Skocz do zawartości

Dlaczego Polki nie chcą rodzić dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie powód niskiej dzietności?

 

Jeden z nich to to, że jak kobieta będzie miała dziecko to w każdej chwili może w ramach szantażu zagrozić, że wyprowadzi się na drugi koniec województwa lub nawet Polski i jedyne co facet będzie miał to możliwość oglądania swojego dziecka na zdjęciu udostępnionym na FB i to tylko wtedy gdy zapłaci co miesięczne alimenty. Pieniądze z opieki, alimentów, 500+ będą do niej dopływały a od faceta odpływały

 

A gdy facet się wzruszy, załamie, będzie wył z tęsknoty a dzieciakiem usłyszy od społeczeństwa: przestań kurwa, facet jesteś, nie utrudniaj, widzisz dziecko jest szczęśliwe z mamą i jej partnerem. Chłopaki nie płaczą ....

 

 

Edytowane przez Normalny
  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mrowka napisał:

Po prostu Gienek który zarabia 2k nie jest w stanie zapewnić nawet jakiegoś minimum socjalnego. Tu nie chodzi o luksusy i dobra materialne. 

Nawet nie wiesz, jak wiele rodzin, żyje, za te 2k XD

No ale wiadomo, przy takich funduszach, można zapomnieć o spa, restauracjach, drogich ciuchach, drogich kosmetykach, wakacjach w tropikach... itp, itd ...

I nie zrozum mnie źle, nie twierdzę, że to dobre, ale odpowiadam Ci na pytanie, dlaczego tak mało, rodzi się dzieci.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka w punktach 1-8 opisalaś zwykłą , normalną matkę i żonę spełniającą swoją rolę w społeczeństwie i rodzinie .(patrialchalnym społeczeństwie ?).

 

Lista twoich roszczeń materialnych względem państwa i przyszłego ojca jest bardzo długa ($$$$$$) a ty w zamian ... będziesz zwykłą mamą i zwykłą żoną ...

 

Ale ok , może sama wnosisz coś materialnego do przyszłej rodziny???

No słucham ??? 

 

Bardzo chętnie zobaczę listę przynajmniej ośmiu twardych i materialnych rzeczy ktòre wniesiesz do przyszłej rodziny .

Edytowane przez Red_Pill
Ort
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Normalny napisał:

Później potomek przejmuję władzę, on jest najważniejszy i rządzi pomimo, że ma roczek.

I to jest błąd, bo przecież żeby rodzina dobrze działała to najważniejsi są rodzice i relacje między nimi a dopiero później dzieci. Zdaję sobie sprawę, że po urodzeniu mogę dostać pieluszkowego zapalenia mózgu, ale uprzedziłabym potencjalnego tatusia że gdyby coś takiego zaobserwował to ma mi to jasno powiedzieć :D 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ale skąd są pieniądze dla samotnych matek ? No yyy ee no Duda daje !

Ależ ja sobie zdaję sprawę, że to wszystko idzie z podatków, ale kij mnie to obchodzi akurat jeżeli miałabym dostać pieniądze na dziecko z tych podatków właśnie :) Gdyby zlikwidować całkowicie socjal dla matek i przywrócić "prawidłowy" porządek świata, czyli tylko i wyłącznie ojciec zarabia na rodzinę a matka w razie rozwodu nie ma gdzie pójść i z czego żyć to nie trzeba daleko patrzeć. Wystarczy że zobaczymy co dzieje się u muzułmanów, gdzie taki "prawidłowy" porządek panuje i ujawnia w 100% zezwierzęconą naturę panów gdy im się odpuści. 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Kiedyś kobiety rodziły dziś przejmują się swoim wyglądem bardziej jak dzieckiem.

