Skocz do zawartości

Ciemnoskórzy i obcokrajowcy zabierają nam nasze nieskazitelne Polki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zauważyłem, że często na forum przewija się delikatnie mówiąc niechęć do Alvaro, John'a, Habibi, Rodriguez'a którzy to podobno notorycznie przyjeżdżaja do Polski i kradną lub śpią na potęge z naszymi nieskazitelnymi niewiastami.

Lub nasze niewiasty przebywające za granicą oddające swe ciała, czynom lubieżnym z tymi panami.

 

Zastanawia mnie skąd u niektórych taka wściekłość/wkurw/napompowanie/oburzenie/zniesmaczenie na kobiety i generalnie niechęć do samców innych ras i nacji?

 

Fakt:

1. Polska to jeden z niewielu krajów europejskich HOMOGENICZNYCH więc obcokrajowcy (inna narodowość,kolor skóry itp itd) to nadal "coś innego"

2. Raczej nie wprowadzicie zakazu Polkom spotykania się z innymi kolesiami spoza Polski i nie wybudujecie betonowy mur wokół granic. Tak samo nie wprowadzicie kontroli przyjezdnych wg koloru skóry.

 

Moje obserwacje:

1. Problem jest wg mnie raczej w was i w waszym NIEDOWARTOŚCIOWANIU (w podświadomości) albo po prostu macie niskie SMV .

2. Jeśli macie niskie SMV no to należy coś z tym zrobić jeśli chcecie podrywać panny. Ale oczywiście łatwiej jest zwalać na innych, że to przez nich nie odnosicie sukcesów.

3. Jeśli konkurencja jest "wymagająca" to co robimy? Mówimy, że to wina konkurencji czy dostosowujemy się do nowej sytuacji na placu boju, ostrzymy własną broń i walczymy dalej?

4. Polecam wycieczki poza granice Polski aby trochę ostudzić emocje i popatrzyć też na kobiety z innych krajów.

 

Dla przeciw wagi, jakiś czas temu spacerując z kolegą po jednej z zachodnioeuropejskich metropolii, gdzie niewiasty są z całego świata, dyskutowaliśmy o tym co nam się podoba w : Włoszkach, Hiszpankach, Kolumbijkach, Brazylijkach, Peruwiankach itd. I jakoś nawet o Polkach nie pomyśleliśmy mimo, ze jest to mój ulubiony typ urody. Mówiąc krótko, pociąga nas w jakimś stopniu pewna "inność i egzotyczność" tych pań zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i charakter/temperament sypialniany.

 

Forumowe panie: napiszcie nam dlaczego (jeśli akurat tak macie bo wiem, że to nie reguła) kręcą was obcokrajowcy?

 

 

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator ale ja nie mam nic przeciwko Alvaro czy Mokembe jeśli jest ogarnięty, wykształcony, wyznaje wartości typowe dla cywilizacji zachodniej to niech sobie tu przyjeżdża na wakacje i puka Karyny, ewentualnie niech się osiedla i płodzi małych Sebixów. 

 

Problemem nie jest kolor skóry, tylko konflikt kulturowy, dla tego jestem mało przychylny dla kręgu kulturowego promującego religię pokoju.

 

Co do "kręcenia przez obcokrajowców" to paniom zdarzają się przygody, ale tak naprawdę na zawarcie małżeństwa decydują się w większości kobiety z niską samooceną i niskim smv. 

 

Są dość dokładne badania na ten temat, atrakcyjna biała kobieta wybiera do stałego związku białego mężczyznę najczęściej, później są Azjaci w sensie z krajów wysokorozwiniętych jak Japonia, Korea Południowa, Chiny, trochę Latynosów, a czarnoskórzy to mniej niż 2%.

 

Im mniej kobiety atrakcyjne, tym częściej wiążą się z czarnoskórymi panami lub panami z kręgu kultury religii pokoju. 

 

Gdzieś nawet na forum jest film, gdzie to jest omawiane. 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Mosze Red said:

ale ja nie mam nic przeciwko Alvaro czy Mokembe jeśli jest ogarnięty, wykształcony, wyznaje wartości typowe dla cywilizacji zachodniej to niech sobie tu przyjeżdża na wakacje i puka Karyny, ewentualnie niech się osiedla i płodzi małych Sebixów. 

