Skocz do zawartości

Książka: "Brudna Gra" już w sprzedaży!


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś w sprzedaży https://samczeruno.pl/sklep/downloads/brudna-gra/

 

brudna-gra.jpg

 

Mamy zaszczyt przedstawić dzieło pod tytułem Brudna
gra. Czego nie wiesz o swojej kobiecie..., na którego pomysł
wpadliśmy w trakcie spożywania soku jabłkowego
i oczyszczającej umysł medytacji w siedzibie loży.


Sumując, w jednej publikacji otrzymasz zbiór użytecznych
informacji, niejednokrotnie ciężkich do przyjęcia,
ponieważ tam, gdzie wzniosłe uczucia ścierają
się z brzydką rzeczywistością, zazwyczaj zostają gruzy.


Plus jest taki, że ci, którzy przetrwają tę wewnętrzną
walkę i zawalenie świątyni swych dotychczasowych
przekonań, będą mogli w miejscu gruzowiska postawić
nową, opartą o solidne fundamenty.


Żeby nikt nie zarzucał, że książka nie jest poważna –
bo jest jak najbardziej poważna, dotyka wielu problemów
i opisuje ich źródła – nie ustrzegliśmy się również
odrobiny naukowego bełkotu. Na tym łez padole istnieją
bowiem uczeni, którzy nie tylko nie kwestionują naszych
tez, ale posunęli się do granic patriarchalnej bezczelności
i nawet je potwierdzają.


Tak! Będą kiepskie, seksistowskie suchary, skoro mają
nas kamienować, niech przynajmniej mają dobry pretekst.
Ponieważ książka zawiera więcej niż kilka kropel
prawdy, które zazwyczaj jest skłonny przyjąć przeciętny
człowiek, to uprzedzamy, że tej prawdy będzie tu
kilka wiaderek, w których osoby o ugruntowanych poglądach
pewnego typu mogą się utopić, ewentualnie
zakrztusić.

 

Jeśli jesteś zatwardziałym białym rycerzem, nowoczesną
feministką, postępową kobietą mającą problemy
z przyjęciem obiektywnej prawdy, nawiedzonym lewicowcem,
czytelnikiem „Codziennika Feministycznego”,
sympatykiem Fundacji Batorego – nie czytaj! Zawarte
w książce treści mogą poważnie zaszkodzić twojemu
zdrowiu oraz zdrowiu osób w twoim najbliższym
otoczeniu
.

 

 

  • Like 25
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera się opóźniła bo pierwsza pani, która robiła korektę po niespełna trzydziestu stronach dostała ataku i musiała zostać hospitalizowana.

 

Druga była twardsza, ale tak ją telepało przy korekcie, że zajęło to dwa razy tyle czasu co zwykle ?  

 

Pan od składu jak skończył stwierdził, że bierze 10 dni urlopu bo musi ochłonąć ?

  • Like 3
  • Haha 13
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił ale na razie brak kapusty -_-  

Jak łykać red pilla to do całości.

Fajna okładka swoją drogą ?  

 

P.S Będą jakieś promocje w przyszłości na przykład kupisz jedną a drugą książkę dajmy na to poradnik lokatora i właściciela taniej za 20% ? 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mosze Red napisał:

Druga była twardsza, ale tak ją telepało przy korekcie, że zajęło to dwa razy tyle czasu co zwykle ?  

 

Pan od składu jak skończył stwierdził, że bierze 10 dni urlopu bo musi ochłonąć ?

Wygląda, że to rzeczywiście mocna pozycja ?. Trzeba będzie nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

 

Wiesz, oglądałem jak były tylko ze dwa komenty, pozwól iż przejrzę :D 

Generalnie chciałbym ją kupić ale na razie niestety tego nie zrobię, musicie poczekać ze 2 do 3 miechów na moje 110 złotych.

Mnie jeszcze by bardzo interesowała książka lokatora i najmu i też dlatego pytałem czy będą jakieś promocje 20% mniej dajmy na to na drugą książkę bo z chęcią bym z takiej skorzystał ale jak nie będzie to spoko nie ma problemu, po prostu konsumcja będzie odłożona w czasie.

 

Edit: Faktycznie kobiety już tam płaczą pod audycją, hehehe.

 

Dobra robota z tą książką :)  Na pewno wasza praca się opłaci.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj wieczorem, przeczytałem. Nie żałuję ani grosika :-) 

 

Mocna rzecz, ale nie tak bardzo jak czyta się Forum. I ma się jakieś tam doświadczenia z Paniami.

 

W komplecie z "Kobietopedią" wprowadzą to niedługo jako lekturę obowiązkową w liceach/gimnazjach :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, trop napisał:

A jest możliwość nabycia książek w wersjach papierowych? Piszę o wszystkich tytułach od "Kobietopedii" zacząwszy.

"Kobietopedia" jest  w wersji papierowej dostępna. 

 

"Brudna gra" - hmm, jeśli już to w przyszłym roku, ale nie obiecujemy na 100%. 

 

W tym roku  ukaże się druga część "Poradnika rozwodnika" w wersji elektronicznej.

 

Są jeszcze inne plany wydawnicze, ale nie wiemy czy czas pozwoli zrealizować w tym roku kalendarzowym. 