Ale to wszystko dzięki naszym kochanym panom :) Przecież to Wy jeżeli chcielibyście zakładać rodzinę to chcecie mieć jednocześnie matkę i super modelkę w domu, więc kobiety się boją że jak po ciąży przytyją 20 kg to facet pójdzie do innej :) 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zwykły człowiek jest obciążony podatkami strasznie więc nie ma pieniędzy a skoro nie ma pieniędzy to nie będzie pakował się w dziecko.

A gdybyśmy wzięli pod uwagę, że podatki zostaną zlikwidowane albo chociaż zminimalizowane kosztem wszelkiego socjalu, to matka z dzieckiem po rozwodzie nie ma gdzie pójść, więc prawdopodobnie nawet dziecko z ojcem by zostało. No i wróciłyby te piękne dla panów zasady które chyba wczoraj pojawiły się na forum: "Jak być idealną żoną 200 lat temu" czy jakoś tak. 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

I tu widać Twoją pogardę do mężczyzn w Polsce ale to jest spowodowane właśnie uciskiem facetów finansowym.

Dokładnie widać, bo jak już pisałam zaczynacie być bezużyteczni w rodzinach :) Do wymyślania czegoś, opatentowywania i odkrywania niektórzy się nadają, ale do zakładania rodziny coraz mniej, bo pieniędzy zarobić nie potraficie a nawet gdyby to kobieta zarabiała to na rolę matki wychowującej dziecko się nie nadajecie. 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Alergia - Coś ci nie służy co jesz.

To te pyłki od marca do września :P 

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

6.Inżyniera- społeczna, że faceci w Europie są do niczego a brązowi przybysze to bogowie.

Ehhh tu się akurat nie zgodzę. Brązowi przybysze mogą być ratunkiem tylko dla bardzo nieatrakcyjnych białych kobiet, bo mało która normalnie wyglądająca kobieta poleci za ciemnym. I podpowiem, bo na forum panuje mit że to takie alfy są i kobietom mokro się robi. Wcale nie :) To są cipki jeszcze większe niż nasi kochani rodacy, którzy powiedzą kobiecie cokolwiek (a najczęściej "masz bardzo ładne oczy") i skakać nad nią byleby zamoczyć. Więc taka Karyna 100 kg, pryszcze, płaskodupie, płaskocyckowie itd. leci za takim aż się kurzy. 

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

8. Odwrócenie się od normalności.

Na zachodzie na dzielnicach islamskich masz tą "normalność" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Mrowka said:

Wystarczy że zobaczymy co dzieje się u muzułmanów, gdzie taki "prawidłowy" porządek panuje i ujawnia w 100% zezwierzęconą naturę panów gdy im się odpuści. 

Bladego pojęcia nie masz na temat ich prawa rozwodowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mrowka napisał:

ja sobie zdaję sprawę, że to wszystko idzie z podatków, ale kij mnie to obchodzi akurat jeżeli miałabym dostać pieniądze na dziecko z tych podatków właśnie

Tu jest właśnie problem z prawami wyborczymi kobiet - często ich perspektywa sięga ledwie trzech minut naprzód, nie wspominając o tym, żę "klient w krawacie jest mniej awanturujący się".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bo w Polsce nie opłaca się robić nic, nawet dzieci, chujowa polityka prorodzinna, dali 500+ a wszystko automatycznie dla dziecka podrożało, wiem z opowieści znajomych kobiet matek :)

 

2.Inna kwestia, to karierowiczki, które robią tzw ''karierę'' do 40 roku życia w jakimś marnym korpo w ''Warszafce'' :)

3. Mężczyźni powoli zdają sobie sprawę jak wygląda prawo w Polsce i co czeka ich w razie rozwodów, szczególnie kiedy maja dzieci.

