Skocz do zawartości

Kim jest mityczny samiec Alfa? Zapraszam do panelu dyskusyjnego


Rekomendowane odpowiedzi

@arch

Wygląd nie oznacza obiektywnie dobrych genów. Natura jest ślepa w tej kwestii. Ludzie ładni też chorują na raka i wcześniej umierają. Przystojni mezczyźni też są gejami, osobami wrażliwymi, introwertycznymi itd. Poza tym niekoniecznie są długowieczni. Natura ma zupełnie inne pojęcie rozumienia dobrych genów niż człowiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowik. Jeden z szefów zarządu pruszkowskiego - szef swojego gangu. Samiec alfa - przewodnik stada. Dupy leciały na jego urodę, co?

s_owik.jpg


Pershing. Lider liderów. Samiec alfa niezaprzeczalny. Widzisz tu przystojnego faceta?

persz.jpg


Dziad. Kwintesencja dominującego samca alfa. Przystojniak, co?

dziad.jpg

Każdy z nich wygląda z twarzy jak nieatrakcyjny wieśniak oderwany od pługa. Jednak byli niezaprzeczalnie samcami alfa.

Samiec alfa to nie ten na widok którego laski sikają bo jest taki ładny i ma super wygląd ciała.
Samiec alfa to ktoś kto dominuje w otoczeniu.

 

Edytowane przez Wernon
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej...

Szkatuła - szef gangu mokotowskiego. W czasach "świetności" podporządkował sobie wszystkie grupy przestępcze w stolicy. Niezaprzeczalny samiec alfa. Nieprzystojny, chudy kurdupel.

szkatu_a.jpg

Oczko - szef gangu szczecińskiego, który trząsł całym zachodnim wybrzeżem. Samiec alfa bez dwóch zdań. Niewyględny. W dodatku miał szklane oko.

oczko.jpg

Szef gangu kantorowców. Grupa bardzo brutalna i bezwzględna. Samiec alfa. Wygląd jak widać.

kantorowcy.jpg



Wszyscy ci gangsterzy musieli mieć cechy bardzo dominujące, takie jak posiada samiec alfa - przewodnik stada, aby podporządkować sobie czasem setki typów spod ciemnej gwiazdy - morderców, bandytów, zabijaków, złodziei itd. Brutalnych i bezwzględnych facetów.

Żaden z nich nie ma wyglądu atrakcyjnego dla kobiet. Mimo to nikt nie jest w stanie poddać w wątpliwość tego że są niezaprzeczalnie samcami alfa.

Siła i dominacja to samiec alfa.

 

Edytowane przez Wernon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

@arch

Wygląd nie oznacza obiektywnie dobrych genów. 

Przecież ja nie pisałem o wyglądzie, tylko o poziomie testosteronu i hormonów u mężczyzny, a także symetrii ciała i twarzy, co już oznacza dobre geny. A że przy okazji dla kobiet ktoś taki jest atrakcyjny, czyli ma 'wygląd', czyli w naszej kulturze jest uważany za przystojnego to inna sprawa.

 

1 godzinę temu, dobryziomek napisał:

Jak taki facet jak pershing wchodzi do pubu to ludzie czują jego obecność. To jest właśnie prawdziwy przywódca najsilniejszy facet w stadzie.

To był mężczyzna, który nie był za bardzo podniecający dla kobiet - oddawały mu się, bo miał władzę, jednak pociągający jest dla nich ktoś, kto ma odpowiedni poziom testosteronu, symetrii, hormonów - co za tym idzie ktoś, kto w dawnych czasach rządził w stadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, arch napisał:

To był mężczyzna, który nie był za bardzo podniecający dla kobiet - oddawały mu się, bo miał władzę, jednak pociągający jest dla nich ktoś, kto ma odpowiedni poziom testosteronu, symetrii, hormonów - co za tym idzie ktoś, kto w dawnych czasach rządził w stadzie.