 

Problemem nie jest kolor skóry, tylko konflikt kulturowy, dla tego jestem mało przychylny dla kręgu kulturowego promującego religię pokoju

Co do konfliktu kulturowego po wielu latach "obserwacji na żywo" niestety muszę się z toba w sporej części zgodzić, mimo iz kiedyś tego nie dostrzegałem.

Oczywiście temat zbiegnie na tory polityczne jak zwykle (lewica vs prawica) lub wojna płci...

 

Co do tematu, jest on założony w zasadzie o "podrywie/sypianiu" bo nieraz tu panowie sie buntowali, że wszystkie laski w Polsce lecą na Hiszpanów, Włochów, Anglików (a więc zach Europa) i są z automatu piętnowane za to.

I to mnie trochę dziwi u chłopaków co niektórych bo tak jak pisałem powyżej, lubię podziwiać kobiety z różnych krajów i nikt mi z tego problemu nie robi. Egzotyka kręci i tyle i wg mnie tyczy sie to obu płci.

Edytowane przez TheFlorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszystkie kultury są takie same, są kultury, które mimo swojej odrębności i podtrzymywania własnych tradycji świetnie adaptują się do kultury zachodniej, można je nazwać kulturami pokojowymi.

 

Są też takie, które chcą narzucać swoje wzorce innym za pomocą siły i terroru. 

 

Więc w sumie można uznać pokojowe za kompatybilne ze sobą w mniejszym lub większym stopniu, jasne będą nieporozumienia, ale raczej nie skończą się rozruchami czy odrąbaniu maczetą głowy sąsiadowi. 

 

Natomiast kultury agresywne ... 

 

Natomiast to, że polscy mężczyźni reagują tak, a nie inaczej to raz, że biologia, a dwa że kompleksy wywołane spadkiem 40 lat komunizmu i statystycznie niższym statutem materialnym. Często to wkurwienie na Alvaro czy Mokembe, nie jest tak naprawdę wkurwieniem na tego gościa o orientalnej urodzie, tylko na własną niemoc i poczucie niższości, czują się gorsi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

Natomiast to, że polscy mężczyźni reagują tak, a nie inaczej to raz, że biologia, a dwa że kompleksy wywołane spadkiem 40 lat komunizmu i statystycznie niższym statutem materialnym. Często to wkurwienie na Alvaro czy Mokembe, nie jest tak naprawdę wkurwieniem na tego gościa o orientalnej urodzie, tylko na własną niemoc i poczucie niższości, czują się gorsi. 

 

Dodałbym do tego jeszcze ten motyw, który już w innym temacie był wspominany, a chodzi o to że taki Mokabe/Abdul 4/10 nabije niunie8/10 - od tak, gdzie taki Janusz 7/10 musi się naskakać, nabiegać itd. itp. a i tak nie ma pewności że dostanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheFlorator napisał:

nasze niewiasty przebywające za granicą oddające swe ciała, czynom lubieżnym z tymi panami.

Nie do końca o to chodzi. 

 

Jeśli weźmiemy z takim samym ryjem, kapustą,wyglądem itd, itp Ryszarda i Richarda to Richard zwycięży, ponieważ Polki zostały zaprogramowane na niechęć do Polaków.

Amerykanin zawsze zwycięży, ponieważ jest wbudowany w niego prestiż a my go straciliśmy.

Gardzenie to normalna naturalna reakcja na " Uważasz, że jesteśmy słabi to leć tam do Habibi - mamy Cię w dupie jak ty masz nas "

Apogeum pogardy objawia się w tedy gdy habibi jej poleje kwasem twarz lub zniszczy psychicznie a ona wróci do nas i będzie ćwierkać " jednak moi wielcy Polacy rodacy jednak mieli rację, jaka ja nie mądra byłam jaka"

No ale co się wygrzmociła z bad boyem i co mu narodziła to już jej.

Później trzeba łożyć jeszcze na naszą zniszczoną niewiastę - a w najlepszym wypadku to taka niewiasta biedula łapie Polaka, oddaje mu się i mają dziecko :)  Daj bóg by od przyjmowania klocków nie zaraziła biednego faceta jakimś chamstwem.