4. Feminizm i wpierdalanie kobietom do głów rywalizacje z facetem, który facet chce mieć drugiego faceta w związku?

5. Socjalizm

6. Media, nakręcający zabawkę w stylu ''Jesteś tego warta'' ''Baw się masz jedno życie'' :)

7. Zmiana obyczajów

8. Bardzo często po urodzeniu dziecka facet jest traktowany jako obywatel drugiej kategorii i tzw robol, dziecko jest najważniejsze :)kiedyś pewna dama, powiedziała mi że dla niej dzieci są najważniejsze, potem dłuuuuuugo nic i dopiero facet :)

9. Rodzina i dzieci traktowane są jako przeżytek, zabobon, zacofanie, to się nie mieści w głowach nowoczesnych korpo-suk :)

10 Nie atrakcyjność fizyczna, ile to przykładów mogę podawać kiedy Pani po dziecku nazbierała nie wiadomo skąd 10, 15+ kilo :) taka kobieta staję się z miejsca nie atrakcyjna, facet zdający sobie sprawę że jak zarucha to po następnym dziecku może być kolejne 10 kilo więcej :)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mrowka napisał:

Dokładnie widać, bo jak już pisałam zaczynacie być bezużyteczni w rodzinach :) Do wymyślania czegoś, opatentowywania i odkrywania niektórzy się nadają, ale do zakładania rodziny coraz mniej, bo pieniędzy zarobić nie potraficie a nawet gdyby to kobieta zarabiała to na rolę matki wychowującej dziecko się nie nadajecie. 

Bo każdy facet, powinien zostać kierownikiem bogatej firmy! A jak nie, to niech se pelnię w łeb, bo i tak do niczego się nienadaje !

Tylko kto będzie wtedy, na to wszystko robił?

No i czy aby wtedy, kobiety nie zapragną dyrektorów? 

Hmmm...

Wróć!

Wszyscy mężczyźni tego świata, stancie się Dyrektorami !!!

 

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mrowka napisał:

A gdybyśmy wzięli pod uwagę, że podatki zostaną zlikwidowane albo chociaż zminimalizowane kosztem wszelkiego socjalu, to matka z dzieckiem po rozwodzie nie ma gdzie pójść, więc prawdopodobnie nawet dziecko z ojcem by zostało

Wiesz o czym mówisz ?

93% dzieci zostaje z matką nawet jak jest menelicą.

TY MASZ WYBRAĆ ODPOWIEDNIEGO SAMCA DO REPRODUKCJI to jest twoje cholerne zadanie jak chcesz mieć dziecko.

Kobieca intuicja - pamiętasz ? Wybierz dobrze.

Ja też bym chciał sobie urodzić dziecko i dostać od państwa czy faceta mieszkanie, alimenty, 1000+ i inne ulgi, fajnie by było.

 

Jeśli nie masz odpowiedniego faceta to się nie dajesz zapłodnić, to jest tak proste.

12 minut temu, Mrowka napisał:

gdzie taki "prawidłowy" porządek panuje i ujawnia w 100% zezwierzęconą naturę panów gdy im się odpuści. 

Chciałbym tylko nadmienić, że właśnie obserwujemy zezwierzęconą naturę kobiet i widać co się dzieje w Europie i Ameryce. Wielu mężczyzn podziękowało za śluby, bo po co wiązać się z roszczeniową i emocjonalną dziewczyną ?

Zresztą już nie chce mi się odpowiadać bo się człowiek tylko denerwuje.

 

Ewidentnie znów mam przesyt kobiecych mądrości - wymiękam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Red_Pill napisał:

Lista twoich roszczeń materialnych względem państwa i przyszłego ojca jest bardzo długa ($$$$$$) a ty w zamian ... będziesz zwykłą mamą i zwykłą żoną ...

 

Ale ok , może sama wnosisz coś materialnego do przyszłej rodziny???

No słucham ??? 

