Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety tyją z wiekiem?


Rekomendowane odpowiedzi

Panie mają dostęp do lodówki i zaczyna się wielkie żarcie

Poza tym moja była dziewczyna jak ją spotkałem po 10 latach-

niska brunetka, zamieniła się w utytego potworka z brzuchem.

Oczywiscie jest żoną innego faceta.

Poza tym podobno po urodzeniu dziecka Panie mają

problem ze zbiciem wagi.  ? To chyba kwestia zmian w ciele

Kobiety-  może hormonalnych. 

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie baba, Żanetka się nazywa, pracuje w korpo w dziale hr, zarabia 5k brutto i jest samotna bo jak twierdzi prawdziwych facetów już ni ma. Żanetka jest osobą nowoczesną, wyzwoloną i atrakcyjną, przynajmniej tak chce być widziana.

Z byciem trendy wiążą się pewne warunki które trzeba spełnić aby móc się za takową osobę uznać. Warunki te to : przebywanie na siłowni, ciuchy marek luksusowych, topowe kosmetyki, mieszkanie w prestiżowym miejscu, częste wizyty w modnych knajpach, urlopy w egzotycznych miejscach, okazjonalne weekendowe wycieczki, imprezki w klubach, przemieszczanie się uberem lub taxi, nowy ajfonik.

 

Żanetka szuka mężczyzny prawdziwego, który będzie jej pomagał się realizować tj chętnie zapłaci za te fanaberie.

Jednakże chętnych brak więc musi sama sobie to wszystko zorganizować. Ale jak to zrobić przy 5k brutto ? No to nasza pani zaczyna kombinować. W końcu wymyśliła.

Weźmie ajfona na raty, kupi jedna torebkę LV też na raty, resztę outfitów skomponuje u projektantów z Wólki Kosowskiej, wycieczki da radę jako tako ogarnąć, wyjścia do modnych restauracji i siłownie też, kosmetyki kupi raz drogie a potem do ich opakowań przesypie tańsze odpowiedniki. No dobra dam radę myśli Żanetka, chociaż jak już to wszystko sobie zapewnię i zapłacę za mieszkanie to nie starczy mi już na jedzenie ale w sumie przecież jak zjem w knajpie to mi wystarczy a w robocie jak zapytają czemu jem tylko sałatę to powiem że dbam o linię i jem bezglutenowo.

 

Mijają dni, miesiące, lata i Żanetka w końcu znalazła ukochanego. Zamieszkali razem, wybranek zapewnia jej życie na poziomie, ciągle zapewnia o swojej miłości dając jej różne prezenty. W między czasie Żanetka awansowała, zarabia już 5500 a jej miś jej się oświadczył. Co teraz robi Żanetka ?

Ano odbija sobie lata wyrzeczeń i starań głównie poprzez wieczorne wpierdalanie przy netfliksie. Do tego marzy by w końcu zjawił się piękny miliarder i odmienił jej szarą codzienność, zabrał od tego zaborczego fajtłapy, który odebrał jej najlepsze miesiące życia a z którym musi teraz żyć bo przecież jej się oświadczył.

 

To jest cykl życia dzisiejszych bab, opisana historia Żanetki jest oparta na faktach. Po fazie żarcia następuje zazwyczaj faza chudnięcia spowodowana pojawieniem się na horyzoncie innego potencjalnego partnera.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt tys chyba z moich okolic więc galaktyka ta sama. Ja mega rzadko widzę zadbane 30-stki w odpowiedniej wadze do swojego wzrostu. Teksty typu tarczyca, to po ciąży, mam takie geny, i tym podobne pierdolenie zlewam ciepłym. Każda gada dokładnie to samo. Jeszcze nie spotkałem kobiety która by powiedziała że przytyła bo jest leniwa i lubi wpierdalac na potęgę. I tak, coraz więcej widzę utytych i co gorsza, te kobiety przestają mieć kompleksy z tego powodu, ciul że waga grubo ponad normę, jej się należy. Widzę to u znajomych i u siebie w domu niestety. U mnie schemat się sprawdził w 100%. Ślub, ciąża, 25 kg, tarczyca?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gr4nt napisał:

młodych kobiet, młodych tzn. 30-45

? To dobre jest :D

 

Odpowiadając na pytanie zakładając ego temat: @trop z tych samych powodów, dla których mężczyźni tyją po ślubie więc jeśli znasz jakiegoś faceta co utył będąc w związku albo sam utyłeś, to sobie ekstrapoluj ;) Bo mogą i myślą że dorwała kogoś na zawsze co z nimi będzie do grobowej deski. 

 

Ja rozumiem, co @Tomkomiał na myśli i się z nim zgadzam. Jest wiele aspektów, gdzie zachowania kobiet i ich motywacje znacząco różnią się od męskich - warto je pokazywać i piętnować jeśli wynikają z niskich pobudek, ale tu akurat wielkiej różnicy nie ma. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyją bo:

- spada motywacja do dbania o siebie - mam faceta to już chuj z tym...

- w czasie ciąży zmienia się gospodarka hormonalna i po ciąży ciężko wrucic do dawnej wagi, pozatym brak motywacji ... chuj z tym misio zaklepany, jak będzie fikac to go zniszczę.

- z wiekiem zmienia się gospodarka hormonalna i utrzymanie sylwetki kosztuje więcej sił i starań niż przedtem ibpo raz trzecie ..... chuj z tym, misio złapany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Chłopy też się zapuszczają i to jest fakt, natomiast ja zapytałem się parę razy znajomych dlaczego mają brzuchy jak typowi janusze i odpowiedzi były różne, od lubię piwo po nie chce mi się, czyli w sumie mówili prawdę. A zapytajcie kobietę czemu utyła i wygląda jak locha....?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.