Kur.a, teraz lawirujesz już jak wąż. Wyczułeś że ci udowodniłem ze pieprzysz bzdety, to skręcasz lekko, powoli w innym kierunku. Nie gadamy tutaj o tym jaki facet jest pociagający dla kobiet, a o tym kim jest samiec alfa.
Tyle, że ty dalej patrzysz na temat tak, że samiec alfa dla ciebie to ten który się podoba kobietom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wernon napisał:

Nie gadamy tutaj o tym jaki facet jest pociagający dla kobiet, a o tym kim jest samiec alfa.

Samiec alfa biologiczny, wrodzony to osobnik z najwyższym poziomem testosteronu, hormonów - praktycznie zawsze jest to bezpośrednio skojarzone z symetrycznymi cechami budowy ciała, twarzy. Taki ktoś zdecydowanie najbardziej podoba się kobietom i taki ktoś rządził dawniej w gatunku ludzkim i taki ktoś jest jak to nazywacie 'ładny' - ładność bierze się z poziomu hormonów i jakości genów. U zwierząt dalej takiego typu osobnik rządzi, u ludzi to się zmieniło dlatego pisałem o samcu alfa nabytym - a więc osobniku z którym wiele kobiet nie ma ochoty kopulować, nie raz gardzą  nimi, bo ich gadzi mózg postrzega samca alfa dalej w tym starym typie samca alfa; kopulują jednak dla różnych korzyści.

 

Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem - od teraz przy każdym kolejnym Twoim poście z którego będzie wynikało, że dalej nie rozumiesz tych pojęć będę Ci wklejał tę regułkę - aż Ci ją młotkiem wbiję w łepetynę.

Edytowane przez arch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, arch napisał:

Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem - od teraz przy każdym kolejnym Twoim poście z którego będzie wynikało, że dalej nie rozumiesz tych pojęć będę Ci wklejał tę regułkę - aż Ci ją młotkiem wbiję w łepetynę.

Ty się stopuj trochę cwaniaczku internetowy bo nie jesteś tak anonimowy jak ci się wydaje. To kwestia pierwsza.

Druga cwaniaczku to jest taka, że twoje teorie sa zawsze z dupy. Ta też. W historii byli władcy którzy wyglądali jak kupa, a mimo to rządzili i byli samcami alfa. Wejdź na google. To sobie wbij w ten pusty, zakłamany łeb mały narcyzie o brzydkiej aparycji.

Nie kumasz tumanie tego, że samiec alfa to nie ten wybrany przez laski, a ten wybrany przez facetów na przywódcę. Żeby był samiec alfa, muszą być też inne samce. To logika prosta jak drut. Tylko jak widać z logiką to ty masz na bakier.

Będę ci to wbijał w ten zakuty łeb aż przyswoisz. SAMIEC ALFA TO SIŁA I DOMINACJA.

Edytowane przez Wernon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że mam tutaj osobistego fana. Chłopcze, ja nie wiem czy Ty jesteś nienormalny, to forum to nie miejsce na tak prymitywne wycieczki osobiste. 

 

Jeszcze raz regułka dla Ciebie - czytać ze zrozumieniem, aż w końcu dojdzie do łba:

 

Samiec alfa biologiczny, wrodzony to osobnik z najwyższym poziomem testosteronu, hormonów - praktycznie zawsze jest to bezpośrednio skojarzone z symetrycznymi cechami budowy ciała, twarzy. Taki ktoś zdecydowanie najbardziej podoba się kobietom i taki ktoś rządził dawniej w gatunku ludzkim i taki ktoś jest jak to nazywacie 'ładny' - ładność bierze się z poziomu hormonów i jakości genów. U zwierząt dalej takiego typu osobnik rządzi, u ludzi to się zmieniło dlatego pisałem o samcu alfa nabytym - a więc osobniku z którym wiele kobiet nie ma ochoty kopulować, nie raz gardzą  nimi, bo ich gadzi mózg postrzega samca alfa dalej w tym starym typie samca alfa; kopulują jednak dla różnych korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, arch napisał:

Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem - od teraz przy każdym kolejnym Twoim poście z którego będzie wynikało, że dalej nie rozumiesz tych pojęć będę Ci wklejał tę regułkę - aż Ci ją młotkiem wbiję w łepetynę.