Będę "zwykłą mamą i zwykłą żoną" czego nie jest w stanie zrobić żaden mężczyzna za żadne pieniądze, dlatego nie czuję się w obowiązku wnosić żadnych materialnych rzeczy do związku poza tym że gdybym wróciła do pracy to dokładałabym się do życia. I tą wiadomością sam udowadniasz bezużyteczność facetów w życiu rodzinnym, bo jedyne co możecie zagwarantować to jakiś byt materialny rodzinie, ale nawet tego wam się obecnie nie chce i tego co jest w WASZYM obowiązku wymagacie od kobiet :) Tak tak, wiem że czasy się zmieniają ble ble ble, dlatego nie mówię że kobieta ma siedzieć całe życie w domu, jednak o byt materialny rodziny powinien zadbać przede wszystkim mężczyzna.

9 minut temu, Red_Pill napisał:

Bladego pojęcia nie masz na temat ich prawa rozwodowego .

Mam dokładne pojęcie. 3x "rozwodzę się" wypowiedziane przez mężczyznę i kobieta ma wyjść z mieszkania tak jak stoi (bez zabierania czegokolwiek, dlatego często chodzą poobwieszane złotem), lub (w zależności od kraju) jeżeli rozwód jest z winy męża to kobieta ma prawo do zachowania tzw. "mahru". Z kolei kobieta musi wnieść pozew do sądu, ale to że mąż ją bije to raczej żaden powód do rozwodu :) Syn zostaje zazwyczaj z ojcem, córkę łaskawie oddają matce o ile ta ma gdzie wrócić (czasem rodzice nie chcą jej przyjąć z powrotem). Idealna normalność. 

5 minut temu, Normalny napisał:

Z teorii masz u mnie szóstkę.

Dziękuję ;)

4 minuty temu, The Motha napisał:

1. Bo w Polsce nie opłaca się robić nic, nawet dzieci, chujowa polityka prorodzinna, dali 500+ a wszystko automatycznie dla dziecka podrożało, wiem z opowieści znajomych kobiet matek :)

+ wzrosła inflacja więc to 500+ nie jest już aż takim benefitem

4 minuty temu, The Motha napisał:

2.Inna kwestia, to karierowiczki, które robią tzw ''karierę'' do 40 roku życia w jakimś marnym korpo w ''Warszafce'' :)

Tu się zgodzę. Co innego jak kobieta RZECZYWIŚCIE robi karierę, ale większość kobiet (mężczyzn też) robi "karierę" polegającą na siedzeniu na kasie, odbieraniem telefonów w call center lub przerzucaniem papierów. 

5 minut temu, The Motha napisał:

10 Nie atrakcyjność fizyczna, ile to przykładów mogę podawać kiedy Pani po dziecku nazbierała nie wiadomo skąd 10, 15+ kilo :) taka kobieta staję się z miejsca nie atrakcyjna, facet zdający sobie sprawę że jak zarucha to po następnym dziecku może być kolejne 10 kilo więcej :)

To akurat normalne, że po ciąży się tyje... Ale tu zależy też od tatusia czy kobieta schudnie, bo jeżeli kobieta ma cały czas dziecko na cycku a tatuś nie chce się nim zajmować, to raczej z jakiegokolwiek dbania o figurę nici. + Facet może sobie poszukać kobiety która już przed ciążą miała nawyk ćwiczenia, zdrowego jedzenia, a nie gówien ze słoików itd. 

5 minut temu, Gravedigger napisał:

Bo każdy facet, powinien zostać kierownikiem bogatej firmy! A jak nie, to niech se pelnię w łeb, bo i tak do niczego się nienadaje !

Znowu przekręcasz. Wcześniej faceci dopóki nie byli "dorobieni" to rodziny nie zakładali, a dzisiaj 25 latkowie ledwie po studiach pchają się w rodziny i potem płacz. (W czasie randkowania poznałam kilku takich, więc to wcale nie jakieś rzadkie zjawisko)

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

93% dzieci zostaje z matką nawet jak jest menelicą.

