Skocz do zawartości

Uśmiech


alv

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy temat i chciałbym zadać pytanie, na które jeszcze nie zdobyłem odpowiedzi, a bardzo mnie to nurtuje.

Mam od kilku miesięcy taką zagwozdkę: Czy podczas pierwszego kontaktu (lub też kolejnych spotkań) z dziewczyną uśmiechać się?

Chodzi mi o sytuację, gdy dziewczynę poznajemy lub pierwszy raz widzimy i łapiemy kontakt wzrokowy.

 

Uśmiech to jest oznaka, że osoba ma świetne życie, że radzi sobie dobrze w życiu, podnosi naszą atrakcyjność, potrafi tworzyć fajną atmosferę.

Nie jakiś sztuczny, wymuszony, dziwny uśmiech, tylko taki, który pokazuje, że u mnie jest ok i jestem szczęśliwy.

 

Z drugiej strony, czytałem książki i artykuły, w których było napisane, że uśmiech to oznaka słabości, uległości.

Dominujący samiec raczej się nie uśmiecha, tylko ma groźną/wrogą minę. Najlepsze zdjęcia na tindera to takie, w których facet się nie śmieje i patrzy się w bok.

 

Jakie są wasze przemyślenia? Czy podczas podrywu w klubie, poznawania dziewczyn na ulicy w parku lub innej sytuacji, w której poznajemy dziewczynę warto się uśmiechać czy może być bardziej "groźny"? Jak wy robicie?

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny temat.

 

Ja się rzadko uśmiecham ostatnio jak wracałem z treningu to spotkałem koleżankę, która mi powiedziała, że wiele lasek kręci ( w tym ją), że mam taką niewzruszoną twarz i że wyglądam tak skurwysyńsko :D.

 

Najlepiej ćwiczyć poker fejsa :D

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maurycy napisał:

Ja się uśmiecham zawsze i do każdego, robię to jakoś naturalnie i automatycznie :) Myślę, że warto, bo ludzie biorą Cię za pozytywną osobę. 

Właśnie też tak automatycznie i naturalnie lubię się uśmiechać. Zęby mam wyprostowane, za niedługo może dodatkowo sobie je wybielę.

U mnie naturalny śmiech nie jest szeroki, nie szczerzę zębów, tylko mam taki lekki uśmiech.

6 minut temu, dobryziomek napisał:

Trudny temat.

 

Ja się rzadko uśmiecham ostatnio jak wracałem z treningu to spotkałem koleżankę, która mi powiedziała, że wiele lasek kręci ( w tym ją), że mam taką niewzruszoną twarz i że wyglądam tak skurwysyńsko :D.

 

Najlepiej ćwiczyć poker fejsa :D

 

 

Czyli jednak zdania są podzielone. :D

 

Książka w której czytałem sporo o uśmiechu to "Mowa Ciała" - Pease.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy spór w doktrynie :D

 

Jestem na stanowisku, że jak się nie mam z czego cieszyć to się nie strzeżę :D W ogóle to jest prawda, że jak się rzadko uśmiecham i mam poker fejsa to kobiety wykazują więcej zainteresowania. Jak się uśmiechnę to staram się kontrolować mimikę. Wygląda to trochę tak jakby cieszyły mi się tylko oczy a mordę staram się w miarę kontrolować.

 

Wygląda to dzięki temu w miarę dobrze, szczere radosne oczy i lekki uśmiech na facjacie.

 

Nienawidzę się strzeżyć.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Panowie, nie ma co dywagować. 

Zawsze jak mam dobre samopoczucie uśmiecham się do wszystkich, sprzedaję za free dobrą energię.

Dostaję zawsze to samo, uśmiech i dobre słowo. Kobiety są zaskoczone, nawet czasami zauroczone i wdzięczne.

Nie mówię tu o relacjach odnośnie podrywu, a o relacjach społecznych. W sklepie, urzędzie, na ulicy.

 

   Uśmiech otwiera wiele drzwi, człowiek uśmiechnięty, widać że szczęśliwy daje dużo dobrej energii, z takim się chce przebywać.

Czasami mam doła, nie uśmiecham się, wchodzę do sklepu, do w sumie znajomych, i odbiór mnie jest inny, negatywny.

 

   Tak że nie kombinować z uśmiechaniem się, bądźcie naturalni nie śmieszni, a wszystko się ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te dywagacje. Określ najpierw co Cię interesuje.
Czy podryw jak największej liczby panien.
Czy poderwanie i utrzymanie znajomości z jedną, wybraną.

Jeśli z jak największą, czyli musisz być skuteczny dla grupy docelowej, a więc zachowywać się tak jak one lubią, i tak jak to je pociaga. A kobiety pociąga najbardziej facet opanowany, powściagliwy w ekspresji min w uśmiechaniu się też. Uśmiech taki delikatny, lekko ironiczny.

Jeśli szukasz tej jedynej, to bądź sobą. Śmiej się tak jak lubisz. Ta jedyna ma lubić Ciebie takiego jakim jesteś, a nie jakiegoś aktora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Adolf napisał:

Tak że nie kombinować z uśmiechaniem się, bądźcie naturalni nie śmieszni, a wszystko się ułoży.

W punkt jak zawsze. Respect for Sensey Adolf. :)

 

38 minut temu, alv napisał:

Możesz rozwinąć ten temat?

Zależy na jakim etapie jesteś z kobietami, bez odpowiedniego nastawienia w głowie będziesz się gapił jak ciele na wiadro z mlekiem. 

Sam musisz wydobyć to z siebie Bracie, przerób pare panienek po prostu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.