Skocz do zawartości

Polityczna poprawność w nowych filmach może was zaskoczyć i zniesmaczyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiałem się czy dać temat do kina ale postanowiłem, że jednak bardziej zahacza o politykę niż o samą idę kina.

 

Nie wiem czy interesujecie się filmami ale polityka na pewno się nim interesuje i to widać.

Ostatnio dochodzą ciekawe pomysły za oceanu, za pewne niektóre was zszokują jeśli o nich nie wiecie :) 

Jako, że lubię obejrzeć dobry film to mam smutne wieści dla was, wręcz przerażające. 

 

Ma wyjść nowy Spiderman.

 

Nowy Spiderman ma być Mulatem lub murzynem, i ma się okazać, że będzie gejem w przyszłości :D No cóż biedna rudowłosa Jenny została wykreślona.

https://zapodaj.net/aff357c6df1e1.jpg.html

Tak było kiedyś :

https://zapodaj.net/46a7b24a59c1e.jpg.html

 

Nowy James Bond :

Ma wyjść jeszcze jeden film z białym Bondem lecz następny ma być nim czarnoskóry :) 

Warto wspomnieć, że w sieci pojawiają się również jeszcze bardziej zaskakujące teorie, wedle których nowy Bond mógłby być homoseksualistą lub... kobietą. Czyżby Krystyna Bonda?

https://zapodaj.net/1e479dc7ccce8.jpg.html

Już ludzie się śmieją z : "My name is Elba, Ibris Elba"

Dla przypomnienia jak wyglądał Bond:

https://zapodaj.net/a539b6b621c72.jpg.html

 

Tutaj daję przykład z anime wiem, że wiele osób tego nie ogląda ale jedno z najlepszych anime na świecie o genialnym detektywne o przydomku ("L" ten w ciemnych włosach) i o genialnym studencie z Japonii, który znajduje notatnik śmierci i postanawia użyć notatnika do zabicia wszystkich przestępców i wyczyścić świat ze wszystkich zbrodniarzy oraz stworzyć nowy wspaniały świat wolny od zbrodni.

Na drodze staje mu wyżej wspomniany detektyw - geniusz, który rozwiązał każdą sprawę.

Jednak ta jest wyjątkowo trudna bo notatnik jest w stanie zabić, gdy użytkujący zna imię i twarz ofiary (polecam serię, jedna z najlepszych jakie widziałem)

Ich walka to prześciganie się kto pierwszy kogo wykończy używając do granic możliwości intelektu ludzkiego.

Tak wyglądają główni bohaterowie :

https://zapodaj.net/67103ea7cb02b.jpg.html

Dlaczego o tym wspominam ?

Ponieważ tak jak manga i anime miały oceny 9/10 lub 10/10 były okrzyknięte arcydziełem to gdy netflix wziął się za serię to wywrócił wszystko do góry nogami. Nie jestem w stanie nawet określić w słowach jak ta seria jest bez sensu i wszystko co było najlepsze w niej zostało albo usunięte tudzież odwrócone do góry dupom. 

Tak wyglądają bohaterowie "nowej wspaniałej serii" :

https://zapodaj.net/b7d85ad3636a5.jpg.html

Ze serii, która była arcydziełem została wyceniona na 2/10 tak wszystko zrąbali.

 

Wiem, że nowy bodajże Achilles też jest teraz czarno skórnym.

Co śmieszniejsze Królowa Anglii Anna też ma być czarną :D :

https://www.wykop.pl/link/3132367/wedlug-bbc-krolowa-anna-byla-czarna/

 

Tutaj filmy, które by już nie przeszły przez poprawność polityczną

https://joemonster.org/art/42354

 

Co wy sądzicie o takich zabiegach przeszkadzają wam czy macie je generalnie gdzieś ?

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do kina. Oglądam wyłącznie stare, dobre filmy w których murzyn ginął pierwszy. Oglądanie nowych filmów wystawia psychikę na patologizację. Moja postawa ma same zalety: nie marnuję czasu i pieniędzy na oglądanie marksistowskiego warunkowania przy pomocy filmów i nie irytuję się. Zaoszczędzony czas polecam przeznaczyć na studiowanie historii, filozofii, sztuki, języków obcych itp.

 

Swoją drogą, nie wiem czy wiecie ale do 1967 w USA nie można było pokazywać scen gwałtów, księży/pastorów w złym świetle, związków matrymonialnych czarnych z białymi itp. Czuwała nad tym specjalna rządowa organizacja. Wspominał o tym w jednym z wykładów Krzysztof Karoń.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spiderman to Miles Morales i nie jest nowym spidermanem z dupy wziętym na potrzeby filmu. Ale t też śmieszna kwestia, bo marvel chciał zastąpić swoich korowych bohaterów "politycznie porpawnymi" wersjami i tak Kapitan Ameryka został murzynem (lub odwrotnie), Thor kobietom, Hulk Azjatą, Iron Man kobieto-murzynką.  