Ok, ale żadna kobieta nie chce być z wyboru menelicą :) Nawet gdyby dziecko zostawało z matką ZAWSZE to odebranie kobietom socjalu spowodowałoby jedynie, że byłoby więcej kobiet-menelic.

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

TY MASZ WYBRAĆ ODPOWIEDNIEGO SAMCA DO REPRODUKCJI to jest twoje cholerne zadanie jak chcesz mieć dziecko.

Mam wybrać odpowiedniego samca, ale skoro po urodzeniu dziecka "wszystko się zmienia" to nie jestem w stanie oszacować na ile on się nadaje na ojca i jak zachowa się w nowej sytuacji. Idąc tym tokiem rozumowania, ja mam wybrać odpowiedniego samca do reprodukcji ale ten samiec nie musi uznać, że chce mieć dziecko ze mną bo np. mogę przytyć po ciąży i nigdy nie wrócić do formy sprzed, mogę być jęczącą zrzędą po urodzeniu itd. Dlatego idąc tym tokiem rozumowania to forum nie ma racji bytu no bo przecież żadnego pana kobieta nie zmusiła do zapłodnienia jej (pomijając marginalne przypadki wrobienia w dziecko). 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Chciałbym tylko nadmienić, że właśnie obserwujemy zezwierzęconą naturę kobiet i widać co się dzieje w Europie i Ameryce.

To jest nic w porównaniu do zezwierzęconego wzroku ciemnych mężczyzn lustrujących wchodzącą na ich dzielnicę białą kobietę. A spróbuj tylko złapać kontakt wzrokowy z takim - to jest równoznaczne z tym że zgadzasz się na seks z takim :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mrowka napisał:

+ wzrosła inflacja więc to 500+ nie jest już aż takim benefitem

Bo to nie służy jako benefit, ale jako haczyk i kupienie sobie głosów :)

9 minut temu, Mrowka napisał:

To akurat normalne, że po ciąży się tyje

Czasami normalne, czasami nie :)

9 minut temu, Mrowka napisał:

Ale tu zależy też od tatusia czy kobieta schudnie

Od kobiety, to kobieta jest odpowiedzialna za siebie a nie osoby trzecie, proszę Cię...

 

9 minut temu, Mrowka napisał:

bo jeżeli kobieta ma cały czas dziecko na cycku a tatuś nie chce się nim zajmować, to raczej z jakiegokolwiek dbania o figurę nici

Moja babcia miała łącznie ośmioro dzieci, z czego niestety troje zmarło z powodu słabego dojazdu do szpitala, i ogólnej chujni wtedy panującej, warunków itd. Ale mając pozostałe pięć zajmowała się nimi i jednocześnie pracowała na gospodarstwie :) W dzisiejszych czasach Panie zrobiły się strasznie wygodne. Mają jedno i trzeba im ciągle pomagać bo nie dają sobie rady, śmieszne :)

 a wiesz gdzie jest prawdziwy problem takiego stanu rzeczy? bo dzieci w dzisiejszych czasach są traktowane jako gadżet a to jak każdy gadżet szybko się nudzi :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mrowka napisał:

sam udowadniasz bezużyteczność facetów w życiu rodzinnym, bo jedyne co możecie zagwarantować to jakiś byt materialny rodzinie

To po co jesteś z jakimś facetem (dając mu jak deklarujesz - wiele od siebie)? Serio pytam.

 

I teraz - moglibyśmy się oczywiście trzymać Twojej tezy o bezużyteczności facetów, o ile przyznasz, że wydając na świat istotę, która będzie cierpieć, harować, a nie daj Bóg będzie bezużytecznym facetem, w dodatku na koniec np. cierpiąc w brzydki sposób umrze - mamy to uznać za Twoją użyteczność czy bezrefleksyjną i interesowną podłość własną?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Jeżeli sama nie umiesz zapewnić sobie mieszkania to czemu oczekujesz od mężczyzny, że zapewni on je Tobie i Twojemu dziecku?

