Skocz do zawartości

Jakie perfumy polecacie do 150zl.


typiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Na jesień/zimę - Ferragamo f black - tester ok 70 zł za 100ml, zapach robi lepszą robotę jeśli chodzi o komplementy od bab niż większość perfum niszowych. Polecam.

Na lato/wiosnę i ogólnie cieplejszą pogodę - Perry Ellis 360 Red - około 80 zł za 100ml, lepsza wersja Acqua di Gio.

Za te 150 zł masz dwa zapachy co urządzą Cię na prawie każdą okazję. Tego Lacosta odpuść, oklepany i słaby zapach.

 

Możesz jeszcze rozważyć : Versace Pour Homme, Montale Sandal Wood (czasem można trafić za ok 160), Rochas Man, D&G The One, Bulgari Aqua Amara.

Generalnie jest dużo dobrych zapachów w tych pieniądzach, napisz czego oczekujesz od perfum to jeszcze coś wymyśle.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarz Absolutny hit dla mnie za tą cenę to David Beckham Homme albo Givenchy Gentlemen Only Intense (zapach rozwala na wieczór i chłodniejsze dni - sam siebie wąchałem co chwilę) jednak jest drogi bo 150zł masz 50ml. Jeśli chodzi o coś na lato to świeże i cytrusowe Versace Fraiche. Chyba wyhaczyłem tester tego drugiego właśnie za 150zł. Lacoste Red - owszem - fajne, ale dla gości ok. 40 lat+. I trochę oklepany - to fakt.
i-givenchy-gentlemen-only-intense-woda-t

versace-man-eau-fraiche-eau-de-toilette-
david-beckham-homme-for-men-edt-25-oz-75

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versace Pour Homme,Versace fraiche,Aqva amara,Perry Ellis 360 Red,hugo boss bottled,Encre noire.

Za ta pieniądze można przebierać i znaleźć ładne pachnidło :)

Szukaj tylko na internetowych sprawdzonych perfumeriach,najlepiej testery bez korka lub z uszkodzonym opakowaniem,bądź z delikatnym ubytkiem.

Jeśli potrzebujesz wiele zapachów to polecam kupienie 8-10 gotowych org odlewek na forum dla perfumoholików, na testy.

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już zupełnie nie wiem co kupić ?

Czego oczekuje od perfumu za te cenę, aby ładnie pachnial i był w miarę trwały. Tyle i aż tyle. 

Skoro lacoste przereklamowany, to odpuszczam. 

Zapach szukam na teraźniejsze pora, czyli praktycznie jesien/zima. 

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarzzapach to jest tak indywidualna kwestia, że nie będę polecał konkretnego - bez sensu. Jeśli chodzi o marki, to warto rozważyć jakiś CK, Boss (jak na tę cenę ma niezłą intensywność zapachu), Burberry. Pamiętaj też, że zapach zmienia się z czasem, zostaje ostatnia nuta po kilku godzinach na skórze. Najlepiej idź do perfumerii, popróbuj i potestuj, a potem zakup w Internecie, na jakieś stronie z dobrymi opiniami, która nie wysyła podróbek - na perfumach są duże różnice między stacjonarną perfumerią a sklepem. Tańsze są przez neta też testery, zwykle bardziej intensywne. Wszystkie ww. info wypróbowane, sprawdzone i potwierdzone przez osobę z branży ;) 

 

Jeśli jakiś zapach Ci leży i trzyma się długo, lepiej kupić mniejszą pojemność żeby się zmieścić w budżecie. 

 

P.S. Pamiętaj też, że na każdej skórze zapach prezentuje się trochę inaczej - zwłaszcza na końcowej nucie.


@Obliteraror2 pierwsze zupełnie nie przystające do ostatniego ? Zarówno marką jak i jakością ;) Paco Rabanne One Million, to bardzo fajna nutka dla mnie, zwłaszcza w wersji cologne ;) 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tytuschrypus napisał:

@Obliteraror2 pierwsze zupełnie nie przystające do ostatniego ? Zarówno marką jak i jakością ;) Paco Rabanne One Million, to bardzo fajna nutka dla mnie, zwłaszcza w wersji cologne ;) 

Wiem, ale IMO wszystkie fajne, a do czarnego Adidasa mam spory sentyment i polecam. Cholernie ciężko go było w pewnym okresie dostać

 

PS. Prośba o scalenie postów

Edytowane przez Obliteraror
prośba o scalenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliterarorja mam taki sentyment do zielonego STR8 :P Jak byłem w liceum to był szczyt moich marzeń ;) Miałem na myśli to, że joop i adidas to perfumy z dużo niższej półki niż Paco Rabanne. Ale oczywiście, co kto lubi.

 

Dlatego jeszcze raz podkreślę - to jest bardzo indywidualna sprawa i polecanie konkretnych nut zapachowych kiedy nie znamy żadnych preferencji (o ile takie autor ma) mija się w tym wypadku z celem, musi poszukać sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@typiarz Bierz to co podałem w pierwszym poście - nie pożałujesz.

Na zimę polecam jeszcze Thierry Mugler Pure Havane, Serge Lutens Chergui, Carolina Herrera CH Man Prive.

Jak chcesz zaszaleć to poszukaj Mancera Cedrat Boisee ok 250 ale warto, Creed Aventus, Killian Straight to Heaven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus Zestaw podany w moim pierwszym poście jest bardzo uniwersalny i podoba się generalnie każdemu. Mam trochę doświadczenia w perfumach bo sam jestem od tego uzależniony.

Ktoś wyżej zasugerował kupienie odlewek na forum perfumowym, to dobre rozwiązanie bo można zapoznać się z zapachem oraz poznać takie które np kosztują 600 zł za 100 ml i nie chcemy wydawać tyle, wtedy wystarczy kupić od kogoś 10ml na forum. Ja polecam perfuforum, sam tam mam bazarek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.