Tyle razy się mówi babom, że habibi czy habibowe kraje są tam bardzo niebezpieczne ale te tępoty tam fruwają, mimo to dając się zapładniać !

Swoją drogą wielokrotnie było słychać pocztą pantoflową, że Europejki lecą do Egiptów itd na brązowe bolce, nie jest to wymysł tylko prawda. 

Jak możemy mieć szacunek do kobiety co to oczernia swoje gniazdo a leci do innego dając się tam zasiać ? To jawna oznaka braku więzi ze swoim stadem.

Już nie mówię o telegonii i o dawnych zwyczajach, że dawniej taką kobietę wyganiało się z kraju bo była już nie czysta - tak samo jak rasowe zwierze, pójdzie w tango z nie rasowym to każdy hodowca wie, że już jest po ptakach.

 

Pozdrawiam.

  • Like 4
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mosze Red napisał:

Problemem nie jest kolor skóry,

A ja ufam naturze. I temu, że rasy się PO COŚ wykształciły, i PO COŚ funkcjonowały przez może i miliony lat. Mało tego, że występowały na określonych terenach przynależnych sobie, i nie mieszały się.

Po coś to jest, więc mieszanie ras, tym bardziej, że wiemy że bardzo na tym zależy tym którzy są zainteresowani aby to nastąpiło w Europie, jest szkodliwe. Skutki mogą być widoczne jednak dopiero po czasie, nie od razu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Jak możemy mieć szacunek do kobiety co to oczernia swoje gniazdo a leci do innego dając się tam zasiać ? To jawna oznaka braku więzi ze swoim stadem.

Sęk w tym że kobiety NIE SĄ zaprogramowane, by być wiernymi plemieniu, nacji, kulturze czy religii.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o arabów i murzynów to na siłę by mnie nawet nie zaciągnęli... Nie wiem jak oni mogą być atrakcyjni dla białych kobiet. Zgodzę się z @Mosze Red, że na takich gości lecą najczęściej panny drugiego sortu, którym tacy goście okazali minimum zainteresowania. 

Nie wiem czemu na forum krąży mit jakoby wszystkie Polki leciały na arabów. W zasadzie to znam tylko jedną pannę która gustuje w książętach orientu, reszta ma z niej bekę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kontekście czarni i inni przyjezdni są jak gang "ruchaczy". Chodzi o osobników, którzy celowo zapładniają i szmacą czyjeś kobiety. Albo jeszcze lepiej obarczają kosztami "bety" za wychowanie własnych genów. Jest to jawny wyzysk i okazywanie pogardy. Polki są traktowane przez nich jak tanie kur... Z resztą przez polskich ruchaczy również. Jak wiadomo istnieją mechanizmy nad którymi zarówno kobiety jak i mężczyźni nie panują, których potem mogą żałować bo zrujnują im życie. Osoba trzecia tutaj jest sabotażystą. Podkłada bombe, która wybucha i jednocześnie rani ludzi a on ucieka a to wszystko dla zabawy. Potem to dobry miś ponosi konsekwencje. Nawet w jednej z ostatnich audycji było poruszone ciekawe zagadnienie odnośnie walki samców alfa z samcami beta. Zasady, prawo i cywilizacja powstały aby samcy beta mogli mieć w miarę wyrównane szanse. Natomiast ruchacze i pseudo alfy srają na te zasady. Dlatego powstaje agresja w ich strone. 

 

Nie jestem cięty na wykształconych, ogarnietch i szukajacych stabilizacji zagraniczniaków. Jestem cięty na tych co przyjeźdzają specjalnie "nasrać do cudzego gniazda" i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Mosze Red said:

Natomiast to, że polscy mężczyźni reagują tak, a nie inaczej to raz, że biologia, a dwa że kompleksy wywołane spadkiem 40 lat komunizmu i statystycznie niższym statutem materialnym. Często to wkurwienie na Alvaro czy Mokembe, nie jest tak naprawdę wkurwieniem na tego gościa o orientalnej urodzie, tylko na własną niemoc i poczucie niższości, czują się gorsi. 

W jakim sensie biologia?

Mamy tu chłopaków  na forum 20/30 letnich którzy o komunizm nie zachaczyli więc nie wiem też dlaczego akurat mają kompleksy ?

