Skocz do zawartości

Szyderczy o lasce żyjącej z dwoma chłopakami


KurtStudent

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dam rady oglądać tego cięcia co chwila, ale poteoretyzuję - dla ludzi żyjących w kłamstwie o związkach, albo kłamiących o nich, taka dziewczyna jest zagrożeniem - bo pokazuje że kobiety także lubią seks, zdradę i szybkie życie.

 

Tymczasem program społeczny mówi, że kobieta to efemeryczna istotka nie znająca takich pojęć jak zdrada i kopulacja z kim popadnie. Ta Pani żyjąca z dwoma Panami, zadaje kłam takim mitom, więc jest atakowana przez niektórych krytyków, i to wcale mnie nie dziwi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar przechodni

od spodni do spodni

dumny w niebycie

z gości w odbycie

 

A vlogerowi spoko, możemy zaproponować naturalizację i circumcisio ;)

Miewa przebłyski, jest biały i sprawia wrażenie heteryka (wiem że to niemodne).

 

p.s. bawi mnie ta laska, myśląca że jako mięsko, narzuca tym kolesiom jakieś warunki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie i faktycznie cięcia są drastyczne, coś powinno być jednym zdaniem potrafi być przecięte 2-3 razy. Dramat. W ogóle jeśli ktoś dla rozrywki słucha tego gościa ileś minut... To nie wiem co o tym myśleć;) Chyba szacun za wytrwałość. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wtym prawdy? A ile lewackiej propagandy ? 

Mnie osobiście to nie przeszkadza - lubi tak chcę tak - cała trójka się na to zgadza ? Nikt nikogo nie robi w chuja, nie krzywdzi ? - OK , co nie znaczy że mi się to podoba, tylko po co się tym chwalić? 

 

Nawiasem mówiąc, z czym tzn z jakim odzewem się spotkałby się facet chwalący się że jest z dwoma laskami i wszystcy żyją szczęśliwe i zgodzie ? - była by fala hejty środowisk feministycznych że szowinista, że zawrócił w biednych główkach dwóch idiotek ..... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam historyjkę o kobiecie mieszkającej z dwoma mężczyznami. 

 

Niedawno zakończył się głośny w Niemczech tzw. proces NSU, czyli podziemia narodowosocjalistycznego. Głównej oskarżonej (i jedynej pozostałej przy życiu) udowodniono 10 zabójstw o podłożu rasistowskim, w tym jeden pomyłkowy mord na policjantce pochodzenia greckiego. 

 

Jak zwykle w takich przypadkach, kobieta pociągała za sznurki, a mężczyźni pociągali za spust. Co najśmieszniejsze, Beate Zschäpe nie była nawet pełnej krwi Niemką, jej ojcem był Rumun, a nazwisko otrzymała po jednym z partnerów jej matki. Oczywiście Beate dorastała bez ojca (którego nawet nie znała), a mężczyźni w życiu jej mamy pojawiali się i znikali. 

 

Trio Beate i dwóch skinheadów imieniem Uwe, mieszkało sobie razem w Zwickau, skąd urządzali swoje wypady. Kiedy nie zabijali Turków, napadali na banki. Ciekawe z punktu widzenia psychologicznego jest, że kultywujący siłę i potęgę neonaziści dali się zdominować kobiecie. 

 

Beate Zschäpe dostała dożywocie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Kotoński Ten cały vlog jest straszny, nie wiem skąd biorą się jego wyznawcy, ale pod każdym filmem ma dużo komentarzy i łapek w górę. Czyżby diaspora w naszym kraju była o wiele liczniejsza? A może już ich tylu przenieśli do Polski, bo ostatnio na wyścigi wydają polskie paszporty. Masz rację, że tych cięć nie da się oglądać, ale to nie tylko u niego, to taka moda na obecnym jewtube. Pytanie tylko, kto im to montuje, sami nad tym siedzą? Wszystko wygląda na dobrze wypromowane, że nawet obrzydliwy Chazar zdobywa poklask. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się chce wymiotować jak słucham tego Pana, generalnie takie reakcje mam na manipulacje, kłamstwa i chęć zrobienia mnie w bambuko.

 

Co do pani i dwóch panów. Mogę pogratulować tylko tej pani bo fajnie się ustawiła, ciekawe co się stanie jak któryś z nich ją zapłodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo to obejrzałem do końca.

Jest to straszne w formie i treści.

Narrator historii miłosnej trójkąta mógłby 

trochę o siebie zadbać. np: fryzjer i golenie

ale co tam, tylko się niepotrzebnie czepiam.

Dziewczyna jest żywym namacalnym dowodem,

że Kobiety też lubią Menszczyzn, seks, zabawę

imprezowe życie. 

Miałem kiedyś na studiach taką koleżankę, 

która miała 2 chłopaków jednocześnie.

Rzucili ją jednocześnie jak się o sobie 

dowiedzieli. Ci kolesie z filmu to mameje

bo za cenę dostępu do Waginy 

dają się robić przez Kobietę w h..... .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wikary pewnie o tym, ze chłop wyluzowany jest, jak @Marek Kotoński w radiu samiec, jak (tu daję moje bardziej ulubione z większą klasą przykłady) Stefan Molyneux . I to mu dodaje "uroku". Jego pewność siebie daje widzom pewność w tym co mówi. Większość ludzi nie myśli i jedzie na automacie, dlatego reaguje automatycznie a nie racjonalnie.

 

Bo elokwentny to on za bardzo nie jest, choć w tym filmie większość czasu sensownie gadał, logicznie i racjonalnie komentował sprawę. Reszta to już albo taka gra albo jest zasadniczo dość mało bystry, zwłaszcza jak łączy narodowców, komunistów i kapitalistów - to są jaja czyste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.