A Ty co taki nerwowy ?

Czy to cecha wrodzona u Ciebie czy też przypadłość tzw "cielęcego wieku" ?

Bo jeli to drugie - to pół biedy - wytrzymamy jakoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fana to ty możesz mieć w szkole specjalnej. Ja ci pokazuję co za głupoty gadasz. Po raz kolejny zresztą.

Tu masz zakuty łbie co to jest samiec alfa. Powtarzaj do skutku.
SAMIEC ALFA TO SIŁA I DOMINACJA.

Twoje regułki sa o kant dupy rozbić, bo samce alfa mogą być brzydkie a często chore czy kalekie. A mimo to rządzić.


@Bonzo

A Ty co taki nerwowy ?

Czy to cecha wrodzona u Ciebie czy też przypadłość tzw "cielęcego wieku" ?

Bo jeli to drugie - to pół biedy - wytrzymamy jakoś :)

To jakiś siurek który chce tutaj uchodzić za autorytet, ale nie ma do tego predyspozycji, przez co cały czas jest orany kiedy wyskakuje z kolejną swoją wielką myślą.

Edytowane przez Wernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawianie gangsterów jako samców alfa to głupota i robienie samemu sobie krzywdy. W ogóle jaranie się jakąś bandyterką i pseudogangusami to jakaś epidemia dzisiejszych czasów. Potem chodzą tacy ćwierćinteligenci myślący że jak powiedzą coś jakimś pseudogrypsem, przypakują, wymienią listę osób z którymi to przy stole nie siedzieli to zrobią wrażenie. Wymienieni wyżej ze zdjęcia kryminaliści to byli alfa na tyle na ile pozwalali im ich oficerowie prowadzący.

 

Alfa oznacza pierwszy. Samiec alfa to osobnik pierwszy w stadzie, który mu przewodzi. Czyli przewodniczący towarzystwa mikroryzowego jest zgodnie z definicją samcem alfa.

 

Reszta całej gadaniny o nabytym nie nabytym, przystojnym czy brzydkim to czcze bajanie. Jedynym wyznacznikiem statusu alfy jest przewodzenie jakiejś grupie osób.

 

To co kilka osób tu próbuje uskuteczniać to po prostu próba scharakteryzowania mężczyzny który ma powodzenie u kobiet i podpinają to pod definicję samca alfa.

 

58 minut temu, Wernon napisał:

Ty się stopuj trochę cwaniaczku internetowy bo nie jesteś tak anonimowy jak ci się wydaje. To kwestia pierwsza.

Druga cwaniaczku to jest taka, że twoje teorie sa zawsze z dupy. Ta też. W historii byli władcy którzy wyglądali jak kupa, a mimo to rządzili i byli samcami alfa. Wejdź na google. To sobie wbij w ten pusty, zakłamany łeb mały narcyzie o brzydkiej aparycji.

Nie kumasz tumanie tego, że samiec alfa to nie ten wybrany przez laski, a ten wybrany przez facetów na przywódcę. Żeby był samiec alfa, muszą być też inne samce. To logika prosta jak drut. Tylko jak widać z logiką to ty masz na bakier.

Będę ci to wbijał w ten zakuty łeb aż przyswoisz. SAMIEC ALFA TO SIŁA I DOMINACJA.

 

Właśnie tak panowie. Tak zachowuje się prawdziwy samiec alfa. SIŁA I DOMINACJA ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kniaź z Bajki napisał:

Stawianie gangsterów jako samców alfa to głupota i robienie samemu sobie krzywdy. W ogóle jaranie się jakąś bandyterką i pseudogangusami to jakaś epidemia dzisiejszych czasów. Potem chodzą tacy ćwierćinteligenci myślący że jak powiedzą coś jakimś pseudogrypsem, przypakują, wymienią listę osób z którymi to przy stole nie siedzieli to zrobią wrażenie. Wymienieni wyżej ze zdjęcia kryminaliści to byli alfa na tyle na ile pozwalali im ich oficerowie prowadzący.