Jeżeli ma zapewnić to mieszkanie to ile czasu musi spędzić w pracy aby zarobić na to?

Ciąża to nie choroba, a dziecko to nie jest problem- czemu tak na to patrzysz?

Piszesz tak jakbyś miała zrobić łaskę, że komuś urodzisz dziecko, ale za to masz dostać to, to i to.

Niepoważna chyba jesteś i za wygodna.

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka czyli na posag , taki nawet maleńki (tyci tyci) z twojej strony nie można liczyć ?

Ok to może chociaż własne spłacone mieszkanie ?

Własny spłacony samochòd ?

Wykształcenie w dobrym kierunku?

Pracę i karierę ?

Dobre geny ? Eee tego to raczej nie masz (alergie).

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mrowka napisał:

Znowu przekręcasz. Wcześniej faceci dopóki nie byli "dorobieni" to rodziny nie zakładali, a dzisiaj 25 latkowie ledwie po studiach pchają się w rodziny i potem płacz. (W czasie randkowania poznałam kilku takich, więc to wcale nie jakieś rzadkie zjawisko)

Ehhh, Ci nieodpowiedzialni mężczyźni. ?

Zmuszają kobiety, do zakładania rodziny, w tak młodym wieku. 

Naprawdę, brak mi słów i szkoda mi tych wszystkich zmuszonych do tego siłą Pań...

Zamiast taki dorabiać się, na pensji budowlańca, to jemu się rodzina marzy??? Szczyt bezczelności, z ich strony. :(

Najgorsze, że tych mało ambitnych mężczyzn, aż tak wielu w polsce... 

Zamiast piąć się do góry, to całe życie marnują, na byciu budowlańcem, piekarzem, mechanikiem, hydraulikiem czy kominiarzem...

Dlaczego oni nie zrobią coś ze swoim życiem i nie poszukają lepiej płatnej pracy? 

Przecież mógłby taki się postarać o lepszą posadę, jakiegoś informatyka, polityka czy innego kierownika...

No ale wiadomo, sami są sobie winni, bo pewnie im się uczyć w szkole, nie chciało!

Ale to nawet nie jest takie głupie ;)

Każdy młody facet, zaraz po szkole, powinien nabierać doświadczenia w markecie, później Trochę wyżej i kominiarz. 

No a już taki koleś, 25-35, to powinien stać w miarę wysoko. 

Może roboty na wysokościach? No a tam to już naprawdę, bardzo blisko, do gabinetu dyrektora :D

 

I ja wcale nie przekrecam, mówię serio. :)

Niektórych zawodów, to w ogóle powinni zabronić, bo to hańbiące i mało płatne profesje.

Ahhh, gdzie się podziali, Ci prawdziwi mężczyźni? 

Edytowane przez Gravedigger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Red_Pill napisał:

@Mrowka czyli na posag , taki nawet maleńki (tyci tyci) z twojej strony nie można liczyć ?

Ok to może chociaż własne spłacone mieszkanie ?

Własny spłacony samochòd ?

Wykształcenie w dobrym kierunku?

Pracę i karierę ?

Dobre geny ? Eee tego to raczej nie masz (alergie).

 

 

Tryb pasożytniczy, jak u każdej kobiety, w gadaniu są mocne jak przychodzi praktyka to ''Kochanie, zrób''

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

 

Haha 10/10 ?

Mogę to tylko skwitować :

 

 

Ej @Mrowka faktycznie będzie przerąbane jak urodzisz nie daj bóg chłopca.

Będzie zarabiał dajmy na to "dzisiejsze 2.000" to mu też  powiesz własnemu synowi, żeby nie szukał dziewczyny bo z tym dziadostwem co zarabia to niech w ogóle do żadnej kobiety nie startuje ? :D  

Jesteś świadom, że urodzisz bezużytecznego faceta ? W końcu jest na to duża szansa 80% jest beznadziejnych a tylko 20% alfa :D 

Jeszcze te tezy, że facet nadaje się do rozpłodu w zasadzie tylko we wieku 30/35 lat bo potem za młody albo za stary. ? 

