Skocz do zawartości

Dobry wieczór Bracia !


MSamiecBeta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie Bracia !

Jestem Miłosz i bardzo mi miło,że mimo młodego wieku (20lat) mogę znaleźć się w tak zacnym gronie.Moja przygoda rozpoczęła się juz jakis czas temu gdy trafiłem na YouTube na audycję Pana Marka:"Na starej piczy..." chyba wszyscy znamy tą audycję.Od tego czasu zostałem stałym słuchaczem,który regularnie zaglądał na kanał.W późniejszym okresie nabyłem książkę pt:"Wyprawa po Samcze Runo" i tak byłem sobie...biernym bratem.Dzisiaj nadszedł moment zmiany!

Teraz może kilka słów o Mnie.Z dumą mogę powiedzieć,że jestem prawdziwym Beta Samcem.Sporo czasu starałem się to wyprzeć,ale myślę,że w obecnym momencie mam to zaakceptowane i zrozumiałem,że Beta zawsze dąży do cech ,które posiada Alfa...ale jeśli Beta stanie się świadomy zaczyna mieć możliwości o których Alfa może wyłącznie pomarzyć. Moje poszukiwania rozpocząłem jeszcze w czasie liceum ,kiedy zaprogramowany na miłego,grzecznego chłopca,który powinien być uległy i dobry "wspierałem" dziewczynę,która po prostu sie nad soba użalała.Potem oczywiście słyszałem jaki to jestem miły i wspaniały,ale koniec końców to nie Ja byłem gościem,któremu oddawała się w aktach uniesień ,ale typem który wysłuchiwał jak to została skrzywdzona przez seks partnerów...teraz bym ją nazwał puszczalską ;p

Druga sytuacja która zmusiła mnie do refleksji miała miejsce w podobnym okresie gdy spotykałem sie z nieco bardziej ogarnieta dziewczyna,ale nie potrafiłem jej "sprzedać" swojej intencji spotkań,a gdy po długim okresie czasu nieśmiały Beta przełamał sie do wyznania uczuć usłyszał :"Nie spodziewałam sie tego.Nic do Ciebie nie czuję.Traktuje Cie jak przyjaciela".Typowe co nie Panowie?Teraz patrzę na to z uśmiechem ale tak było jeszcze nie dawno.

Mam nadzieje,że poznam tutaj świetnych ludzi...więcej nie nudzę...trzymajcie sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.