój. Przecież przeważnie osoby tak pogarszające innymi przez wygląd same są pełne kompleksów. 

 

Nie zdziwię się jakby w przeszłości była wyśmiewana brzydulą (co samo w sobie jest złe) a z wiekiem i dbałością o wygląd stała się atrakcyjna. 

 

To jest typowe że często nienawidzimy ludzi przypominających stare wersje nas samych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - chciałbym zobaczyć jak ta baba wygląda.

 

2 - przebija z tego tekstu frustracja. Tyle ze frustracja niezbyt atrakcyjnej baby, ktora nie przyciąga przystojnych facetów, ale ma poprzeczkę zawieszoną wysoko, i nie zrezygnuje z tego bo uwaza ze jest atrakcyjna.

 

3 - niech wyperdala. Realia weryfikują jej chciejstwa.

 

Miałem niedawno spięcie z babą na grupie fejsowej.  Pierdolila jakies kocopoły o tym ze kobiety to, i tamto, i zr im sie nalezy. Na co zareagowałem wpisem pt " co z ciebie za cud ze az wszystko ci sie tak nalezy za sam fakt bycia".

 

Oczywiście od razu uslyszalem jaki mam ryj, zebym poszedł do lustra itd, oraz ze jakbym podszedl na ulicy to by mnie wysmiała.

 

Odpowiedziałem jej tak: " droga piękności fejsbukowa ( sądząc po setce pozowanych i retuszowanych foto) bardzo chętnie podejde do ciebie na ulicy, pod jednym wszak warunkiem: będziesz naturalna. Czyli: zmyj farbę z wlosow, wyprostuj je, zmyj podklad, tusz z rzęs, z brwi, podklad, fluid, szminkę, kolczyki z uszu precz, pushupy z cyckow, skromny tshirt, lakier z pazurów, pazury na krotko obetnij, identycznie u nog. Zwykle jeansy i buty na plaskiej podeszwie. I z 10 innych rzeczy ktorych nie wymienilem ale pewnie są. 

 

Ja będę bez tego wszystkiego. Masz odwagę tak przyjść?

 

Odpowiedz brzmiala jak? Cyt " jestes zakompleksionym dupkiem, pewnie cie jakas kobieta mocno skrzyedziła".

 

 

  • Like 9
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Odpowiedz brzmiala jak? Cyt " jestes zakompleksionym dupkiem, pewnie cie jakas kobieta mocno skrzyedziła".

Młehehehehe - jak to się zaśmiewa Brat @Stary_Niedzwiedz

 

W czasach kiedy miałem w zwyczaju wysyłać swoje fotki damom na maila - średnio w 8 na 10 przypadków otrzymywałem wiadomosć zwrotną "nie jesteś w moim typie"

Więc odpisywałem damie - "Ty w moim też niezaspecjalnie"

 

I dyskusja zamiast urwać się na tym - dopiero się zaczynała. Bo od razu, ale to od razu była jej riposta w stylu:

- a co ci się we mnie nie podoba, czego mi brakuje ?

- prawdopodobnie tego samego ci brakuje co i mi w twej ocenie

- jak to ? ja nie mam siwych włosów ani nie jestem gruba

- a któż cię tam wie przemiła damo, wy kobiety macie farby, tapety, pacykacje, zdjęcia też robicie tak by było na nich 15 kilo mniej

- jestes zakompleksionym dupkiem skrzywdzonym przez kobiety !!!!!!

 

Jest bowiem takie przysłowie o nożycach i stole, w ktorym występuje także element uderzenia.

 

I to nie tylko działa w kwestii urody babskiej ale i wielu innych dziedzinach życia.

Przykładowo - krzyknij w pobliżu na szczęście byłego już prezydenta - Bolek ! - to zobaczysz jaka będzie reakcja.

 

BTW:

Zagadac na ulicy do dowolnej kobiety nawet będąc w stroju warsztatowym w dodatku tu i tam nieco oberwanym - nie mam najmniejszych oporów.

Nigdy żadna kobieta mnie nie wyśmiała - choć były takie próby na samym poczatku zagadywajki.

Jestem czasem dość bystry i szybko reaguję - więc albo dama ze mną rozmawia z pozycji zdecydowanie mniej wywyższonej albo (co bardzo częste) - ucieka widząc, że lekko nie będzie.

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisała to pewnie jedna z tych co robi więcej zdjęć w toalecie, niż Armstrong na księżycu.  