 

Ja pierdolę co tu się odwala hahahah :D 

Nie, nie, nie po prostu nie mogę nie mieści mi się to wszystko w głowie.

 

Edit. A potem się dziwią, że faceci nie chcą się żenić i biorą kobiety tylko na bang bang :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger do tego czasu feminazizm wprowadzi już program "aborcja +" rozszerzając go do 12tego roku życia w przypadku chłopców ;) 

W sam raz tyle żeby maDki mogły się "nacieszyć" brzdącem i pozbyć zbędnego balastu w odpowiednim czasie ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mrowka napisał:

+ wzrosła inflacja więc to 500+ nie jest już aż takim benefitem

A teraz zastanów się, dlaczego ;)

 

Oszczędzających za mało wydoją na Vacie, ale "na szczęście" są inne sposoby.

 

 

Dopiero co było coś podobnego (tak, wiem, ten jest bardziej ogólny), no ale tam nie zdążył się wypowiedzieć wiadomo kto - efekty właśnie widzimy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, The Motha napisał:

Bo to nie służy jako benefit, ale jako haczyk i kupienie sobie głosów :)

Oficjalnie benefit :P 

12 minut temu, The Motha napisał:

Od kobiety, to kobieta jest odpowiedzialna za siebie a nie osoby trzecie, proszę Cię...

Wiadomo że jak kobieta NIE CHCE schudnąć to choćby facet ją na kolanach błagał i skakał nad nią to nie schudnie. Ale jak kobieta nie ma nawet godziny 3x w tygodniu na zrobienie porządnego treningu to ciężko tu mówić o tym żeby mogła schudnąć, chyba że samą dietą (ale to zostaje wtedy wisząca skóra). 

14 minut temu, The Motha napisał:

W dzisiejszych czasach Panie zrobiły się strasznie wygodne. Mają jedno i trzeba im ciągle pomagać bo nie dają sobie rady, śmieszne :)

 

Tu akurat się zgodzę, ale ja mówiłam o ćwiczeniach a nie zajmowaniu się domem :P Gdybym siedziałą w domu z dzieckiem to tak jak pisałam, przejęłabym wszystkie obowiązki domowe, ale niestety nie wyobrażam sobie trenowania z dzieckiem na rękach które zaraz może zacząć się drzeć bo coś tam.

Btw. za czasów Twojej babci do pomocy były sąsiadki, matki, starsze dzieci itd. 

16 minut temu, The Motha napisał:

a wiesz gdzie jest prawdziwy problem takiego stanu rzeczy? bo dzieci w dzisiejszych czasach są traktowane jako gadżet a to jak każdy gadżet szybko się nudzi

Tu też się zgodzę, ale jak facet bierze sobie na matkę próżną instagramowiczkę to czego się spodziewa? 

10 minut temu, Rnext napisał:

To po co jesteś z jakimś facetem (dając mu jak deklarujesz - wiele od siebie)? Serio pytam.

Bo mam nadzieję, że uda mi się kiedyś założyć NORMALNĄ rodzinę, a nie zlewacczone coś na kształt rodziny :) Oczywiście jak się nie uda to trudno, życie toczy się dalej. 

10 minut temu, Lalka napisał:

Jeżeli sama nie umiesz zapewnić sobie mieszkania to czemu oczekujesz od mężczyzny, że zapewni on je Tobie i Twojemu dziecku?

Ponieważ mam mniej czasu od faceta (mniej czasu na ewentualną reprodukcję) na zapewnienie sobie mieszkania. To już pisałam w innym wątku. Mogę poczekać, uzbierać i kupić mieszkanie a o dziecku myśleć jak będę miała 35-40 lat ale to wiadomo, już nikt mnie nie będzie chciał, a nawet jak będzie chciał to jest to już trochę późny wiek :) 

11 minut temu, Lalka napisał:

Ciąża to nie choroba, a dziecko to nie jest problem- czemu tak na to patrzysz?