Nikt nie stawia sobie ich za wzór czy sie nimi jara. To tylko przykład dla gamonia który twierdzi że samiec alfa to ten najatrakcyjniejszy dla kobiet. Co mu udowodniłem tymi fotkami ze nie. Oficerowie prowadzący siłą rzeczy musieli na przywódców mianować samców alfa którzy zdominują resztę.

 

 

2 minuty temu, Kniaź z Bajki napisał:

Alfa oznacza pierwszy. Samiec alfa to osobnik pierwszy w stadzie, który mu przewodzi. Czyli przewodniczący towarzystwa mikroryzowego jest zgodnie z definicją samcem alfa.

 

Reszta całej gadaniny o nabytym nie nabytym, przystojnym czy brzydkim to czcze bajanie. Jedynym wyznacznikiem statusu alfy jest przewodzenie jakiejś grupie osób.

 

To co kilka osób tu próbuje uskuteczniać to po prostu próba scharakteryzowania mężczyzny który ma powodzenie u kobiet i podpinają to pod definicję samca alfa.

Własnie o tym mówię. Tyle że owo przewodzenie odbywa się na zasadzie zdominowania tej grupy. Nie jest to dane "z nieba".  I własnie tłumacze tym którzy definiują samca lafa przez pryzmat powodzenia u kobiet, że sa w błędzie.

 

 

4 minuty temu, Kniaź z Bajki napisał:

Właśnie tak panowie. Tak zachowuje się prawdziwy samiec alfa. SIŁA I DOMINACJA ;)


Ww ten czy inny sposób.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arch

Przystojny nie równa się silny, również w czasach prehistorycznych. Testosteron niby daje symetrie twarzy i przystojny wygląd, oraz pomaga w przyroście masy mięśniowej(tak naprawdę tylko częściowo, uczestniczą w tym również inne hormony i nie tylko),ale ładni nie zawsze są najsilniejsi. Wśród dresów nieraz tak jest że napotężniejsi i najagresywniejsi mają kartoflane mordy, lecz są w stanie bez problemu  wyszorować podłoge przystojniejszymi oponentami. Znam wielu patyczaków o dobrej linii szczęki, doskonałej symetrii, oraz niby wysportowanych i przystojnych z dziewczynami, któzy są pizdeczkami i w czasie walki zginęliby.

 

W czasach prehistorycznych decydowała twoja agresja, siła fizyczna i psychiczna, nie "Ładna buzia". Oczywiście tak zwana przystojna twarz, idzie w parze z wpływem testosteronu w czasie ciąży i wieku dojrzewania, jednak niektórzy mają tak "Słabe" geny( w cudzysłowiu, ponieważ nie skazują cię one na śmierć) odpowiadające za wygląd twarzy, że żadna ilość testosteronu nie pomoże. Mimo to te geny przetrwały, co ma sie w opozycji do twojej tezy, iż czlowiek o brzydkiej twarzy nie może, być silny fizycznie, bądź psychicznie.

 

Myślisz że do walki z niedźwiedziami, innymi plemionami czy do polowania na mamuty, trzeba było być ładnym? Naprawdę? Taki jest twój punkt widzenia? OTÓŻ NIE !!!

Tak samo ma się to do twojej tezy, iż w czasach prehistorycznych inteligencja niz nie dawała. DAWAŁA I TO JESZCZE JAK !!! Bez inteligencji i sprytu nie przetwał byś zbyt długo w paleolitycznej dziczy. Stąd powstała nasza inteligencja. Z koniecznosci przetrwania ciężkich zim i oporu stawianemu drapieżnikom. Z konieczności kombinowania jak tu upolować jelenia/dzika/antylope bez kłów i pazurów. Polowanie na mamuta, wymagało skomplikowanej strategii i kooperacji wielu myśliwych, nieraz z róznych plemion.

 

Nie insynuuj, więc, że bycie alfą wymaga ładnej buzi i powodzenai u kobiet samym wyglądem. Według definicji z wikipedii osobnik alfa, nieraz nie przystępuje do rozrodu, bo jest zbyt zajęty obroną stada lub własnej pozycji.

