Skocz do zawartości

Dominik Bos z Awięc nakręca do agresji i manipuluje ludźmi?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Dominik robiąc o mnie dwa materiały, zawsze podkreślał jaki jest miły - i prosił żeby mnie nie atakować. 

 

Ta prośba oczyszcza go prawnie z zarzutu o napędzanie nagonki, dlatego pozew byłby bezsensowny... ale czy faktycznie jest taki bezstronny? Są co najmniej trzy powody, by sądzić że jednak tak nie jest.

 

Pierwszy dowód, czyli pierwszy obrazek na który spojrzy KAŻDA osoba, wchodząca by obejrzeć nowy film Dominika:

 

Djr0WQV.jpg

 

Pisze tam jak byk - bracia samiec (czyli nasza społeczność skupiona wokół forum), jak ja ich nienawidzę. To metafora do mema z braćmi Golec... ale ja i wielu innych ludzi jej w ogóle nie znało. Zresztą gdyby nas lubił, użyłby innej metafory, nie związanej z nienawiścią.

 

Chyba dla każdego rozsądnego człowieka, jest jasne że i forum i moja osoba jest kimś, kogo prowadzący nienawidzi. 

 

 

Drugi powód to prośba o nie hejtowanie mnie, po którym zalała mnie rzeka lżenia, wyzwisk i nienawiści. Za pierwszym razem mogło się tak zdarzyć, ale gdy Dominik nagrywał o mnie drugą część jako kontrę do mojej odpowiedzi na jego nagranie, w którym mówiłem o hejcie jego fanów na mnie, nie zauważyłem żadnej reakcji która by ten hejt mogła powstrzymać.

 

Czyli wiedział o ataku na moją osobę, ale tego nie powstrzymał ani nie potępił, a zdaniem wielu to wykreował. Zresztą proszę zobaczyć samemu komentarze, pamiętając że olbrzymią ich liczbę skasowałem, ponieważ były nieludzko wręcz brutalne wobec mnie:

 

Moja pierwsza audycja: https://www.youtube.com/watch?v=N1kzI-xCk9E&t=730s

 

Dwie moje kontry, komentarze powalają i żadnej reakcji Dominika, chcącej te reakcje zatrzymać:

 

Audio (komentarzy mało, młodzi lubią obrazy a nie głos) - https://www.youtube.com/watch?v=nIXx-3uBHyU&t=2s

 

Video - https://www.youtube.com/watch?v=_nHKsnh1i00&t=298s

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Jest tez trzeci powód.

 

Z osoby która ostrzega przed wykorzystaniem przez manipulantki udające depresję, zostałem przedstawiony jako człowiek, który nie chce ciężko chorej kobiecie pomagać. Nie pomogło WYRAŹNE mówienie że jak kobieta jest chora na depresję to idzie się do psychiatry albo psychologa, ani podkreślanie że jak chłopak chce ZWIĄZKU (i seksu, to chyba oczywiste, w końcu to z seksu biorą się dzieci i nawet sam Pan Dominik), i liczy że jak będzie pomagał to będzie związek, to się PRZELICZY.

 

Czyli z kogoś kto chroni ludzi przed manipulacją, stałem się bezduszną bestią, która nie chce pomagać... najlepiej latami dziewczynie, która udaje ciężką chorobę by mnie wykorzystać (czas, pieniądze, energia, wiedza).

 

 

 

W świetle powyższych zdarzeń i faktów, pisanie i mówienie o tym jakoby był wobec mnie i forum nastawiony sympatycznie, wydaje się mocno naciąganą teorią. Jeśli patrzeć na skutki działań człowieka, mamy falę hejtu i nienawiści, ośmieszenie mojej osoby i forum.

 

"Po owocach ich poznacie" ?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce się czegoś uczepić, to zawsze coś znajdzie a, że Pan Dominik bardzo chciał to coś znalazł i resztę sobie dopisał. 

10 minut temu, Mosze Red napisał:

"przypadkiem" trzech kolegów,

Trzech youtuberow jak trzech muszkieterów ? w walce o sprawiedliwość i blade rączki pięknych dam. Przypadkiem podobno powstał wszechświat, więc czyż i trzech mężczyzn nie mogło spłodzić owych filmów przypadkiem? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy mechanizm psychologiczny polegający na prośbie o nieatakowanie, która automatycznie przekształca się w tenże atak. Jestem pewien, że @Mosze Reddoradzi dobrze co trzeba zrobić, a temu gówniarzowi, składam życzenie trafienia na forum w przypadku własnych biało-rycerskich decyzji, pomożemy:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krugerrand napisał:

Typowy mechanizm psychologiczny polegający na prośbie o nieatakowanie, która automatycznie przekształca się w tenże atak. Jestem pewien, że @Mosze Reddoradzi dobrze co trzeba zrobić, a temu gówniarzowi, składam życzenie trafienia na forum w przypadku własnych biało-rycerskich decyzji, pomożemy:D

A poza tym, trzeba pamiętać że typowy Polok (czyt. Janusz/Grażyna) jest taki, że jak usłyszy NIE to myśli "Co? Ja kuuurła nie zrobie? Pacz!". Więc to tak jakby świadomie spuścił sforę psów na audycje i forum Marka oraz naszą brać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał RED, nagle Cię trójka muszkieterów zaatakowała w tym samym czasie ?

Daj spokój, chłopakami ktoś steruje i wykłada kapustę jest to tak pewne jak to, że konie robią kupę. 

Wykupywanie youtebrów to tani i świetny biznes, a jak koleś ma ze 300.000 subów to już w ogóle jest to super sprawa.

Nie będę się rozpisywał bo każdy wie o co chodzi.

Będą Cię atakować i dyskredytować przy każdej okazji a jak jeszcze wspominasz o reparacjach od DE to wiadomo, że spuszczą swoich muszkieterów ze smyczy.

To wszystko jest oczywiste i proste jak drut.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w razie problemów Dominik jest czysty - przecież nikogo nie namawiał do agresji, a nie odpowiada za swoich fanów. Wszystko w białych rękawiczkach - tylko skąd ten hejt i spaprana opinia?

 

I tak właśnie się stało podczas analizy prawnej - nie było szans. Spysiński przegrałby proces, dlatego przeprosił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.