Skocz do zawartości

Myślenie Fi(u)tem, czyli przyczajony tygrys, ukryty smok.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Rozmawiałem z wieloma koleżankami, uważają one, że duża część wolnych strzelców, jest beznadziejna, bo zależy im tylko na dupie, ale prosto w oczy tego nie powiedzą. Cwane lisy do tego dążą, a później chuj bombki strzelił, ślubu nie będzie.

A teraz odbijam piłeczkę i pytam – z kim my łazimy do łóżka ? Czy to coś złego, że facetom zależy na fajnym tyłku, który ledwo mieści się w wąziutkich dżinsach ? Świadomie dajemy im nadzieję, obiecujemy farmazony, a rano zrobimy ci taka zajebista jajecznice jakiej jeszcze nie jadałaś mała. Na czas zaciągnięcia do sypialni, chcemy się chwilowo o nie starać aby poczuć się wygranym przed innymi, ściągając z ciebie stringi i karmić Cie nadzieją, że jutro czeka nas kolejny piękny dzień. I następny i następny. Tego przecież od nas oczkują , tak czy nie ?

iStock_000006225338XSmall

 

 

Za każdym razem, kiedy ze łzami w oczach lecą do żabki po butelkę Carlo Rossi i paczkę mentolowych L&M, po drodze kurwiąc pod nosem, że faceci to palanci i huje, którym zależy tylko na seksie. Mają racje. Wiemy ile obiecywać, aby przelecieć. Wiemy kiedy powiedzieć STOP, to nie miłość:D – ale przecież staraliśmy się, bo są niczym czekoladka Milka, ale nic z tego nie będzie, bo lubimy też inne smakołyki.

"Nie dajemy rady, boimy siÄ." Å»abka zmusza franczyzobiorców do otwierania sklepów w niedziele?

 

Niech psiapsiółki nie mówią, aby napisała pierwsza. Niech nie pisze, bo zaboli ją nasza ignorancja i niedostępność, brak czasu. Zmieniliśmy się, co panowie ? Miało być inaczej, a skończyło się jak zwykle. Ale chwila w jej srajfonie zaraz pojawią się następni pan – może w innym opakowaniu ale taki sam jak poprzedni. 

 

СилÑÐ½Ð°Ñ Ð¼Ð¾Ð»Ð¸Ñва на звонок лÑбимого ÑиÑаÑÑ 9 Ñаз

 

Dlaczego one nie potrafią zrozumieć, że na pozór "normalni" już za chwile będziemy ich problemem ? Od tego dzieli nas twoje jedno ich przesunięcie palcem w prawo. Już przegrałaś choć nie przyznasz się nam do tego od razu. Odjebiemy takie pierwsze spotkanie, że przez resztę tygodnia nie będzie o niczym innym myślała.

Problem polega na tym, że nie chcą byle czego. Potrafimy słuchać, wiemy jak rozmawiać z kobietami. Dlaczego? Bo cieszymy się ich powodzeniem i to wykorzystujemy. Ciężko im zrozumieć, że w tych czasach facet będący singlem to nie przypadek.

Na początku wmawiamy im, że właśnie zakończyliśmy-_- swój czteroletni związek. Mówimy im, że to była tylko jej wina – bo przecież chcą usłyszeć, że wina leży po obu stronach, że wyciągnąłem wnioski z tej straty, ale już nic do niej nie czuję. ŻałujęB), wyciągnąłem wnioski i chcę być lepszy dla kogoś innego z kim wejdę w związek.

Widzą w tym wszystkim szansę dla siebie, ja pierdole ale ona ma farta, który tak dawno gdzieś zgubiła. Los się do niej uśmiechnął, a ja powiem, że on uśmiecha się do mnie.

