Skocz do zawartości

Postawił się przemysłowi rozwodowemu


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

No i facet ma rację. Czy faceci w polsce są tak do dupy że tylko 4% dostaje opiekę nad dzieckiem po rozwodzie? A kto się dzieckiem zajmował w czasie trwania małżeństwa? Tylko matka?

 

I dlatego wiedząc jak jest w sądach traktowany ojciec - jak półgłówek i psychicznie chory. 

 

Przestrzegam Was przed głupimi pomysłami brania urlopów tacierzyńskich i zajmowania się dziećmi zamiast matki. To zasrana rola matki opiekować się dzieckiem. Wy macie zarabiać pieniądze, robić karierę  i budować swoje firmy bo jak to zawalicie to przy rozwodzie (z wielu opisów tutaj wiecie - że nigdy nie wiadomo kiedy pańci odwali) zostaniecie zniszczeni.

 

Żaden sąd nie doceni ani nie uwierzy w waszą opiekę nad dziećmi. Zrobią z was debili a "psycholodzy" w OZSS przypiszą wam jakieś zaburzenia psychiczne. Znam wiele przypadków powierzenia opieki nad dzieckiem kobietom z zaburzeniami psychiatrycznymi i jakoś sąd nie widzi problemu. Ale zdrowemu ojcu powierzyć opiekę nad dzieckiem - o to, to nie. Bo jak pańcia się utrzyma kiedy będzie musiała płacić alimenty? Taka babska solidarność jajników.

 

A dzieci i tzw "dobro dziecka" to sądy mają po prostu w dupie. Wasze dzieci to dla sądów kolejny numer sprawy. Nawet uzasadnienia do wyroków piszą na zasadzie ctrl+C i ctrl+v. Bo nawet imiona i nazwiska ludzi się nie zgadzają.

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rejdi napisał:

Czapki z głów!!

 

Facet bardziej zaszkodził niż pomógł materiał można świetnie zmanipulować pokazać jak się zachowują obrońcy praw ojców.

Krzyki,wyzwiska,bezradność,brak opanowania,agresja itp jest to złe podejście bardzo desperackie nie przemyślane oglądając filmik 

można wywnioskować , że obrońcy praw ojców są nie normalni psychicznie.

 

Jeżeli miał bym wystąpić w takim proteście zrobił bym to inaczej.

1. Ubiór ( Jeżeli chcemy kogoś przekonać do swoich argumentów to raczej wskazane jest się dobrze prezentować mam na myśli przynajmniej włożenie marynarki + pasujące spodnie 

by prezentować się poważniej).

2. Wyzwiska ( kto zacznie rzucać wyzwiskami sam stawia się na gorszej pozycji to nie gimnazjum).

3. Płaczliwy ton głosu .

4. Brak jasno postawionych argumentów ( za mało faktów zbyt dużo emocji ).

5. Agresja ( nie potrafi się opanować ).

6. Brak opanowania emocji ( widać w całym filmiku zbyt szybko mów jak gdyby się bał ,że ktoś przerwie widać brak przygotowania).

 

Plus że chciał dobrze a wyszło jak wyszło?.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie budzi się straszna agresja jak to widzę, bo chłop ma 1000% racji.

Świetny gościu !

Czy kiedyś powstaniemy faktycznie z kolan ?

Czy jesteśmy tylko obserwatorami upadku ?

Ile nam pozostało czasu ?

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tego detektywa od siedmiu boleści to mnie krew zalewa. Ciekawe czy pod celą też był taki wyszczekany. Wielki obrońca uciśnionych kobiet tylko jak w sprawie Magdaleny Żuk dowiedział się komu została sprzedana i z kim będzie miał do czynienia to sprawę ogonem przykrył i zesrał się w majty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale obrońca to z wyglądu typowy beta i jest bardzo nerowy. Wizerunkowo łatwo takiego człowieka uwalić i zrobić z niego wariata. Rutkowski spokojny oraz opanowany. W dodatku jego mowa ciała ma wydźwięk lekceważący. Co przed kamerą umniejsza powagi sytuacji. Tak to się kończy gdy jedna owca chce walczyć ze stadem wilków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to kiedyś, ale nie będę tego puszczać raz jeszcze. Mocno się zażenowałem, bo Rutkowski zwyczajnie swoją postawą go wyśmiał. Stoi i z uśmieszkiem patrzy się gestykulując swoją mową ciała, że ma do czynienia z osobą niezrównoważoną psychicznie. W dodatku gość myli (odrobinę, ale jednak) statystyki, ma płaczliwy, wysoki głos. Rutkowski dowala taki debilny tekst, że "to czemu nie zrobisz 300 tysięcy dzieci", czy coś takiego. Czyste, nielogiczne wyśmianie. Niestety, gdy mężczyźni walczący o prawa mężczyzn nie wyuczą się sztuki mowy ciała, marketingu, własnego wizerunku na tip-top, to takie wyśmiania będą się powtarzać. Szkoda. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam.

 

Nie byłem i nie chcę/chciałem iść. Żeby zostać takim... jak pan? Pan wybaczy.

 

--

Jeśli chodzi o faceta to fakt, że szałowo mu nie wyszło ale ilu jest takich, którzy by zrobili cokolwiek co by się z nim równało?
Rutkowski ma kasę, i robi wokół siebie szum żeby się reklamować ale jego argumenty są żadne. To jełop, który potrafi tylko straszyć a jak się nie dasz to już nie żadnych argumentów.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem bez audio.

Może jestem uprzedzony do Rutkowskiego, ale:

 

- "biała koszulka" w sposób pewny zaanektował kawał przestrzeni, okopał się szeroko rozstawionymi ramionami na swojej pozycji. Nie pęka nawet jak nad nim stają/stoją w niby-groźnej pozie wyższości i dominacji. Nawet "kłuje" ich palcem wskazującym chwilami. 

 

- Rutkowski w przebraniu pajaca na kształt skrzyżowania Castro i bojownika Contras (serio, jebłem z tej pretensjonalnej stylówy), nie może sobie znaleźć miejsca, łazikuje, drepcze, wymuszone wiązanie sznurowadła, nerwowe poprawianie kurteczki, wychodzenie po posiłki albo na szybką kupę (?). Nawet w pewnym momencie chowa się za plecami kobiety. Generalnie pozy pełne fałszywej siły, nawet już mu składanie ramion a'la Mussolini nie pomaga. Do tego ciągłe podpieranie się pod boki, jak by musiał się o coś oprzeć/przytrzymać bo bez tego się przewróci mentalnie. Jeszcze to częste spoglądanie w podłogę z zakłopotania. 

 

- kominiarczyk właściwie tam robi za autonomicznego clowna. Nie płonie ze wstydu tylko dlatego że mógł się schować za maską. W sytuacji braku zagrożenia ze strony choćby członka ISIS na wózku inwalidzkim albo drapieżnej feminazistki, jego kominiarka, "uzbrojenie" i obecność tam jest groteskowa. Szczególnie do spółki z pozorami odgrywania roli kontrolowania przez niego sytuacji po stronie siłowej. Pardon - bezpieczeństwa, hahaha. 

 

- brodacz kręci się w fotelu udając obojętność a wygląda jak przedszkolak który ma owsiki, wstydzi się tego faktu i najchętniej schował by swoją głowę we własną dupę. Zresztą nie wyrabia i w końcu ucieka. 

 

Tak na szybko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.