Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  A ja mam takie pytanie do naszych dam z reserwatu . Często panuje zdanie - jak Cię widzą tak cię piszą. Jaki styl ubierania faceta zwraca wasza uwage ? Osobiście zazwyczaj noszę spodnie typu "chinos" lub dżinsy plus koszula ewnentulanie t-shirt. Dodatkowo na wyjścia towarzyskie dokladam sportowa marynarkę. Zastanawiam się czy nie zmienić stylu lub coś dodać odjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że powinieneś bardziej sobie zadać pytanie o to jakiego typu kobiety chcesz przyciągać i w jakim celu, a później zrobić badanie statystyczne wobec oczekiwanego targetu aniżeli pytać losowych kobiet z neta, z którymi być może nie chciałbyś mieć nic wspólnego.

A i tak to przede wszystkim Ty się powinieneś czuć w tym co nosisz, a nie myśleć o tym, czy to zwraca uwagę czy nie. Uwagę pewnie i tak zwróci, o ile dobrze wyśrubowane to i nawet tych co trzeba. Powodzenia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest uniwersalny strój, który trafia do każdej kobiety - strój zadbany, schludny, poważny, sprawiający że mężczyzna wygląda na profesjonalistę, pewnego siebie człowieka. 

Podstawą jest koszula (mogę polecić wszystko z rodziny Vistuli - to są 3 lub 4 marki m.in. Wolczanka, Lambert). 

Spodnie - tylko nie jeansy. Polecam Leger, Vistulę, spodnie casualowe.

Buty - Badura, seria Enzo wymiata. 

Dodatki: zegarek - na skórzanym pasku, srebna tarcza (polecam smartwatcha).

Pasek do spodni - raczej szerokie. Sobieski - fajne paski ale nie widzę coś ostatnio w galeriach handlowych. 

 

Tutaj Lookbook z Legera. Naprawdę wygląda dobrze. 

Tutaj Lookbook z Bytomia. Tez konkret. 

 

 

 

 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RealLife napisał:

Podstawą jest koszula (mogę polecić wszystko z rodziny Vistuli - to są 3 lub 4 marki m.in. Wolczanka, Lambert). 

Osobiście dużo mam koszul z Zary. Najzwyczajniej w świecie zauważyłem, że dobrze na mnie leżą. Dodatkowo mam klka koszul Brunelli, G. Feraud, Bertoni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Jaki styl ubierania faceta zwraca wasza uwage

Ja wyznaję zasadę im mniej tym lepiej tzn. podobają mi się gładkie t-shirty, gładkie koszule. Każde spodnie są akceptowalne, byle nie rurki :p Zwracam za to uwagę na dopasowanie kolorów i wzorów - jeśli spodnie są klasyczne to można "poszaleć" z górą (krata, jakiś nadruk itd.), jeśli stawiamy na kolorowe spodnie, to bezpieczniej założyć np. gładki czarny t-shirt. Mimo wszystko chyba największą wagę przywiązuje do obuwia, bo nic nie uratuje dobrej stylizacji, kiedy facet przyjdzie na spotkanie w swoich ulubionych, znoszonych adidasach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba jak facet ubiera się prosto, bez żadnych "bajerów" w stylu nadruk Star Wars na koszulce. Proste spodnie w jakimś stonowanym kolorze + gładki t-shirt, sweterek, koszula, dobrze dobrany pasek. No, ale to wiadomo zależy też kto jaką ma figurę bo grubszy pan chyba w niczym dobrze prezentować się nie będzie :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię widzą tak cię piszą - szczególnie w Polsce, bardzo przykro ale ocenia się nas jak książki po okładce.

Jak ktoś wyżej wspomniał podstawa to czysto i schludnie.... no i z głową ( kolory )

Inny jest drescod jak idziesz załatwiać sprawy oficjalne, urzędowe, inny jak do banku, inny jak z kumplami a jeszcze inny jak na panny - umiejętności odpowiedniego doboru stroju do sytuacji to podstawa.