Po co mam się wiązać i użerać z ich fochami, zazdrością i ograniczeniami? Po co miałbym z czegoś rezygnować, skoro mogę mieć wolną wolę i wciąż się bawić z atrakcyjnymi pannami , a gdy mi się znudzi, to umówię się z kolejną zdesperowaną naiwniaczką ? Podoba im się to, że się jest inteligentnym, błyskotliwym, śmiałym i wygadanym? A jaki kórwa mam być, skoro wiemy, że tacy faceci pociągają większość kobiet? Zapytaj mnie o sprawy rodzinne i pomysł za życie za kolejne 5 lat – przedstawię Ci odpowiedź najwyżej punktowaną, to co każda z Was chcę usłyszeć. Zrobię też tam miejsce dla Ciebie i nasze wspólne mieszkanie, gromadkę szczęśliwych smyków i bajeczki pod tytułem „zadbam o Ciebie jak nikt inny. Będziesz ta jedyną, piękną”.

dom-rodzina.jpg

 

 

Czy jestem palantem? Nie po prostu, to one są głupiutkie, bo nie mają już 16 lat, a dalej są bardzo naiwne, decydując się wchodzić nam do łóżka na 1 czy 3 spotkaniu. 

 

Każdy ogarnięty facet, ma świadomość tego co uważają za atrakcyjne i co chcą usłyszeć. Wiemy,że w pewnym wieku nie macie już czasu, aby zastanawiać się i przebierać, bo wszyscy „fajni” są już w związkach i musicie się ratować tym co obecnie serwuje wam rynek. A co serwuje? Nie ogarów życiowych, na których nie zwracasz uwagi i wolnych, pewnych siebie, zabawnych i inteligentnych przystojniaków dla których portale randkowe to stały dostęp do świeżego mięsa . Facet nie szuka na tinderze rozmowy, która zabije jego wolny wieczór. On szuka okazji do zredukowania poziomu nasilenia, który generuje mu stojąca pała. Internet to najszybsze i najłatwiejsze miejsce do łapania niezobowiązujących okazji – bo jest wypełniony sfrustrowanymi, samotnymi kobietami , które tak bardzo pragną "miłości", że w jej imię pozwolą sobie uwierzyć i zrobić dosłownie wszystko.

Znalezione obrazy dla zapytania tinder

 

Tu już nawet nie chodzi o to, że są łatwe. Bo wcale tak być nie musi. Muszą zrozumieć, że nie trafiły na supermana, przeoczony diament, którego nikt nie zauważył. Im kobieta jest młodsza tym łatwiej jest jej nagadać. Łykają jak pelikan, pięknie brzmiące półprawdy, mówiące o tym, że nie ma szczęścia w miłości, że został skrzywdzony, bądź wciąż szuka i „chyba właśnie znalazł”.

Napełniają swojego ego tanimi komplementami i traktują je, jako wyznacznik swojej atrakcyjności. Współcześni wolni faceci, często bawią się kobietami i wykorzystują to, że bywają one spragnione czułości i liczą na happy end w swoim życiu. Doskonale też wiedzą jak z nimi rozmawiać i jak sprawić, aby traciły dla nich majtki głowę. I mają rację, to niesprawiedliwe, że dobro fiuta stawiamy wyżej niż ich późniejszy stan psychiczny, ale same sobie na to pozwalają. Są śmiałe, szybko decydują się na seks – często nawet większość roboty wykonują za nas, oddając się na tacy.

Dupa jest najgorszym sposobem do serca mężczyzny. Ja rozumiem, że któraś z pań może być wyposzczona, ale jeśli przyjemność stawia wyżej, niż szacunek do własnego ciała – to niech nie ma później pretensji, że facet się kilka razy zadowoli i znika, traktując ją jako nic nieznaczącą jednorazówkę. Niech opowiedzą sobie szczerze czego szukają – jeśli sam seks im pasuję, w porządku, bawią się, ale jeśli liczą na coś więcej to wymagają rzeczy, które będą nam sprawiały problem. Nie wszystko złoto, co się świeci. I nie wszystko co atrakcyjne da im to piękne i szczęśliwe życie – tym bardziej jeśli faceci myślą tylko o jednym, a kobiety pilnują tego, by nie mogli przestać. 

