Skocz do zawartości

Ks. Jan Kaczkowski


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Tak... porządny człowiek... z pasją i poczuciem misji... dlatego czasem się wkurzam "jak się księży wrzuca się do jednego wora" uogólniając że ja ktoś został kapłanem to musi być zaraz: złodziejem, zboczeńcem, sadystą czy innym psycholem... no bo kto "normalny" zostaje księdzem? zakładając że takich ludzi z różnymi zaburzeniami jest dajmy na to np. 10%, to w innych grupach społecznych: prawnicy, posłowie, rolnicy itp. Odsetek jest prawdopodobnie podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciałem się pochwalić serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie występuję na tle płonącego kominka, który ma uosabiać piekło. Już widzę rzesze nadgorliwych katolików, którzy mnie w tym piekle razem z Jurkiem Owsiakiem umieszczają. W takim towarzystwie bardzo chętnie bym się tam znalazł."

Bardzo dobre podejście miał. Bo dobro można robić w różny sposób. Ktoś powie, że gwiazdy ćpają, itp.  ale Owsiak sprawił  że ten raz w roku gwiazdy robią koncert za darmo a kasa idzie na szczytny cel.  Nie raz widziałem w szpitalu urządzenia z serduszkiem WOŚP. 

W tej Polsce jak coś dobrze idzie, są konkretne efekty to trzeba to koniecznie  uj....ć!  Nie może być! Musimy być ciągle męczennikami, żyć w biedzie, nieszczęściu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.