Skocz do zawartości

Info - blokada mojego fejsbuczka.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie informuję, że znowu dostałem bana na fejsbuczku - na 7 dni, więc widzę wszystko i mogę kasować, ale nie mogę odpisać ani nic napisać.

 

Jak mnie pamięć nie myli, moje ostatnie kłopoty i aktualne łączy jedno - mówiłem o niemcach, żeby nie kupować ich produktów, a wczoraj o fundacji Adenauera.

 

No ale to pewnie przypadek ?

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minds.com - polecam zainteresować się tym portalem, już całkiem sporo polskich fp się tam przeniosło. Przykładowa lista:

https://www.minds.com/newsfeed/838381313894662144

 

Steemit.com - to również dobra alternatywa, w dodatku mógłbyś wrzucać audycje i streamy na Dlive i jeszcze na tym zarobić. Tak w razie problemów z YT. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Motha napisał:

Nie zgadzam się, zawsze masz wybór :)

A to dobre! Jaki? Uciekać z Jewropy? Azja mi się nie widzi, tym bardziej Afryka. W Australii na dzień dobry 3/4 fauny i flory chce mnie upierdolić i zabić, nie widzi mi się ninja mode od rana i to przy wkładaniu kapci. Antarktyda? Lubię śnieg i zimno, ale na dłuższą metę odpada. Ameryka Płd? Nie dzięki. Północna to ten sam syf co i u nas, więc też podziękuje.

Możesz się zgadzać czy też nie, FAKTY masz na zachód od nas -> Francja, Szwecja czy Grecja gdzie zwykłe szaraki, obywatele płaczą bo im skutki lewactwa, czyli inżynierowie i architekci rozpierdol robią i boją się o własne zdrowie i życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lxdead napisał:

A to dobre! Jaki? Uciekać z Jewropy?

Możesz, ale nie musisz :)

10 godzin temu, lxdead napisał:

Azja mi się nie widzi, tym bardziej Afryka

Twój wybór :)

10 godzin temu, lxdead napisał:

. W Australii na dzień dobry 3/4 fauny i flory chce mnie upierdolić i zabić, nie widzi mi się ninja mode od rana i to przy wkładaniu kapci

Żeby tak ludzie myśleli to Australia byłaby cała pokryta piaskiem, a jak pewnie się orientujesz Sydney i Melbourne raz za razem są wybierane do najlepszych miast do życia na świecie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Motha napisał:

Żeby tak ludzie myśleli to Australia byłaby cała pokryta piaskiem, a jak pewnie się orientujesz Sydney i Melbourne raz za razem są wybierane do najlepszych miast do życia na świecie :)

 

No bo tylko na pustyni żyją jadowite zwierzaki. W mniejszych mieścinach w Australii może Cię czekać upierdolenie jadowitego owada, który wbił Ci się do kapcia czy buta, a którego Tu nie zauważyłeś, no bo jak? :D 

Australia to nie tylko Sydney i Melbourne, to raz, dwa nie każdego ciągnie to dużych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.