Skocz do zawartości

Informacja o wątku o kanale Awięc i Dominiku Bosie.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję że wątek o Panu Dominiku Bosie został przeniesiony do działu youtube - więc nie będzie widoczny w ostatnich tematach na górze, tylko trzeba zejść niżej. Będą tam też działy o innych youtuberach, np. uważających nas za frustratów seksualnych Panu SzyderczyHalas - bardzo proszę być miłym w dyskusji o nich i kulturalnym. Pan Dominik też o to poprosił swoich fanów i prawie się udało, tylko kilkaset bluzgów skasowałem, kilkaset tych mniej dokuczliwych (że jestem kurwą itd.) zostawiłem dla potomności.

 

Ja jednak nie pozwolę na to, by u mnie bluzgano na niego, zresztą my jako "frustraci seksualni" nie zachowujemy się jak widownia młodych youtuberów.

 

Warto spojrzeć, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że grupka lewicujących youtuberów wzięła nas wyraźnie nas celownik i widać szukanie powodu do rozkręcenia kolejnej afery, dziś szyderczy (ale milutki z pozoru, jak zwykle) komentarz Pana Bosa z fejsa, wkleiłem na wątek: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wybrać z kontekstu na własne potrzeby określony fragment i się afiszować tym, tylko tym. 

 

Jeju, jak w ogóle można tak argumentować? :D 

"Patrzcie, powiedziała mi to studentka kognitywistyki, więc mam rację!" Gdzie przedstawiła ona, lub on naukowe badania, które wskazywałyby na nieaktualność tych badań, które Marek przedstawia? Czy kobieta przy doborze partnera kieruje się racjonalnością? Czy wygląd nie ma znaczenia dla kobiet? Czy nie jesteśmy uwarunkowani przez setki milionów lat ewolucji? Gdzie tu w jego argumentacji jest ustosunkowanie się konkretne do danego zagadnienia - pytam raz jeszcze, bo wyśmiewać, jak on, każdy umie, a podać fakty naukowe, to już ciężej. 

 

Oczywistym jest, że ludzki mózg ewoluował bardzo przez ostatnie setki tysięcy lat - zwiększył się płat czołowy, który odpowiada za myślenie abstrakcyjne, za rozumowanie, wyobraźnię i wszystko, co "bardziej ludzkie", ale czy nie jest to podległe starszym częściom mózgu? Czy kobieta nie jest hipergamiczna? Pytań mogę mnożyć - zapewne bezskutecznie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusprawa1 pytania można zadawać, ale odpowiedzi nie będzie, albo będą szyderstwa, tak jak z symetrii twarzy beka nieziemska. Co tam badania, co tam doświadczenie, liczy się tylko beka ze wszystkiego, czego śmieszkowie nie rozumieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wycieczki w Twoją stronę, że jak nie masz matury to masz siedzieć cicho doprowadzają człowieka na skraj załamania psychicznego. Strasznie to smutne jest i marna argumentacja. To tak jakby powiedzieć :

Ty : Jadłem kiełbasę, dobra jest.

Ktoś : Jak ty kuźwa możesz w ogóle coś oceniać, nie masz matury gówno wiesz o smakach ! :D 

 

Nie wiem czy płakać czy się śmiać czy iść popełnić sepukku po takich argumentach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą chcieli dalej Cie wyjaśniać i robić od chuja filmików pojedynczych w różnym odstępie czasu, to może by warto było rzucić chujkom rękawice i zrobić "depatę" czy dyskusję na żywo na skypie, beż czytania z ekranu bez przygotowania na kartce co powiedzieć bez reaserchów etc i tak żeby mordę było widać, że nikt nie podpowiada. Wydaje mi się, że żaden by się nie odważył, zastanawiam się, czy to co mają mówić tzn scenariusz filmów czy do końca wszyscy sobie sami piszą, bo to że piszą to fakt inaczej nie było by od chuja cięć w filmach.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym szans w takiej dyspucie, zaczęli by wyciągać mi wszystkie rzeczy które mnie ośmieszają i byłoby po zawodach. To są ludzie, którzy niejako zawodowo zajmują się drwieniem i wyśmiewaniem innych ludzi i zarabiania na tym pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.