 

Powiem inaczej: mając 16 lat jako "zakompleksiony" Polak pojechałem na wycieczkę do Austrii. Była tam grupa Niemców i Niemek mieszkająca w tym samym kompleksie. Były takie 2 wizualnie eleganckie a zwłaszcza jednak którą nazwaliśmy "ciałko". Jakoś wtedy nie miałem kompleksów (mając naturalnie dużo niższy status materialny niż nastoletni Helmut) z nimi rozmawiać a one były skore do konwersacji i flirtu.

Trzody niestety narobił typowy Sebix z PL, (notabene opowiadał "ciekawe" historie jak to jeżdżą na granicę PL aby "napierdalać cyganów") który był delikatnie mówiąc nachalny no i tak 2 grupy nastolatków rozdzielono.

 

Wracając do tematu: przyjeżdża Hiszpan, Włoch, Anglik do PL jako turysta i podrywa laski. W czym problem dla niektórych? Laski lecą na to bo po prostu jest to ktoś "inny/egzotyczny". Tak samo jak dla mnie jest to Hiszpanka lub Włoszka.

 

18 minutes ago, SzatanKrieger said:

Jeśli weźmiemy z takim samym ryjem, kapustą,wyglądem itd, itp Ryszarda i Richarda to Richard zwycięży, ponieważ Polki zostały zaprogramowane na niechęć do Polaków.

Możesz to rozwinąć?

 

19 minutes ago, SzatanKrieger said:

Amerykanin zawsze zwycięży, ponieważ jest wbudowany w niego prestiż a my go straciliśmy

No tak ale to powiedzmy z domyślnego statusu materialnego Amerykanina. Ale jak jest to świadoma i planowana przelotna znajomość to myślę, że atrakcyjne jest ta "inność" dla kobiety a nie status materialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TheFlorator napisał:

W jakim sensie biologia?

Konkurencja o samicę, na poziomie plemiennym, a nie jednostkowym. Gdzieś miałem świetny artykuł na ten temat, jak znajdę to podeślę na pw, daj mi kilka dni.  

 

6 minut temu, TheFlorator napisał:

Mamy tu chłopaków  na forum 20/30 letnich którzy o komunizm nie zachaczyli więc nie wiem też dlaczego akurat mają kompleksy ?

Grzechy ojców spadają na synów, kompleksy też, pewien zespół cech, który wytworzył się przez 40 lat komunizmu został przejęty przez młodsze pokolenie. 

 

Spuścizną komunizmu jest nie tylko mentalność, ale i niedostatek. 

 

Zajmie kilka pokoleń nim się to wyprostuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, catwoman said:

Nie wiem czemu na forum krąży mit jakoby wszystkie Polki leciały na arabów.

Staram się właśnie ten mit obalić pokazując, że ewentualnie obie płcie lecą na coś "odmiennego" i czemu tu się dziwić.

A niech sobie lecą na arabów, ich wybór i ewentualne konsekwencje o których nie raz w gazetach pisano.

 

5 minutes ago, Mosze Red said:

Konkurencja o samicę, na poziomie plemiennym, a nie jednostkowym. Gdzieś miałem świetny artykuł na ten temat, jak znajdę to podeślę na pw, daj mi kilka dni.

Sięgając wstecz pamięcią jestem w stanie częściowo zrozumieć to wkurzenie niektórych bo pewnie sam to kiedys miałem przez chwilę, ale tak jak mówię nie zwalajmy własnych kompleksów i niedowartościowania na płeć przeciwną bo jest to śmieszne po prostu.

 

8 minutes ago, Mosze Red said:

Grzechy ojców spadają na synów, kompleksy też, pewien zespół cech, który wytworzył się przez 40 lat komunizmu został przejęty przez młodsze pokolenie. 

 

Spuścizną komunizmu jest nie tylko mentalność, ale i niedostatek.

Zgadza się i myślę, że jeszcze parę pokoleń musi się wymienić aby to się zatarło.

Chociaż rozmawiając i obserwując ludzi w wieku 16-25/30 jestem dobrej myśli bo widzę, że oni juz inaczej myślą.

Mentalność prowadzi do niedostatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co tu się spierać. Zobaczę ładną Kolumbijkę to mam ochotę nadziać na ruszt.

