Skocz do zawartości

Samotne matki szukają seksu. Jakie są plusy łóżkowej przyjaźni? ( Mocno propagandowy materiał )


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RealLife napisał:

 

Nie ma problemu. Możesz. Jak taka znajdziesz to bierz. 

 

No właśnie moim zdaniem jest bardzo mało wolnych Pan dla faceta 40+. Wolnych w tym przypadku rozumiemy jako bez dzieci. 

 

Będziesz musiał celowac w 30 minus. 

Czyli spora różnica wieku. Nawet jeśli znajdziesz, to taka Pani bedzie chciała mieć dziecko. Nie każdemu mężczyźnie 40+ pasuje znów przechodzić przez okres niemowlęcy, zlobkowy i tak dalej. Zwłaszcza jak ma się swoje dzieci już dorosłe albo prawie dorosłe. 

 

Ale głównym moim przesłaniem jest to aby nie generalizowac ludzi. Nie demonizwac bo dziecko. Mnóstwo zależy od kobiety. Jeśli ona będzie szanować swojego partnera to i dziecko przejmie te relacje.  

 

 

A skąd masz pewność, że będzie chciała? A może ważne jest też to, co chcesz Ty, jako mężczyzna? Nie masz bezdzietnych znajomych z wyboru? Jest trochę takich osób. Akurat o swoim związku nie mówię, bo nam akurat w kwestii dzieci nie wyszło, ale w swoim otoczeniu mam takich ludzi. Wiesz, tu nie chodzi o demonizowanie dzieci w jakimkolwiek stopniu, ale moją niechęć do dokładania chociażby jednej złotówki do nie swoich genów. Sorry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2018 o 13:51, SzatanKrieger napisał:

Jedno jest pewne: samotne matki doskonale sobie ze wszystkim radzą. Cenią się wysoko. Mają wymagania i nie zadowalają się byle kim. Z doświadczeń, nawet tych złych, wyciągają konstruktywne wnioski. Są odpowiedzialne za siebie i za dzieci, które chcą uczyć niezależności - także tej emocjonalnej.

Krótka analiza logiczna:

"Są odpowiedzialne za siebie" - szczególnie były odpowiedzialne w doborze partnera który będzie je wspierał w rodzicielstwie. A nie, czekaj...

"dzieci, które chcą uczyć" - stąd biorą się DDD, DDRR i DDA. Przecież ona nie mogła się pomylić, więc to znaczy że robiła dobrze, więc dziecko kochane rób jak mama...

"Z doświadczeń...wyciągają konstruktywne wnioski" - czyli zamiast samca alfa, zaczynają szukać beta bankomatu.

"Mają wymagania i nie zadowalają się byle kim" - dlatego właśnie stały się samotne. Przez rozrost wygórowanych wymagań.

"Cenią się wysoko" - wobec bet. Dla alfy są na skinienie palcem.

"samotne matki doskonale sobie ze wszystkim radzą" - tak radzą że potrzebują alimenty, zapomogi a najlepiej beta-bankomat. No ale przecież świetnie poradziły sobie z doborem partnera na ojca.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/12/2018 at 2:37 PM, RealLife said:

 

Nie mówiąc że w seksie to czary mary. Wiem bo próbowałem

Sex z kobietą 40+ tak opisujesz???

Stary kiedy ty mialeś sex z kobietą 24-27 ???

Jeśli było to dosyć dawno ( jestem tego pewien ) gorąco polecam sex z świadomą swojego ciała i potrzeb kobietą z tego przedziału wiekowego.

 

A kiedy już to zrobisz , skończ pieprzyć takie głupoty !

Edytowane przez Red_Pill
As usual " literòfka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Red_Pill said:

Sex z kobietą 40+ tak opisujesz???

Stary kiedy ty mialeś sex z kobietą 24-27 ???

Jeśli było to dosyć dawno ( jestem tego pewien ) gorąco polecam sex z świadomą swojego ciała i potrzeb kobietą z tego przedziału wiekowego.

 

A kiedy już to zrobisz , skończ pieprzyć takie głupoty !

 

To prawda. Dawno temu. Może więc to nie o wiek chodzi a charakter i uosobienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, wrotycz said:

I tabuny przestępców, ćpunów bądź białorycerzy, zależnie w którą stronę potoczy się piłka.

Co zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość już dawno temu.

Ale jakoś o wynikach tych prac naukowych nie słychać ......

Ciekawe dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.
Usługi w branży hydraulicznej.

Jesli to co napisano w podlinkowanym artykule o warszawskich stawkach jest prawdą - to ani trochę mnie nie dziwi solidne danie dupy za udrożnienie zlewu :)

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/hydraulik-zarobki-praca-dla-fachowcow,126,0,2413694.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.