Teraz kwestia jakich pań chcesz zwrócić uwagę?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sonic napisał:

Hugo Boss czy paski Adidasa

Między Katarzyną a Karyną taka sama różnica jak między Bossem a Adidasem ? i rzeczywiście, największy, najbardziej uniwersalny ubiór, to najwięcej opcji do poznawania kobiet, czyli idziemy w klasykę - koszule, spodnie, dobre buty (nie adidaski), jakiś zegarek, etc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w czymś pomogę. W ciepłe dni chodzę w zwykłych rebokach clasikach białych, dobrze dopasowanych jeansach i tshircie na ramiączkach, lekko opinający klatę, bary. Do tego kapelusz słomkowy ala havana. Jakiś wisiorek na szyi i jest spox. Taki zestaw można mieć w cenie 300zł. Ważne, żeby chodzić pewnie, mieć wyprostowaną pozycję a otoczenie to kupi.

W chłodniejsze dni zamiast tshirta zakładam koszulę czarną albo białą, podwijam rękawy i też jest dobrze, lub na koszulę lub tshirt zakładam jakąś sportową marynarkę.

Nigdy żadna dupa mi nie powiedziałem, że nie mam stylu, ba, nieraz słyszę że to pasuje do mnie i że ten styl mam.... za 300 zł !!!

Warto chodzić prosto, nie posiadać bandziocha, mieć szersze bary ni żdupę i wszystko pasuje lepiej.

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, IgorWilk napisał:

podwijam rękawy

A to ci nie zalatuje stylem na DRWALA/Mechaniora? Image result for styl na drwalaRelated image

 

Teraz, IgorWilk napisał:

lekko opinający klatę, bary.

A cha taka auto reklama? Jeśli ktoś nie ma czego opinać?(czepianie celowe)

Teraz, IgorWilk napisał:

Jakiś wisiorek na szyi

Kolejny znacznik(niby nic a jednak)

Image result for wisiorki pua kieÅ

Image result for wisiorki pua kieÅImage result for wisiorki pua kieÅ

Teraz, IgorWilk napisał:

Warto chodzić prosto, TRUE

nie posiadać bandziocha, no i tu mamy fizyczność

mieć szersze bary ni żdupę  no i tu mamy fizyczność2

i wszystko pasuje lepiej. aleś pojechał odkrywczo?(heheszki)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tornado napisał:

A to ci nie zalatuje stylem na DRWALA/Mechaniora?

Wiem w co mnie chcesz wpakować. Od zawsze się tak ubieram, zanim była gównomoda drwalska.

Ten kolo z foty z czapką na głowie jest spoko, reszta tych wisiorków i tych kolesi to nie mój styl. Wiem o co Ci chodzi, ale jestem czysty. Byłem pierwszy. Potem postała ta gównomoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sonic napisał:

Sam miałem brodę zanim stała się "popularna". 

Posiadam bujny zarost od listopada zeszłego roku. Co ciekawe, nie dawno dwie znajome, zadały mi podobne pytania. Co wy faceci macie z tym zapuszczaniem brody ? Ewidentnie im przeszkadzają na męskiej twarzy . Z drugiej strony od momentu posiadania zarostu, częściej widzę spojrzenia pań w moją stronę, aniżeli w czasie kiedy jej nie miałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Tak, jak Cię widzą tak Cię piszą. 

Chcesz zwrócić uwagę kobiet, ale w jakim celu? 

Ubieraj się krzykliwie- na pewno zwrócisz. :D

Stylizacji można mieć mnóstwo, ale czy Twoja osobowość to odzwierciedla?

Po co siebie przykrywać sztucznym imidżem?

W jakim celu- udawać? :)

 

Już kobiety udają, każda chce być atrakcyjna i pożądana, a sekret taki, że jak Ci dobrze z samym sobą to taka Katarzyna to zauważy.

Nie zmieniać się dla innych osób- dla siebie być przykładem.

 

Dzisiaj taka moda, żeby być kimś kim się nie jest. A nie szata zdobi człowieka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lalka napisał:

Chcesz zwrócić uwagę kobiet, ale w jakim celu?

W celu dowartościowania swojej osoby :D 

 

12 minut temu, Lalka napisał:

ale czy Twoja osobowość to odzwierciedla?

Myślę, że tak.

 

13 minut temu, Lalka napisał:

Po co siebie przykrywać sztucznym imidżem?

Szukam dodatkowego image. Jeżeli dobrze będę się w tym czuł,to w czym problem

 

14 minut temu, Lalka napisał:

A nie szata zdobi człowieka.

Zgadzam się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.