Babka widzi ładnego śniadego, chce żeby on ją nadział.

 

Dlaczego jak jesteście za granicą to nie pijecie wódki i nie jecie pierogów ze schabowym na przemian?

No bo kuźwa człowiek chce sobie popróbować różne rzeczy.

 

Jedynie można mieć pogardę do kobiet, które ciągle oddawały się jakimś kolesiom, a są z Wami pół roku i już załącza im się te standardowe pierdolenie, że "wiecznie na Ciebie czekać nie będę", jakby ten ślub był dla Was nie wiadomo jakim nagrodzeniem(?).

No i gitara, żegnamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej przezywasz, gdy przegrywasz z lepszym od siebie, bo jest bogaty czy przystojny, inaczej gdy laska bzyknęła się z kimś tylko dlatego, że jest czarny. Świadomość tego, że może mieć ją każdy obcokrajowiec ze względu na to, że ma tylko inną karnację jest nieprzyjemna

Edytowane przez TomZy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia psucia rynku i grania na nierównych zasadach jak wspominałem. To tak jak lokalny przedsiębiorca nie może rozwinąć sklepu bo przyszła korporacja która sprzedaje poniżej progu rentowności aby sztucznie wykosić konkurencje a potem podnieść jeszcze bardziej ceny. Tak w koło Macieju. To ma swoje długofalowe konsekwencje. Nawet jeśli wiem, że nie jest to mój target (te laski co się puszczają) to i tak zaburza rynek matrymonialny tak samo jak lokalni ruchacze, feminizm, Tindery itd. Kolejne cegiełki coraz bardziej pogarszają sytuacje. Mężczyźni podświadomie o tym wiedzą, lecz niekoniecznie potrafią wyjaśnić mechanizm. Dlatego powstaje krytyka. Na zachodzie nie ma krytyki bo im już wszystko jedno. Panuje tam powszechna kultura rozwiązłości i nic już tego nie zmieni.

 

Młode dziewczyny często bezmyślnie małpują starsze koleżanki. W amerykańskich szkołach bycie dziewicą jest szkalowane. Z tego co słyszałem do Polski też przyszła ta moda. W internecie coraz więcej artykułów, że dziewice są złe, że się nie wyszalały, więc będą potem zdradzać itd. Na forach typu kafeteria teksty, że kobiety powinny być rozwiązłe i dawać jak najwięcej seksu... Była kiedyś głośna afera z cheeleaderkami i mocny nacisk w tym środowisku na stracenie dziewictwa. Wiadomo ruchacze na tym zyskują a rozwiązłe dziewczyny wpędzają w rozwiązłość młodsze koleżanki aby nie czuć się gorzej. Na tej samej zasadzie działa naśladowanie celebrytów i gwiazd instagramowych. Poza tym nie każda laska co się puszcza jest z natury kurwą. Właśnie ze względu na tego typu rzeczy. Każdy moze mieć jednorazowy zły okres w życiu gdzie samoocena sięga dna mułu. Sam przynam, że miałem okres po rozstaniu z pierwszą gdzie myślałem, ze mój cały świat się zawalił. Samoocena poszła ostro w dół a wielka rozpacz sprawiała, że ruchałbym nawet laski poniżej swoich standardów aby zagłuszyć swoje negatywne uczucia. Był to też okres kiedy miałem chyba największy popęd seksualny w życiu, emocje to napędzały. Oczywiście skończyło się na tym, że nie ruchałem, nie miałem nigdy przygodnego seksu, ani nie zdradziłem. W sumie jestem teraz z tego dumny.

 

Co do tematu nie ma tu nic do rzeczy żaden komunizm ani kompleksy lecz czysty interes.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny wpływ na to ma frustracja obłudą kobiet.

 

Wiemy jak to się zaczyna => młody chłopak wychowany na białego rycerza szanującego kobiety, chce po prostu spełnić swoje fantazje jakie tam ma z podobającą mu się młodą niewiastą. Czy jest to wieczorny spacer, czy leżenie wieczorem pod gołym niebem, czy też po prostu chęć bliskości i zrozumienia.