 

 

 

W dniu 10.08.2018 o 16:40, APSS napisał:

Mocna rzecz, ale nie tak bardzo jak czyta się Forum. I ma się jakieś tam doświadczenia z Paniami.

Książka jest po to, aby każdy kto miał kontakty z paniami i doświadczył określonych "zjawisk" dowiedział się o ich powszechności, a nie tłumaczył sobie, że ma pecha i źle trafił.

 

Więc. każdy kto przeczyta powinien odnaleźć w niej swoje życiowe doświadczenia + może się dowiedzieć, co jeszcze go może spotkać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta cena jest z kosmosu! 109 zł?!

Spodziewałem się ceny około 40-50 zł, choć za e-booka to już dużo, a tu mamy ponad dwukrotnie więcej.

Dla ciekawości, sprawdziłem sobie ceny e-booków w empiku i znalazłem tylko jeden w cenie ponad 100 zł: Wiedźmin. Tomy 1-8 za 189 zł, ale tutaj mamy 2370 stron, a tutaj tylko 191.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład ceny wchodzą podatki, jest dwóch autorów i za te pieniądze utrzymuję forum, żeby ludzie mogli mieć pomoc za darmo. Myślisz że forum z którego korzystasz, utrzymuje się samo? Że informatycy, firmy robiące zabezpieczenia i sprzedające miejsca na serwerach plus masa innych pomocy jest za friko?

 

Kto ma hajs, kupuje książkę - kto nie ma, znajdzie te informacje na forum, więc nic nie stracił.

 

Edit - empik to sieć znana w całej polsce, a my sprzedajemy poprzez moje strony. Chcesz porównywać ilość moich klientów do klientów wielkiej korporacji? Ich stać na niską cenę, gdy ebooka kupi kilakdziesiąt tysięcy ludzi, nas nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, alv napisał:

Ta cena jest z kosmosu! 109 zł?!

Ale przecież nikt Cie nie zmusza do kupowania ? możesz sobie kupić za 40 jakieś fantasy czy inne trele i będzie spoko.

To logiczne, że cała społeczność i nie tylko kupując produkty ze sklepu, wspierają forum, stąd takie a nie inne ceny chociażby, choć to nie jest jedyny powód.

Reasumując, możesz kupić, Ty przeczytasz, dostaniesz dobrej jakości produkt a na łamy forum wpłyną pieniążki, które pomogą je utrzymać i sfinansować co niektóre rzeczy.

Nie rozumiem tylko po co taki ból tyłka? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TMiro https://samczeruno.pl/kobietopedia-i-inne-moje-ksiazki-wersje-w-papierze-ba-ta-ze-mucha-nie-siada/

 

@alv jako autorzy decydujemy o cenie, były już w sprzedaży droższe pozycje i na zbyt nie narzekaliśmy, ty jako potencjalny nabywca masz wybór czy zakupić, czy zrezygnować, proste.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

W skład ceny wchodzą podatki, jest dwóch autorów i za te pieniądze utrzymuję forum, żeby ludzie mogli mieć pomoc za darmo. Myślisz że forum z którego korzystasz, utrzymuje się samo? Że informatycy, firmy robiące zabezpieczenia i sprzedające miejsca na serwerach plus masa innych pomocy jest za friko?

 

Kto ma hajs, kupuje książkę - kto nie ma, znajdzie te informacje na forum, więc nic nie stracił.

 

Edit - empik to sieć znana w całej polsce, a my sprzedajemy poprzez moje strony. Chcesz porównywać ilość moich klientów do klientów wielkiej korporacji? Ich stać na niską cenę, gdy ebooka kupi kilakdziesiąt tysięcy ludzi, nas nie.

Ja to doskonale rozumiem. Myśle, że dobrym pomysłem będzie udostępnienie spisu treści i paru stron, tak aby każdy mógł wpierw zobaczyć co kupuje za 109 zł.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz właśnie zamawiam. Moja skromność nie pozwala mi się do tego przyznać, że już sporo wiem o tych wszystkich "brudnych grach" ;). Jednak biorąc pod uwagę poprzednie książki, które mam, jak również wieloletni kontakt z twórczością Marka i jak jeszcze dodam do tego fakt, że Mosze Red maczał w tym palce to biorę to w ciemno.

 

I już wiem, że to będzie dobrze zainwestowana stówa.

 

Zresztą Panowie - sto złotych za taki pakiet tak bezcennej życiowej wiedzy to jest darmocha. I pisze to całkiem i bardzo poważnie.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SennaRot napisał:

Zresztą Panowie - sto złotych za taki pakiet tak bezcennej życiowej wiedzy to jest darmocha. I pisze to całkiem i bardzo poważnie.

Dokładnie, bez włazidupstwa, ale co tu w ogóle porównywać, jakąś książeczkę fantasy, wymyśloną historyjkę do poduchy do bezcennej, odkrywczej wiedzy? Ja zanim poznałem to forum nigdy nie wiedziałem tylu rzeczy o prawdziwej naturze kobiet. Coś tam się słyszało, ale jakoś mózg to odrzucał jako przesadzone.

 

Takiej prawdy o kobiecej naturze nie znajdziesz chyba nigdzie w polskim Internecie, netkobiety Ci tego nie powie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.