Skocz do zawartości

Subminale


alv

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

od paru tygodniu słucham sobie afirmacji podprogowych, 10-20 minut przed snem. Chciałbym wam przybliżyć ten temat i zapytać: Czy mieliście już z tym styczność? Jak to oceniacie?

 

Subminale jest jedną z najskuteczniejszych metod indukowania elektromagnetycznych wibracji, które korzystnie i kompleksowo oddziałują na nasz mózg, także na te jego partie, z których na co dzień nie korzystamy.
Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi afirmacjami, które można wykorzystać do usunięcia negatywnych wzorców i przekonań oraz do przekazania pozytywnych myśli i odczuć, które następnie bezpośrednie wpływają na zmianę naszego myślenia. Na poziomie podświadomości można zmienić myślenie i postrzeganie siebie, co następnie przekłada się na zmiany na poziomie świadomym.

 

Ja używam takich, które mają "zrobić" ze mnie samca alfa :D

Oczywiście, stąpam twardo po ziemi i wiem, że nie urosnę 15 cm, biceps bez siłowni też się w magiczny sposób nie powiększy, a twarz nie zmieni się w miesiąc na 10/10.

Aczkolwiek, myślę że pomoże mi to jeśli chodzi o psychikę i moja osobowość będzie bardziej zbliżona do samca alfa, co będzie dla mnie dobre. Poniżej wrzucam kilka przykładów.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2018 o 14:07, EmpireState napisał:

Temat jest bardzo ciekawy. Przekaz podprogowy ma moc.

Mógłbyś dokładniej wyjaśnić jak korzystasz z tych nagrań czy zarzucasz na słuchawki przed snem i leci sobie czy należy dodatkowo przyglądać się tym napisom? :) 

Ten pierwszy jest z napisami, więc trzeba się przyglądać, ale ja go używam tylko okazyjnie.

Zazwyczaj puszczam sobie ten ostatni utwór 1 raz albo 2 razy przed snem, zarzucam słuchawki na uszy i odprężam się. Stosuję to 5-6 razy w tygodniu.

Czasami, jak mam wolne, słucham sobie subminala po przebudzeniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gromisek napisał:

Jak oceniasz skuteczność tych nagrań? Czy jeszcze za wcześnie, żeby mówić o rezultatach? 

 

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Może ktoś ocenić skuteczność tych nagrań?

Myślę, że może jest trochę wcześnie na jakieś spektakularne rezultaty, bo słucham tego od niecałych 2 miesięcy. Z tego co zauważyłem: mam ogólnie lepsze samopoczucie, czuję się bardzie spójny wewnętrznie, mniej się przejmuje innymi ludźmi, ogólnie mam lepszy mindset i zauważyłem, że dziewczyny są mną bardziej zainteresowane. Natomiast nadal brak mi pewności siebie w takim stopniu jakim bym chciał. Muszę zaznaczyć, że nie mogę przypisać tych zmian tylko utworom podprogowym, gdy mój rozwój jest także na innych płaszczyznach: ćwiczę na siłowni, lepiej się odżywiam, staram się dobrze wyglądać , jestem na nofapie.

W każdym razie polecam. Na początek 20-30 minut, najlepiej przed snem i zobaczycie jak na was działa, jeśli nie będzie efektów, możecie spróbować inny utwór.

 

Godzinę temu, TasteThePain napisał:

Bardzo zaciekawiliście mnie tym. Czy ten też działa? Co oni tam powtarzają? Ja nie słyszę tam żadnych afirmacji tylko muzykę, a wy? Sama muzyka też działa? Na tym kanale są polskie wersje, dlatego udostępniłem.
 

 

Ja słucham narazie słucham tylko angielskich,  ale dobrze że to wstawiłeś, spróbuję też polskie. Ten kanał posiada nawet ciekawe propozycje, ale ja trzymam się darmowych: http://energiczna-wiecznosc.pl/oferta/produkt/58-pakiet-maskulin.html

Z tego co mi wiadomo, trzeba tak ustawić głośność, aby afirmacje były słyszalne na granicy słyszalności. Czyli coś tam słyszysz, ale nie wiesz co dokładnie mówią. Wtedy podświadomość najlepiej to przyjmuje.

Edytowane przez alv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2018 o 08:40, alv napisał:

Subminale jest jedną z najskuteczniejszych metod indukowania elektromagnetycznych wibracji, które korzystnie i kompleksowo oddziałują na nasz mózg, także na te jego partie, z których na co dzień nie korzystamy.
Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi afirmacjami,

Nobel z fizyki gwarantowany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.