Skocz do zawartości

Serial Ekstradycja; Beata-Renata Dancewicz


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia

Oglądam właśnie drugi sezon serialu Ekstradycja. Przypomnę w roli głównej Marek Kondrat w roli policjanta, dziecko wychowuje jego siostra- bogata buisneswoman, a opiekunką tego dziecka jest właśnie Beata ( w roli Renata Dancewicz). Ciekawie jest ukazany aspekt Beaty. Poznajemy ją jako studentkę, która zarabia jako opiekunka córki. Z czasem wdaje się w romans z Halskim (głównym bohaterem) i w pierwszej serii nie jest mu wierna, bo zadaje się z innymi fagasami. Później Basię traktuje jak swoje dziecko i trzyma się Halskiego. W drugiej serii przeżywa porwanie Basi, a później domniemaną śmierć.

Nie powiem, Pani Dancewicz była świetną laską w tamtych czasach jak na mój gust i prawie nabrałem się na jej "szlachetność" oczywiście w roli Beaty. Taka zapatrzona w gościa, a tu kwiatuszki i buziaczki od kolegi z roku. Zastanawiałem się, czy w prawdziwym życiu kobieta wytrzymałaby taki natłok stresu związanego z porwaniem nieswojego dziecka, zagrożeniem życia itp. itd.?

 

Ps: Fajny serial. Drugi sezon nie istnieje w necie. Na VOD tylko I sezon i dalej figa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.