 

Tak to sobie wyobrażam:

 

54ed64a619ea00a9755f274380cbeeff.jpg

 

Niech lepiej się zastanowi dlaczego dalej jest sama, zamiast pisać takie pierdoły. Nie podoba się jej jakiś facet to nie, Ok, ale ten tekst aż bije wybujałym ego tej Pani. Widać wściekłość, że nie zdążyła „załapać” się na ułożonego chłopaka i teraz wylewa swoją frustracje w internecie. 

Edytowane przez Qaikwow
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tytuschrypus napisał:

Oczywiście, bo to jest sama prawda. Napisana z pozycji silniejszego, dyktującego warunki na zasadzie "No, jest tak. I co mi zrobisz?". A taką pozycję mają w dzisiejszych czasach kobiety w relacjach z mężczyznami. 

Popieram. W dodatku na ten piedestał sami (mężczyżni) żeśmy je tam wepchali, a rzesze wielbicieli internetowych tworzą kordon bezpieczeństwa. 

Nie wiem, czy ten tekst cytowany naprawdę to napisała kobieta, ale nie jest to ważne - brzmi to właśnie tak, jak kobieta mogłaby napisać. 

Brutalne, ale prawdziwe. Dziś, ("gdy sam jestem dziadkiem" niczym w reklamie Werther's Original) wiem już, że wygląd i forma to zajebiste atuty. Zajebiste bo proste, bezdyskusyjne, nie podlegające polemice. Bez odbudowania naszej fizyczności jako mężczyźni nie ugramy za wiele. Język ciała i fizyczności do kobiet (zwłaszcza, ale nie oszukujmy się, do każdego) przemawiał i przemawia, tylko za często sobie wmawialiśmy, że jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się forma, jedzie wewnętrzną przemocą. Wnioski są takie: 1. laska sama jest wybitnie brzydka i szuka przystojnych facetów (możliwe, że tym samym chce potwierdzić swoją wartość). 2. Została po prostu skrzywdzona przez jakiegoś i takim tekstem sobie folguje. 3. Autorem tekstu jest facet z problemami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobryziomek napisał:

Ja też dużo czytam na te tematy.

Możesz polecić jakąś ciekawą literaturę?

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/77731/zaburzenia-osobowosci-we-wspolczesnym-swiecie

 

https://www.gandalf.com.pl/p-b/psychoterapia-psychodynamiczna-zaburzen/

 

https://www.wuj.pl/page,produkt,prodid,2770,strona,Terapia_poznawcza_zaburzen_osobowosci,katid,47.html

 

https://www.gwp.pl/diagnoza-psychoanalityczna.html

To to jakiś gościu na youtube po prostu zrobił audiobook, osobiście wolę klasyczną książkę

 

 

Na popularnym portalu aukcyjnym takie książki co jakiś czas się pojawiają w przystępniejszych cenach. A i te książki oduczyły mnie "ratować" kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomnę jak byłem młodym padawanem lat z 15. 

Byłem ja sobię na ognisku i chciałem zaprosić dziołchę na spacer, bo wydawała mi się fajna i chciałem porozmawiać.

Wtedy doznałem niemal szoku, ale to jej oburzenie na twarzy że nigdzie ze mną nie pójdzie, praktycznie gniew za to że się spytałem.

 

Teraz się z tego śmieję, ale wtedy po tej akcji miałem straszny opór przed zagadaniem do jakiejkolwiek kobity, tak samoocena na ryj poleciała :D

 

Tekst mocno przesadzony, można było to napisać w sposób dużo mniej przerysowany i mniej pałający nienawiścią.

Mimo to tam nie ma nic nowego, czego by nie zauważył przeciętny facet podczas okresu swojego dojrzewania.

Także ten, hulaj dusza, piekła nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest niezależna, ma własne mieszkanie i potrzebuje jedynie przystojniaka do seksu i reprodukcji, to po co to pisze? 

Po co marnuje czas, który mogłaby przeznaczyć na piłowanie paznokci albo oglądanie reality shows na MTV albo jakiegoś "tureckiego" tasiemca na pisanie tego manifesto? 

Biedna, samotna, 30/35+ samiczka, która przerobiła kilometry kutasów, ale przegapiła moment na złowienie zaradnego, ogarniętego chłopaka. Teraz szuka księcia, a jak wiemy z wiekiem wymagania rosną, choć oferta coraz słabsza...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu i ochoty czytać takich bredni. Ale wiem jedno, gdyby mężczyzna napisał taki "artykuł" zatytułowany Apel do brzydkich kobiet, to na forach damskich, kobiety pisałyby: co za seksista, zależy mu tylko na wyglądzie, gdzie Ci mężczyźni, liczy się wnętrze.

 

Szkoda, że to gówno dostępne jest w sieci, gdyż poryje mózg niejednej kobiecie.

 

AdwokatDiabła89

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.