Skocz do zawartości

Polskie kanały moto na YT


graffff

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Nowy jestem, nie mam za bardzo rozeznania w temacie, podobno jest 30 czy nawet 40-ileś tam kanałów motoryzacyjnych na YT, ale który jest prowadzony z największym sensem ?

 

Który polecacie taki naj naj ?

 

Chodzi mi o polskie, bo z języków obcych to ja tylko rosyjski, niestety...

Edytowane przez graffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz po tych kanałach ? Mechaniki, gadania związanego z motoryzacją jakieś ciekawe fakty o samochodach czy Ty może o motorach ?

Z ogólnie motoryzacyjnych to "Miłośnicy 4 kółek" choć Michu to straszna maruda i ciężko się go słucha. Jeśli bardziej o mechanice to "Profesor Chris (Chris Kubeczko)" . Kanał moto związany z BMW to "Garażowe Hobby", Ciekawe gadanko o samochodach to "motoryzacja z innej perspektywy" Takie tam Pitu Pitu o samochodach to "Blogmotive" Trochę na wesoło to "Wazzup-Szkoła druciarstwa" , takie tam pitu pitu o motoryzacji, autach dla kierowców to "Pojechani" "Motodoradca" No i znów na wesoło "Kickster Tv" Może coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O motoryzacji (głównie samochody używane) z nietypowym humorem mówią panowie:

MotoBieda: https://www.youtube.com/channel/UCctu4z-mlxO-x7K0RDCk4ag

Złomnik: https://www.youtube.com/channel/UCPb3-sVCHv6Z_KVfABPp8Iw

 

Natomiast ZacharOff (autocentrum.pl) i MotoDoradca to bardziej treściwe kanały, które mają przyjemną formę. 

 

30 minut temu, graffff napisał:

reszta się sprzedała...

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Gadasz jak typowy użytkownik YouTube'a.

 

@Strusprawa1 poszedł sub.

 

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, graffff napisał:

Z tego wszystkiego z sensem gada chyba tylko Kickster, reszta się sprzedała...

Owszem, Kick jest spoko, a reszta może niekoniecznie od razu "się sprzedała" tylko ma jakieś układy z producentami.

Zobacz sobie kuci na 4 koła czy jakoś tak.

Zresztą, teraz nawet baby mają swoje kanały moto, typu szminką po asfalcie i inne tego typu głupotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.