Skocz do zawartości

Rozwód, zdradzała ze złości bez chęci, bo byłem tym złym


Dani

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Ale w takim razie co z środkami pieniężnymi na moich kontach? Czy one też podlegają podziałowi a jeśli tak to co powinienem z nimi zrobić? I co jeśli ona stwierdzi, że te rzeczy które wyniosła nabyła po ustaniu wspólnoty majątkowej, przypomnę że od stycznia mamy rozdzielnosc.

 

Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie tego wniosku o zabezpieczenie kontaktów. Piszę go własnie.

 

Czy mogę wnioskować o zmianę miejsca zamieszkania córki? Do chwili kiedy matka ją porwała, bo inaczej tego nie mogę nazwać, nie miałem nawet wiedzy że zamierza się wyprowadzić po prostu pewnego dnia ich nie było w domu. Córka jest zameldowana u mnie, szkoła do której chodziła była bliżej mnie, ma u mnie swój pokój itd. Chciałbym więc aby wróciła do swojego poprzedniego miejsca zamieszkania. Ponadto jej matka pracuje od godz. 7 rano do godz. 18 popołudniu i przez ten czas córka jest sama w domu. Wiem też, że matka nie wykazuje prawidłowej opieki nad nią bo nieraz widzę ją online np. o 2 w nocy i kiedy się jej pytam to mówi że mama śpi.

 

Co myslicie? Czy mam szansę aby sąd nakazał jej oddać mi dziecko na czas procesu czy oddali wniosek.

Edytowane przez Dani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, któryś raz, weź wszystkie papiery, umów się z adwokatem, opisz mu wszystko chronologicznie, daj wszystkie dokumenty jakie masz.

 

Twoja sprawa jest zbyt zawiła, żeby omawiać ją via internet. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada+Pozew rozwodowy+Pismo o zabezpieczenie wizyt z dzieckiem- 400 -500.Aha i jedyna uwaga! Bierzesz adwokata ale nie dajesz narazie pełnomocnictwa. Dogadujesz się z nim, że przystępuje do sprawy dzień przed rozprawa. Takie małe SURPRICE przed salą rozpraw.  Ogółem jak pójdzie dobrze i na jednej rozprawie się skończy to 2-3 k powinno starczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz akt notarialny, jak najbardziej. 

7 minut temu, Dani napisał:

Czy może wykorzystać ten fakt że jest u mnie zameldowana i podać w sądzie ten adres? Jak myslicie.

Tylko wszystko opóźni się w czasie. Zależy ci na tym? Wydaje mi się, że im szybciej rozwód tym lepiej! Chęć zniszczenia ex to wielka pokusa. Ale zdrowie psychicznie i fizyczne przemawia za tym abyś jak najszybciej się uwolnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.