Skocz do zawartości

Bananowy chłopak u DanielaMagicala


WąsatySamiec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

Shot nieco długi, ale zwrócicie uwagę, jak ten jełop gardzi ludźmi z których ma pienbiądze, i ludźmi do których przychodzi, przychodzi za darmoszke się wypromować, grubasowi nie płaci ani działki z gry, która jest o nim, ani za to, że się po promuje na streamie, czuje się bardzo pewnie u kogoś w mieszkaniu (tekst "ej łuki sprawdź czy mój samochód tam stoi") zbił mnie z nóg, zważywszy na to,że duża różnica wieku ich nie dzieli, a przyszedł do łukiego poniekąd w gości. Debil do kwadratu obraża ludzi, z których ma pieniądze, naśmiewając się, że to durnia co klikają w reklamy w jego grze, + wyśmiewa się z ludzi z których pieniądze ma Daniel (co zbrodnią może nie jest, ale po chuj w takim razie tam lezie, jak tego procederu nie pochwala? ). Wyjątkowo odpychający człowiek, co widać juz po paru minutach jego obecności, co sądzicie o nim? według mnie to typowe bananowe dziecko, które nie doświadczyło "trudniejszej strony życia" oraz spełnienia jakie daje osiągnięcia coś własnymi siłami. Nie wspominając już o wielu sygnałach może nawet nie do końca świadomych świadczących o pogardzaniu ludźmi, do których przyszedł. Nie da się kogoś takiego lubić.

.

 

 

 

 

 

 

A tutaj tucznik ścierwaka wyrzucił jak szmaciarza. Należało się, jednak wydaje mi się, że Danielem nie kierowały słuszne pobudki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko krótki urywek, gdzie tucznik wpadł, krzyczał, że ten koleś wyzywa widzów, po czym zaatakował go z zaskoczenia.

Poczułem się zażenowany, po pierwsze sposobem w jaki w niego wjechał, po drugie: typ wyzywa widzów = trzeba go dojechać, widzowie wyzywają w donejtach jego matkę od menelic = its ołrajt, senkju richard.

 

Ale biorąc pod uwagę to co piszesz o zachowaniu tego gościa, magical jest częściowo usprawiedliwiony, co nie zmienia faktu, że odpierdala mu coraz bardziej.

Ogólnie z tych pato-streamów już tylko bystrzaka oglądam co jakiś czas, sentyment pozostał, mimo, że kilka razy mnie wyprowadził z równowagi, ale i tak:

 

bystrzak > psie gówno > magical, rafonix, rafatus itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Poczułem się zażenowany, po pierwsze sposobem w jaki w niego wjechał, po drugie: typ wyzywa widzów = trzeba go dojechać, widzowie wyzywają w donejtach jego matkę od menelic = its ołrajt, senkju richard.

 

Ja miałem tak samo, ale tego gościa nie dało się lubić, po pierwszym materiale, ale wyobraź sobie np, że ktoś taki przychodzi  w gości do Różala np i mówi, "chciałbym zarabiać na frajerach co płacą, żeby oglądać KSW jak Ty". Takie cośą byłoby nie do pomyślenia, fakt Grubemu nieco odbija od tego mma i staje się bardzo śmiały, czy to dobrze, nie wiem. Inna kwestia,  że wydaje mi się też, że  gadzi mózg laski zanotował, że dupingu już dobrego nie będzie i warto się rozejrzeć za kimś innym.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.