Skocz do zawartości

Jerzy Kalibabka czyli sweet sweet tulipan.


Rekomendowane odpowiedzi

Starsi bracia zapewne pamiętają tego pana , który w latach młodzieńczych zbałamucił koło 3000 kobiet. Przy czym, grabił je z oszczednosci i biżuterii. Dostał 9 lat, teraz naucza w szkole podrywu....

 

 

Plus troszke wiecej na jego temat.

Źródło: http://mobile.natemat.pl/139957,oszukal-tysiace-kobiet-odsiedzial-9-lat-dzis-zarabia-w-szkole-flirtu-tulipan-ciagle-w-formie

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiące uwiedzionych i okradzionych kobiet, żeby w końcu wpaść i trafić za kratki.

Jakaś ładniejsza Klaudia zakręci raz kuperkiem i ma faceta w garści, po czym może mu w świetle prawa odebrać większość jego majątku i doić następnego.

 

Wciąż uważam, że kobiety są w tym dużo lepsze i marnują mniej czasu i energii.

 

Jeszcze ci biedni kolesie myślący, że jak zapłacą 1200 zł to staną się Panami kobiet. 

Najpierw robił baby w ciula a teraz facetów myślących, że zaznają szczęścia dzięki kobietom.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pozytywny napisał:

Najpierw robił baby w ciula a teraz facetów myślących, że zaznają szczęścia dzięki kobietom.

Facet tak nie myśli, on to czuje i wie. Chociaż jemu się wydaje, że to jego myśli i jego chcenie. Jest to specjalny mechanizm ułudy, którego zadaniem jest wytworzenie w jednostce myśli, że to co robi jest w jej interesie. Człowiek jako jednostka z natury jest egocentryczny, natomiast rozmnażanie leży w interesie gatunku a nie jednostki. Tak więc natura tak to zaplanowała, że człowiekowi, mężczyźnie wydaje się, że to ON/JA chce ruchać, to JA dzięki ruchaniu będę zajebisty, to JA zostanę samcem alfa po to żeby zapładniać/ruchać. Co więcej, jeśli nie ruchasz, szerzej - nie masz kobiety to jesteś nieszczęśliwy. To działa podobnie jak w przypadku włożenia ręki do ognia - boli, więc wyjmujesz rękę.

 

Boli dusza/serce jak jesteś sam bez kobiety, więc szukasz kobiety, płacisz trenerom, czytasz braciasamcy.pl żeby się ogarnąć i mieć kobiety.

 

Jednostka działa nieświadoma powyższych mechanizmów. Lecz nawet będąc świadomym również jest ciężko. Co z tego, że ja wiem? W umyśle potrafię sobie to przeanalizować ale są uczucia niezależne od mojego umysłu, które mówią - jest ci źle, będzie ci dobrze jak poznasz kolejną kobietę i ją wyruchasz, o zobacz na tamtą czarnulkę ale ma nogi - wyruchaj ją to staniesz się bogiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Motha napisał:

Podobno ten pajac po wyjściu z pierdla dawał lekcje podrywu w wynajętych salach młodym mężczyznom, to jest dopiero państwo prawa :P w każdym normalnym kraju taki kolo był by sczyszczony do zera a w Polsce robi karierę :P

 

Swoje odsiedział. 9 lat to nie mało. Co w tym złego, że korzysta ze swojego doświadczenia ? Każdy ma swój rozum. Jak się zapisuja ich sprawa. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Still napisał:

Swoje odsiedział. 9 lat to nie mało. Co w tym złego, że korzysta ze swojego doświadczenia ? Każdy ma swój rozum. Jak się zapisuja ich sprawa. 

Nikomu nie bronie, ale szczerze przyznam że dla mnie osobiście samo uczestnictwo i wyrzucanie pieniędzy żeby się nauczyć podrywać to jest słabe i żenujące :P no ale co kto lubi, osobiście nigdy nie płaciłem za żadne kursy, nie chodziłem na żadne kursy, nauczyłem się sam wszystkiego od postaw, dzięki czemu liczba cipek które miałem można śmiało określić jako wynik trzy cyfrowy, nie chcę się chwalić bynajmniej bo to nie o to tu chodzi, bo podryw i randki traktuje jako zabawę i dodatek do codziennego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop ma wiedzę i sprzedaje ją. Co w tym złego? Nie łamie przecież prawa. Są tacy co chcą wiedzieć i za to zapłacić, ich pieniądze. Nikt nie łamie prawa. Sami oceniacie jego lub jego klientów bo wzbudza w Was emocje to czego dokonał. Zazwyczaj negatywne. Stąd nie ma merytorycznej dyskusji tylko od razu ocenianie swoją miarą i szufladkowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SennaRot napisał:

Co w tym złego?

