Skocz do zawartości

Witam serdecznie.


WhiteFever

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś rok temu trafiłem na audycje p. Marka na youtube - już od pierwszego nagrania wiedziałem, że w końcu trafiłem na człowieka myślącego w podobny sposób i podobnie patrzącego na otaczającą nas rzeczywistość. Byłem wtedy po lekkim kryzysie (o którym być może kiedyś opowiem przy innej okazji) z którym poradziłem sobie całkowicie samodzielnie, jednak audycje Radia Samiec pozwoliły spojrzeć na moje problemy z perspektywy innej, obcej osoby oraz utwierdzić się w przekonaniu o słuszności podejmowanych przeze mnie decyzji. Również i całe spektrum tematyki - od relacji damsko-męskich, przez stosunki społeczne, elementy psychologii i normalne spojrzenie na politykę, przez ezoterykę (która dotychczas stanowiła dla mnie zagadkę, a do której sięgać mi się nie chciało), aż po nieco luźniejsze pogawędki; sprawiło, że dosyć szybko złapałem się na tym, że na nowe audycje oczekuje tak niecierpliwie, jak na nowe odcinki Pokemonów lub Dragon Balla w dzieciństwie. 

Minął rok - w międzyczasie z ciekawości zajrzałem na to forum, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Forum trzyma wysoki poziom, są na nim ciekawe tematy, a ludzie zwracają się do siebie z życzliwością. Zauważyłem, że jest tu sporo osób myślących racjonalnie i formułujących swoje wypowiedzi bez wchodzenia w role politycznie poprawnego kastraty, lecz także i bez chamstwa. No i przyszedł ten wieczór, gdy stwierdziłem że powinienem się tutaj zarejestrować i od czasu do czasu napisać coś od siebie. Witam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.