Skocz do zawartości

Jestem czarownicą?


Rekomendowane odpowiedzi

Forumowe czarownice są dwie, czyli @Eleanor i @Sitriel.

Nadać ten zaszczytny tytuł może jedynie @Tornado obdarowując wybraną osobę tytanową miotłą ;)

 

Czarownicami częściej określało się kobiety ściągające nieszczęścia na innych. A skoro udaje Ci się przyciągać odpowiednie sytuacje, zawsze możesz wykorzystać to na własny użytek.

Co z lekarzem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

 

Zaczynam się bać o czymkolwiek myśleć, boje się że to przyciągne.

Najpierwej sprawdź czy nie są to sprawy z pewnych dziedzin życia.

Czyli myślisz sobie przydało by się:........

I nagle pach!

 

Zatem Tobie do czarownicy jak mnie do renty(ręki ksieeeemżniczki).

 

To nic innego jak synchronizacja maski pod sieci z czyjąś świadomością o której nawet pojęcia nie masz. Błędne IP w  myślach.

Zdarza się takie synchro ale niebawem zostanie wyczerpane. Powodem będzie zmiana zakresu przydasiów.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Też Ci się to sprawdza? Mi nagminnie. Mam nerwicę więc i natłoki niechcianych negatywnych myśli, cięzko je powstrzymać czasami jest to niemożliwe.

@Carleon Nie o wszystkich chcę mówić, bo niektóre sprawy są zbyt osobiste ale np:

-Chciałam spotkać pewną osobę i spotkałam ją w mieście gdzie zupełnie się tego niespodziewałam i gdzie szanse na to byly naprawdę bardzo małe.

-Brakowało mi pewnej sumy pieniedzy, tak się złożyło że w najbliższym czasie udało mi się zdobyć tą nadwyżkę.

-Kiedy jakaś osoba była dla mnie niesprawiedliwa/chamska i przyczyniła sie do moich negatywnych emocji po nie długim czasie spotykało ją coś złego/ lub została ta osoba ode mnie odsunięta ( jak np zwolnienia koleżanek z pracy)

@Tomko Nawet szybciej :P 

@Ancalagon Nieszczęścia na innych też potrafię przyciągnać. Z lekarzem nic, nie było kontynuacji :P 

@Tornado Opowiedz coś więcej.

@Still Wampirem? Prędzej inkubatorem energetycznym, rozdaje dobrą energię a kumuluje tą złą. Ludzie lubią moje towarzystwo, a ja się odpoczywam w samotności. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobity niektóre to mają niezłą kaszankę w głowie.

 

@deomi ja Ci dam taki ultymatywny test, podaj mi 6 w totka, na najbliższą mega-kumulację, jak mi trafisz 6, to udowodnisz że jakiś tam "dar" niby jest, i 100 PLN Ci dorzucę, jak za rade u wróżki czy co to tam jest, jak nie trafisz, znaczy że dupa jesteś a nie wróżka ;)  

 

Wiesz co to auto-sugestia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.