Skocz do zawartości

Przykłady pomieszania z poplątaniem i kobiecej "logiki".


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli było, to proszę nie banować :)

 

Zapraszam do podzielenia się - zwięźle! - przykładami babskiego spierdolenia i i babskiej logiki. Babska logika ma coś wspólnego z logiką. Analogia jest jak między demokracją a demokracją ludową, sprawiedliwość ze sprawiedliwością społeczną oraz krzesłem i krzesłem elektrycznym.

 

Pierwszy case ode mnie:

 

1. Zdradziłam go tylko raz w życiu, dla zemsty, ale mu o tym nie powiedziałam.

- jasne, nie dowiedział się, więc aż mu w pięty poszło.

 

2. Mąż mi się nie podobał, nie lubiłam seksu z nim, dawałam mu dupy dwa razy do roku, a ten ch...j śmiał na dziwki chodzić.

- nawet nie mam co dodać do tego; kliniczny egzemplum babomyślenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mi się zwierzyła kiedyś, że zdradziła swojego narzeczonego (za tydzień ślub), bo nie chciała mieć tylko jednego partnera seksualnego. Chciała być "bardziej doświadczona" od niego i co za tym idzie lepsza. Poza tym uważała, że zrobiła mu przysługę, bo jest już lepsza w te klocki. Tego chyba nie da się pobić. 

  • Like 1
  • Haha 8
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim przykładzie-

1.Pisałem jakiś czas z laską podczas którego pisała non stop o swoich zasadach.Jaka to wierna,lojalna,z zasadami.

Po jakimś czasie spotkaliśmy się i zruchałem ją 3-krotnie przez noc :D

 

2.Jedna z moich byłych pisała z jakimś kolesiem,a jak się wydało to stwierdziła że to dlatego że oddalałem się od niej i to moja wina :D

 

Totalne spierdolona logika.Mnie już ona bawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Przykłady pomieszania z poplątaniem i kobiecej "logiki".

Nie ważne kto spłodził ważne kto wychował.

->

Podmienili mi moje dziecko w szpitalu łoolaaaa boga zabić ich jak tak śmieli, czułam iż to nie moje dzieciątko od zawsze, kurłłła miliard odszkodowania mi się należy, nie popuszczę !

-> Ta sama kobieta z inną kobietą dzień wcześniej.

Nie ważne kto spłodził ważne kto wychował kochana "hi hi hi hi"

 

Jak na razie to chyba przykład Marka jest apogeum, ciekawe jaki miałeś wykrzyw ryja jak Ci to powiedziała :D 

Ja bym miał pewnie laga jak przy shit testach i nie wiedział co się dzieje.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy wstecz. Jedno z moich szkoleń, siedzimy na afterku, godzina późna. Rozmawiam z pewną Panią, zeszło nt. zdrad i romansów. Na palcu mam obrączkę. Pani z którą rozmawiam również ma obrączkę. Atmosfera raczej luźna . (P - Pani, J - ja)

 

P - "Jesteś kilkaset km od domu, przecież żona by się nie dowiedziała".

J - "W sklepach bez kamer i ochrony też zwijasz coś z półek, jak nikt nie widzi"?

 

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal? Biedni Ci ich mężowie : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trop napisał:

i zerżnięciu od tylca

Może pomyliła Ciebie z kolegą. Jak robiła wafla to patrzyła na Wacława, a później ją brałeś od tyłu. Mogła się pogubić. 

 

 

@Obliteraror

Cytat

P - "Jesteś kilkaset km od domu, przecież żona by się nie dowiedziała".

pewnie wina męża.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trop napisał:

Parę lat temu po disco wziąłem na chatę pannę.Po opierdzieleniu mi pały i zerżnięciu od tylca mówi do mnie w te słowa-

"Wiesz.Zakochałam się w twoim koledze"

:D:D

To było takie szybkie przekonanie samej siebie i Ciebie, że chodzi jej o miłość i wyższe uczucia - natychmiastowy mechanizm aby zdmuchnąć z siebie poczucie, że jest łatwą dziwką.

 

Generalnie z tych opowiastek tutaj ja bym to widział, że to nawet nie jest brak logiki. To jest kurewski cwany mechanizm robienia tak, aby czuć się dobrze - totalny egoizm, po prostu jawi się z tego egoizm i roszczeniowość maksymalna. A spróbuj drążyć temat to zobaczysz jaki diabełek wyjdzie z tej ładnej buziuni.

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

"Nie zerwę z nim, bo nasi rodzice się już znają". Kurtyna.

I to też przemyślane działanie - uspołecznienie, kolektywizm, ukrywanie się pod społeczną płachtą, wtopienie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Still napisał:

Mi babka po bolcowaniu, powiedziała, że nie chciała zdradzic faceta, tylko..... Byłem potrzebny jej a w zasadzie moja pytonga, do zlikwidowania torbieli na jej jajnikach? Raz nie wiedziałem, że mam aż tak dużego a dwa zabieg musiałem jeszcze dwa raz powtarzać. 

Zabieg refundowany przez NFZ czy prywatnie? Kolejki masz do zapisów? :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Rozebrana meżatka po seksie mówi że... jest wierna i nigdy nie zdradziłaby męża. 

 

Tego nawet Pan dobry Bóg nie zrozumie.

Koleżanka mi mówiła, że dla niej liczy się tylko zdrada emocjonalna, a z kim się facet bzyka, to jej nie interesuje...

Najczęściej dla faceta liczy się zdrada cielesna, dla kobiet emocjonalna, chociaż różnie mają ludzie podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.