"Ciąża to nie choroba", ale do lekarza co miesiąc trzeba chodzić i wszelkie niedogodności związane z tym znosić :) 

12 minut temu, Lalka napisał:

Piszesz tak jakbyś miała zrobić łaskę, że komuś urodzisz dziecko, ale za to masz dostać to, to i to.

Oczywiście, że robię łaskę bo to państwu powinno zależeć na tym żebym miała odpowiednie warunki na rodzenie dzieci. Inaczej kto będzie płacił podatki? 

12 minut temu, Red_Pill napisał:

czyli na posag , taki nawet maleńki (tyci tyci) z twojej strony nie można liczyć ?

Ok to może chociaż własne spłacone mieszkanie ?

Własny spłacony samochòd ?

Wykształcenie w dobrym kierunku?

Pracę i karierę ?

Dobre geny ? Eee tego to raczej nie masz (alergie).

:) 

O mieszkaniu pisałam, że nie mam bo nie pochodzę z bogatej rodziny. Samochodu nie mam i nie mam zamiaru mieć :) 

Wykształcenie na tyle dobre że w przypadku stracenia obecnej pracy bez problemu znajdę nową + cały czas się uczę. Pracę pisałam, że mam. I nie za 2k miesięcznie. 

A alergia nie zależy kochany od genów tylko zasyfiałego środowiska :) 

13 minut temu, Gravedigger napisał:

Zmuszają kobiety, do zakładania rodziny, w tak młodym wieku. 

Naprawdę, brak mi słów i szkoda mi tych wszystkich zmuszonych do tego siłą Pań...

Przecież kobiety nie są zmuszane. Tzn. jak jakaś jest zdesperowana to weźmie 25-latka gołodupca i zrobi z nim dziecko, ale przecież piszemy o niskim przyroście naturalnym. 

14 minut temu, Gravedigger napisał:

Dlaczego oni nie zrobią coś ze swoim życiem i nie poszukają lepiej płatnej pracy? 

Przecież mógłby taki się postarać o lepszą posadę, jakiegoś informatyka, polityka czy innego kierownika...

No ale wiadomo, sami są sobie winni, bo pewnie im się uczyć w szkole, nie chciało!

Dokładnie :) Mogliby, ale im się nie chce bo oglądają seriale/filmy gdzie to biedny facet podrywa milionerkę i wszyscy żyją jak w raju. No i wiadomo liczy się dobre serduszko a on z pewnością takie ma więc nie musi się starać czegokolwiek robić.

12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ej @Mrowka faktycznie będzie przerąbane jak urodzisz nie daj bóg chłopca.

Wiem, nie chciałabym chłopca :( 

Ale tak, gdyby już był chłopiec to bym mu powiedziała żeby najpierw wziął się do roboty i coś w życiu osiągnął a nie zakładał rodzinę nie mając ku temu warunków. 

12 minut temu, Tomko napisał:

Napisałaś, że zarabiasz całkiem ok. Czy z twojej pensji utrzymałabyś niepracującego partnera, dziecko i siebie?

Raczej tak, o ile nie miałabym kredytu na mieszkanie. Nie na wysokim poziomie, ale tak :) Ale ja nie biorę pod uwagę niepracującego faceta, bo facet od wychowywania małego dziecka się nie nadaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mrowka napisał:

O mieszkaniu pisałam, że nie mam bo nie pochodzę z bogatej rodziny. Samochodu nie mam i nie mam zamiaru mieć :)

@Mrowka

Czyli standard, jak zwykle samiec musi to mieć. Ale jakby kobieta musiała coś mieć to nie bo by korona z głowy spadła.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.