Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Still napisał:

W celu dowartościowania swojej osoby :D

Czy Twoja wartość wzrasta gdy wzbudzasz zainteresowanie innych?

 

Masz być wartościowy sam dla siebie, trzymać się swoich zasad i żyć w zgodzie z sobą. 

Opieranie się na opiniach innych jest zgubne- ludzie są nieszczerzy. 

Zrób coś dla siebie, bądź dumny- nagródź się.

Stań przed lustrem i powiedz- ale jestem zajebisty. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lalka napisał:

Czy Twoja wartość wzrasta gdy wzbudzasz zainteresowanie innych?

 

Masz być wartościowy sam dla siebie, trzymać się swoich zasad i żyć w zgodzie z sobą. 

Opieranie się na opiniach innych jest zgubne- ludzie są nieszczerzy. 

Zrób coś dla siebie, bądź dumny- nagródź się.

Stań przed lustrem i powiedz- ale jestem zajebisty. :)

 

To była ironia :) 

Posiadam duże poczucie własnej wartości. Nomen omen uzyskałem je po rozstaniu. Nie musisz mi mówić, że aby było ono wysokie i dawało satysfakcje w życiu, muszę pozbyć się opinie innych o mnie. Powiem więcej, poczucie wartości jest naszym przeznaczeniem, doświadczeniem osobistym, tym co myślimy i czujemy w odniesieniu do samych siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lalka napisał:

Czy Twoja wartość wzrasta gdy wzbudzasz zainteresowanie innych?

 

Masz być wartościowy sam dla siebie, trzymać się swoich zasad i żyć w zgodzie z sobą. 

Opieranie się na opiniach innych jest zgubne- ludzie są nieszczerzy. 

Zrób coś dla siebie, bądź dumny- nagródź się.

Stań przed lustrem i powiedz- ale jestem zajebisty. :)

 

Powiem szczerze, że gdy kobiety się za mną odwracają, czuję się lepiej, jestem bardziej dowartościowany.

Myślę, że takie spojrzenia nie są nieszczere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Thief napisał:

I tak oto właśnie facet szuka akceptacji u kobiet i sprawia, że to kobiety definiują jaki mężczyzna powinien być i jak powinien wyglądać... sam nie możesz sobie rozwinąć poglądu na to co jest dla Ciebie ok a co nie? ;) może się czepiam...

Moda się zmienia, styl pozostaje. Oprócz akceptacji społecznej, która jest ważna z punktu psychologicznego jest jeszcze jeden, ważniejszy imperatyw biologiczny - rozmnożenie się. Im lepiej wyglądasz, tym większa szansa na przekazanie swoich genów. To tak kierując się czystym instynktem.

 

Aczkolwiek im lepiej ubrany jesteś, tym łatwiej coś załatwić, dogadać się, bo sprawiasz poczucie posiadania władzy i pieniędzy. Mamy na to papiery w postaci badań, nawet jadąc lepszym autem masz mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś na ciebie zatrąbi niż jadąc autem ze szrotu. Takie życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PanDoktur napisał:

Im lepiej wyglądasz, tym większa szansa na przekazanie swoich genów.

Ale dlaczego insynuujesz, że mężczyzna sam nie jest w stanie ubrać się tak, że kobieta go zaakceptuje? ;) Badania też pokazują, że faceci ulegli tych genów nie przekazują ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Thief napisał:

Ale dlaczego insynuujesz, że mężczyzna sam nie jest w stanie ubrać się tak, że kobieta go zaakceptuje? ;) Badania też pokazują, że faceci ulegli tych genów nie przekazują ;) 

Nic nie insynuuję, przecież na samym początku napisałem, że moda przemija a styl pozostaje, więc pozostaje to w opozycji do tego, co napisałeś. A nie muszę dodawać kto jest przodownikiem mody w społeczeństwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.