 

Pozdrawiam Still

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do czasów pierwotnych kiedy 10% najlepszych samców grzmoci resztę samic.

 

Portale randkowe do jebania to umożliwiły.

 

Ustawiasz profil gdzie prezentujesz się wyraźnie lepiej niż kilkanaście pozostałych facetów i czekasz na efekt.

 

A u reszty profili mężczyzn cisza, mała grupka przystojniaków macza chuja to tu to tam.

 

Dla każdej przecież kolesia 7-8/10 nie wystarczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sztukmistrz  Musimy rozgraniczyć, co jest rozumienie jako gwałt, brak zgody i wymuszony kontakt. To istota gwałtu. Zdarza się, że kobieta mówi: Ty mnie zgwałciłeś, ale to oznacza, nie że wyrażała sprzeciw, ale nie chciała mieć poczucia winy z tego kontaktu. Zazwyczaj jeśli para ląduje w łóżku razem jest na to zgoda.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko ja w ostatnimi czasie na portalach randkowych spotykam samiczki, które po kilku wiadomościach wysyłają tzw. nudesy (a to dupcia w lustrze, a to w kąpieli zasłonięta pianą) i nie pierdolą się w bałamucenie o miłości ale wprost zapraszają na jedno - fota i wiadomość w stylu teraz chcesz - podaje numer tel i dostaje adres i pytonga idzie do akcji. Koszt to tylko paliwo, wino i jakaś deska serów.

 

Coraz mniej mnie dziwi - oczywiście mówimy o Paniach 30 wzwyż a 40 to już jest w ogóle jazda (a zadbana 40 wyzbyta wszystkich hamulców wyrywa z butów).

Edytowane przez Pytonga
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, azagoth napisał:

A sonet pochwalny na swoją cześć też napiszesz? ;)

 Sonet może nie, ale zacytuje Ci E.Rostand.

 

 

                        " Jeśli trzeba dotrzymywać kroku głupcom, lepiej ich nie wyprzedzać  ''

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamPogadam napisał:

Trochę się gwałci zawsze - to w sensie, że zawsze do podniecenia i finalnie zamoczenia musi samiec wykazać siłę. 

O to mi chodziło @Still;)

Korzystamy z tego ze kobieta nie jest w 100% logiczna tak jak my faceci i kierujemy do tego żeby "wykoleiła się" i otworzyła wrota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sztukmistrz napisał:

Nie zagłębiałem się nigdy w ten serial, nie wiem o czym mówisz, choć się domyślam

Akurat odnosiłem się do filmu. W skrócie:

  • Daniel był naukowcem, ale jego teorie były kontrowersyjne i nie miał kasy na dalsze badania a tym bardziej by spuścić sobie z krzyża.
  • Zainteresowała się nim inna naukowiec - w słusznym wieku, Daniel widząc mumię postanowił czym szybciej znaleźć siódmy symbol bo wie, że marne szanse na zamoczenie.
  • Daniel znalazł siódmy symbol i otworzyły się wrota
  • Daniel zaruchał

 

  • Napisy końcowe...
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jprd - kolejny temat o dymaniu (jak chyba 70% ostatnio). Jakby było to coś niezwykłego i wyjątkowego.

Moim zdaniem to można by się chwalić i debatować przykładowo na takie tematy:

- wtargałem swoją dupę na 8-mio tysięcznik

- zdobyłem medal olimpijski

- malowałem obraz, którym zachwycają się miliony

- napisałem książkę, która sprzedaje się na całym świecie

- otworzyłem firmę przynoszącą zyski i daję pracę kilkudziesięciu czy kilkuset osobom

- itd.

Qwa... Panowie, z całym szacunkiem - wsadzić do dziury i dupą pomachać w te i we wte to potrafi niemal każdy samiec na tej planecie nie wyłączając psów i kocurów - nie ma co bić piany i pompować sobie tym ego. Wybitne umiejętności i szczególna praca wymagane do tego nie są.

Pewnie - przyjemne i każdy lubi. Ale czy to aż TAKIE osiągnięcie życiowe?

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.