 

Alfą jest ten co dominuje nad innymi mężczynami.

 

 

Edytowane przez Salius Ketman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kniaź z Bajki napisał:

Czy bycie samcem alfa wg Ciebie zakłada również pieniactwo i brak kultury ?

Jeśli mówisz o mnie, to ja nie aspiruję na samca alfa. Jeśli o tym drugim, to nie jest on samcem alfa i nigdy nie będzie. Z prostego powodu - jest słaby psychicznie.

Edytowane przez Wernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd zostało to powiedziane - kamieniem milowym w przetrwaniu Homo sapiens był rozwój mózgu (szczególnie kory), co pozwoliło na zdominowanie pozostałych gatunków. Nie siła i mięśnie. Zbyt wysoki poziom testosteronu jest niebezpieczny, bo niekorzystnie działa na psychikę - nadpobudliwość, nerwowość, brawura. Taki warsztat cech oznaczał i nadal oznacza porażkę.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Salius Ketman napisał:

@arch

Przystojny nie równa się silny

Nie rozumiesz terminu 'przystojny'. Przystojny w rozumieniu Pań, to ktoś naładowany testosteronem, hormonami, z kim orgazm jest najsilniejszy a więc jak najbardziej przystojny w damskich rozumieniu (jedynym nas interesującym) = silny.

 

2 godziny temu, Salius Ketman napisał:

ładni nie zawsze są najsilniejsi

Zależy co masz na myśli poprzez 'najsilniejsi'. Jeśli chodzi o połączenie cech psychofizycznych, a więc zarówno siła mięśni, jak i agresja, skłonność do rywalizacji, ofensywy, brak bojaźni - to śmiało można powiedzieć, że Ci 'ładni' W OCZACH KOBIET (to ważne!) z reguły, pod względem psychofizycznym, są w ścisłym topie jeśli chodzi o siłę. 

 

2 godziny temu, Salius Ketman napisał:

W czasach prehistorycznych decydowała twoja agresja, siła fizyczna i psychiczna, nie "Ładna buzia"

Jak najbardziej moja ładna buzia, bo ładna buzia w oczach Pań to samiec alfa wrodzony, czyli testosteron i hormony.

 

2 godziny temu, Salius Ketman napisał:

Myślisz że do walki z niedźwiedziami, innymi plemionami czy do polowania na mamuty, trzeba było być ładnym? Naprawdę?

To co 'naprawdę' musisz zrobić, to przeczytać co najmniej 10 razy definicje jakie podawałem wyżej. Czytaj aż zrozumiesz - do skutku.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gravedigger napisał:

Twój Szef, okazuje Ci szacunek, choć nie jesteś typem "dupowłaza", a często wręcz odwrotnie

Samiec alfa pracujący "u kogoś"?  ja tego nie widzę, chyba że, pracuje u kogoś by zdobyć środki na swoją firmę

samiecalfa sam dąży do kierowania własnym życiem a nie pod dyktando szefa, tfu jego mać, szefa! bleeeeeeeee

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział, że oby dwie strony mają rację we waszym konflikcie.

 

To przez pryzmat kobiet można uznać kto jest alfą rozpłodowym a kto jest alfą - liderem przez pryzmat mężczyzn.

Ja natomiast nadal jestem przy swojej tezie, że istnieją super jednostki męskie jednostki wybitne ale tacy nie szukają poklasku w świecie.

Generalnie kimś takim jest w mojej ocenie :

 

 

Takim drugim super samcem w mojej ocenie to był Bruce Lee.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, arch napisał:

To co 'naprawdę' musisz zrobić, to przeczytać co najmniej 10 razy definicje jakie podawałem wyżej. Czytaj aż zrozumiesz - do skutku.

I tańcuj w koło, Macieju. Istnieje, już definicja Samca alfa którą podawał @tytuschrypus i jest ona zgodna z tym co napisałem. Skończ, już z tym protekcjnym tonem, wymierzonym we mnie i każdego innego użytkownika, który raczy się z tobą nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Kim jest mityczny samiec Alfa? Zapraszam do panelu dyskusyjnego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.