Nie wiem, czy chodzi o to, co teraz robi, czy to czego "dokonał" - grabieże. Samo to, że złodziej robi potem coś legalnego nie wydaje mi się niczym ani wielkim, ani niecodziennym. Żeby daleko nie szukać, skazani za korupcję "eksperci" w studiu piłki nożnej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SennaRot napisał:

Sami oceniacie jego

a później

15 minut temu, SennaRot napisał:

tylko od razu ocenianie

Nie wiem jak się do tego odnieść stary?

 

Może w  Tobie wywołuje pozytywne emocje we mnie negatywne, a merytorycznej dyskusji nie było by gdyby każdy się zgadzał co do tego osobnika.

Nie długo ''Słowik'' będzie ekspertem w dziedzinie biznesu, a co tam przecież wyszedł z pudła i niech sprzedaję swoja wiedze :)jego była żona już wypowiada się w tv śniadaniowych jako ekspertka, ale pamiętajmy że to była babka która miała spory udział w grupie która łamała kości, mordowała, doprowadzała do ludzkich tragedii całe rodziny i robiła potężne majątki, ale co tam żyjemy w wolnym kraju :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to jego szkolenie na wideo, nic konkretnego i ciekawego nie przekazywał, jego odpowiedzi na pytania kursantów nic nie wnosiły. Trzeba mu przyznać, że miał ogromna pewność siebie i wiarę we własne możliwości taki narcystyczny psychopata, który programował sie tylko na sukcesy z kobietami i te sukcesy odnosił + zawsze elegancko modnie ubrany i jeżdżący dobrymi zachodnimi samochodami, co w tamtych czasach gdzie w sklepach pustki albo za dolary w pewexie, miało duzo większe znaczenie niż dzis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, The Motha napisał:

nauczyłem się sam wszystkiego od postaw, dzięki czemu liczba cipek które miałem można śmiało określić jako wynik trzy cyfrowy, nie chcę się chwalić bynajmniej bo to nie o to tu chodzi, bo podryw i randki traktuje jako zabawę i dodatek do codziennego życia.

Na pewno sam ? Nie jesteś sam na tej planecie, całkiem możliwe że miałeś właściwe wzorce, ojca który nie robił z Ciebie nieudacznej cipy jak mój i to już daje jakieś 80% sukcesu z paniami. Nie każdy tak miał więc nie każdy potrafił ogarnąć się "sam" jak Ty więc trochę zrozumienia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jaro670 napisał:

Nie jesteś sam na tej planecie, całkiem możliwe że miałeś właściwe wzorce, ojca który nie robił z Ciebie nieudacznej cipy jak mój i to już daje jakieś 80% sukcesu z paniami.

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz w tej kwestii, jeśli opowiedziałbym Ci moja historie życia i relacje z ojcem to byś się zdziwił :)

Do wszystkiego doszedłem sam, lata wpierdalania gnoju do głowy wyrzuciłem kolejnymi latami pracy nad sobą, determinacją i chęcią zmian, to nie tylko na polu relacji damsko-meskich ale wszystkich, to długa i wyczerpoująca droga bólu i cierpienia, ani grama nie przesadzam. Dzięki temu jestem kurewsko dumny z siebie że tego dokonałem.

 

p.s dlatego też jestem bardzo wyrozumiały dla ludzi którzy zmagają się z podobnymi problemami i chętnie im pomogę jeśli będą tego chcieć.

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, TheWalrus napisał:

Jak myślicie, co ciągnęło kobiety do niego? Magia, aura? A może je dobrze posuwał? Albo obiecywał złote góry?

Facet miął charyzmę, był pewny siebie i wiedział co działa na baby.

Tyle, że w tamtych czasach było mu łatwiej. Jak zaczął się orientować, że w czasie komuny w którym wtedy zaczynał, a które były szare jak kupa węża, wystarczy dobrze się ubrać, zabłyszczeć, to wszystko poszło samo.