 

No i co dzieje się dalej. Młodzienec pełny zapału zaczyna swój taniec godowy, no i dożywa pierwszego szoku. Wszystko robi tak jak powinien, a mimo wszystko zostaje odesłany w cholerę, z tekstem, że na pewno sobie kogoś znajdzie, bo jest wyjątkowy i ogólnie super, sama chciałaby mieć takiego chłopaka.

 

No i co taki chłopak robi. Załamuje się, ewentualnie próbuje tak jeszcze kilka razy z podobnym skutkiem.

Za parę lat idzie na imprezę i widzi, jak dana panna o którą zabiegał x dni/miesięcy w kilka minut daje zbadać migdały jakiemuś abdulowi.

 

No i stąd pojawia się frustracja i tego typu zachowania. Całkowicie sprzecznie zbudowany wydealizowany światopogląd w głowie dostaje konkretne sierpowe od rzeczywistości.

No i potem jest masa kompleksów i frustacji związana z tym zagadnieniem.

Po prostu dany człowiek, bardzo często romantycznej natury, zaczyna sobie zdawać sprawę, że nigdy nie znajdzie kobiety, która doceni coś o czym same pierdzielą, że oczekują.

No, a jak zobaczy taką ze śniadym, to już w ogóle, ma flashbacki jak z Wietnamu. ?

 

Taka bym powiedział płachta na byka.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, catwoman napisał:

Jeśli chodzi o arabów i murzynów to na siłę by mnie nawet nie zaciągnęli... Nie wiem jak oni mogą być atrakcyjni dla białych kobiet. Zgodzę się z @Mosze Red, że na takich gości lecą najczęściej panny drugiego sortu, którym tacy goście okazali minimum zainteresowania. 

Nawet w ten piątek widziałem w Awinion białą laskę (żaden odpowiednik polskiej Karyny), która stojąc przed bankomatem stosowała typowe kobiece zagrywki, na zwrócenie na siebie uwagi (tak włosami wymachiwała, że nie dało się tego nie zauważyć). Byłem ciekaw na kim chce zrobić wrażenie no i okazało się, że na czarnuchu, który był niższy od niej.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie rozumiem rozstrzasania tego tematu. Z moich obserwacji wynika, że to zdecydowanie więcej czynników ma wpływ na to ze kobiety czasem wybierają obcokrajowców. Niekoniecznie chodzi w tym momencie o samo SMV. Nie ma co przypisywac na siłę danych schematów bo kazdy człowiek jest inny, każdy ma inne priorytety, kazdy z nas wybiera sobie jakies konkretne srodowisko ludzi w ktorym sie obraca. Jedni stwierdzą ze chca poznac świat i inne kultury wiec decydują sie tez obracac w takim gronie. Ze swoich obserwacji wiem, ze znajdzie sie kobiety, które wiążą sie zarowno z polakami -m.in dlatego, że obawiają sie bariery jezykowej, albo tez po prostu wolą polaków i już. A inne z kolei z obcojrajowcami. Spodobał sie jakiejś po prostu jako osoba a nie jakiej nacji jest. Czasem po prostu zwykly traf. Byl w poblizu, spotkawszy go pierwszy, drugi, piaty raz samica uznała czemu by nie spróbowac czegos wiecej...Ta sama zasada mysle sie tyczy obcokrajowców. Nie tylko chodzi o SMV ale też to jaki ma charakter. Tu w UK coraz czesciej sie spotyka natretnych ciapaków - większość kobiet jakie znam omija ich szerokim łukiem  bo sa po prostu obleśni i nic wiekszego sobą nie reprezentują. Ok niby w spodniach mają więcej. Jedna na to poleci bo ma takie potrzeby, innej ten fakt nie wystarczy. Nie ma co uogólniać bo to jest wg mnie baaaardzo naciągane. Życie jest zbyt nieprzewidywalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Znacie jakieś związki gdzie facet jest z Ukrainy a kobieta z Polski ?

Znałem jeden, ale to było dawno temu, jeszcze w okresie studiów.

 

Znam natomiast kilka gdzie kobieta jest z Ukrainy, a mężczyzna z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Znacie jakieś związki gdzie facet jest z Ukrainy a kobieta z Polski ?

Nie.

Natomiast w odwrotną stronę już tak.

Osobiście spotykałem się kiedyś z Białorusinką, ale to był krótki motyw ze względów logistycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.