Młodsi sobie nie uświadamiają, ale starsi tutaj pamiętają te czasy jeszcze. Wtedy wystarczyło wyjść na ulicę w oryginalnych adidasach których nie było nigdzie w sklepach, a które jeśli ktoś miał np z zachodu, z paczki od rodziny, błyszczał jak król.
Pamiętam czas kiedy znajoma z mojej szkoły wyjechała z rodzicami do RFN wtedy, i po roku przyjechali w odwiedziny do siostry...młoda wyszła na ławkę z puszką Fanty, a naokoło niej chmara dzieci prosiła "daj łyka, daj łyka", a kiedy wypiła, chłopaki się pobili o puszkę, bo to był rarytas wymienialny na wszystko, nawet kasę.

Miałem tez kolegę którego ojciec był złotnikiem. Jeździli na wczasy do Bułgarii, na Węgry itd. Przyjeżdżał po wczasach, i jak we wrześniu szedł do szkoły w ciuchach kupionych w tamtejszych sklepach walutowych, to laski wszystkie sikały za nim.

Ww takich czasach działał Tulipan. Widać to w filmie, ale nikt nie wyczuje już tego klimatu...wtedy ubrany tak jak on ( z naszego punktu widzenia wieśniak) wyglądał jak król życia. Skóra z frędzlami, buty na obcasie z cholewkami itd.
On nie musiał mieć kasy, ani być jakiś specjalnie lotny. On "mówił" kobietom, że z nim będzie inne, niż to szare komunistyczne życie. I one tego właśnie chciały.


Ten filmik @Stillpowinieneś zadedykować psom ogrodnika którzy tutaj chca urządzać lincze na tych co to "ruchają wszystko". Na filmiku jest brat, który pilnuje siostrzanej cnoty.

@Still

Edytowane przez Wernon
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Nie wiem, czy chodzi o to, co teraz robi, czy to czego "dokonał" - grabieże. Samo to, że złodziej robi potem coś legalnego nie wydaje mi się niczym ani wielkim, ani niecodziennym. Żeby daleko nie szukać, skazani za korupcję "eksperci" w studiu piłki nożnej.  

 

Pisząc wcześniej miałem na myśli wiedzę funkcjonowania schematów również tych w relacjach damsko - męskich. Kto jak ja wykorzysta to już ina kwestia. Jeżeli on czy ktokolwiek inny wykorzystał ją w celu oszukania czy okradzenia kogoś innego uznaje za naganne i się po prostu brzydzę tym.

 

Wiedza i umiejętności to potężna bron praktycznie w każdej dziedzinie. Wykorzystanie jej to już inna kwestia. Wykorzystanie wiedzy i umiejętności w celu oszukania, zmanipulowania czy kradzieży (wprowadzenie w błąd, rozporządzenie czyimś mieniem na tej podstawie - 286 kk) to przestępstwo i z mojego punktu widzenia słusznie karalne i moralnie naganne.

 

 

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mu nie było łatwiej, warunki były inne ale jakoś inni tego nie robili. To był taki PUA tamtych czasów. Nie było ubrań ale jakoś tech co kupowali w pewexie było powiedzmy 1% czyli tak jak by dziś rolex i BMW 3. Nie każdy ma ale samo to nie wystarczy.

 

Ja wyczuwam nienawiść do kobiet, np. ten jego wiersz. Bardzo możliwe, że on się gry z kobietami nauczył, i potem ją wykorzystywał, do scenariusza ze był betą i nagle 'załapał' i działał pasują mi takie fakty:

- Jego wiersz, ze kobiety są głupie

- Opowieść ze tyle rzeczy nie miał.... koloni..., pieniędzy...  i to nadrabiał kobietami. Gdyby miał je od dziecka to raczej by tak nie postępował.

- Jego zachowanie na filmiku gdzie robi wykład dla PUA (jest na chomikuj), bardzo unika odpowiedzi na techniczne pytania. Marcin Sz. go tam pytał "jak Pan robił żeby kobiety za Pana płaciły" odpowiada jakoś wykrętnie jakby sam nie wiedział, strzeże swoich tajemnic, a to sugeruje ze musiał wiele pracy włożyć w ich zdobycie. Ktoś kto ma kobiety naturalnie by raczej odpowiedział "byłem sobą" a on zupełnie inaczej odpowiada.

Edytowane przez RRRR_WWWW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.