 

Dodaj jeszcze doktora WHo w tym roku pierwszy raz w historii marki doktor będzie.. kobietom.

 

Jestem przeczulony na wrzucanie murzynów i teraz homoseksualistów NA SIŁE do filmów. Tak jak też to, że jak jest pokazywana grupka młodzierzy w amerykanskich filmach, to zawsze jest murzy, azjata biały jakiś może meksykaniec i arab. Powinniśmy się cieszyć, że mamy w Polszy jak mamy, bo odnoszę wrażenie, że w USA mają ładowaną pełnymi garściami pedagogikę wstydu odnośnie bycia białym i murzyno-propagandę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Atomówki" ("Powerpuff Girls", taka bajeczka dla dzieci), też doznały ubogacenia kulturowego. Najpierw były trzy białe dziewczynki, a teraz już są cztery. Ta nowa oczywiście w kolorze kawy z mlekiem. Podobno w najnowszym sezonie blondi przechodzi na Islam, zielona zmienia płeć, a ruda zostaje wykopana z drużyny za dyskryminację, bo okazuje się białym heteroseksualnym facetem i nie utożsamia się ze środowiskami LGBTQWERTYUIOP.

 

powerpuff-girls.jpg

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

@PrzemAss albo Żydzi, z pejsami i brodami :D Oddział SS złożony z Żydów, homosiów, muzułmanów, czarnych, cyganów..

No cóż poszła krytyka na film "Dunkirk" z 2018 lub 2017 czy jak on się tam nazywał, że dlaczego sami biali występują we filmie, który przedstawia historię z 2 wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityczna poprawność jest niesmaczna, Netflix wszczedaie w swoich produkcjach upycha gender i homoseksualizm.

Kiedyś spotkałem się z ciekawym komentarzem dotyczącym tego że chrześcijaństwo jest religią rasistowską, bo wszyscy święci, Matka Boska, Jezus czy aniołowie są przedstawiani jako postacie białe tzn biali ludzie - odpowiedzi była że chrześcijaństwo to religia kultury białej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowywałem właśnie na bajkach takich jak Atomówki czy filmy 1, 2, i 3 części SW, ale teraz widzę, że wszędzie upychają poprawność polityczną. Disney aż wylewa tym, zresztą nie tylko to, bo wielkie korporacje takie jak Google czy Facebook robią to samo, a to właśnie oni razem z filmami mają na to największy wpływ.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Krzyżaków w nowej wersji, już widzę tę obsadę i fabułę. Zbyszka i Maćka powracają z Litwy, Zbyszka zakochuje się w Danusi i obiecuje jej Krzyżackie pawie hełmy, oczywiście Krzyżacy jak i krzyżaccy bohaterowie będą ukazani jako biali, heteroseksualni, wierzący/fanatyczni faceci, wyzyskujący i znęcający się nad wszelkimi mniejszościami, poniżający kobiety. No i bez dwóch zdań Samuel L. Jackson jako Zawisza Czarny, najsławniejszy polski rycerz, muzułmanin który przybył ze wschodu by wspomóc walkę o równość, hehehue.

 

Nowy Robin Hood też po chuju

 

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się teraz z tej poprawności politycznej śmiejemy ale następne pokolenia będą to odbierać jako prawdę i fakty a co gorsze niektórzy będą się chcieli bić z tymi, którzy myślą inaczej.

 

W końcu Kopernik też była kobietom... :lol:

Edytowane przez Cortazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światopogląd społeczny podmienia się powoli.

My jeszcze pamiętamy, ale kolejne pokolenia czarnoskórego geja Spidermana będą pewnie uważać za coś normalnego.

Wprowadzi się komiksy, gry komputerowe, gadżety...

Ktoś ma niezły ubaw (swoją drogą eksperymenty na społeczeństwie muszą być niezwykle ciekawe) widząc jak można społeczeństwo modyfikować, urabiać, zamieniać mu autorytety, kierunek myślenia, czym jest zło a czym dobro, co jest moralne a co nie jest.

Dziś słuchałem po raz kolejny audycji Marka o tym, jak Żydzi, wg niego, władają planetą.

Bardzo ciekawy jest fragment o porównaniu wychowania dzieci żydowskich i chrześcijańskich, o tym jaki rodzaj wzorca instaluje się i jednym i drugim.

Kult bogactwa vs kult poczucia winy. Brak pokory i poczucie wyższości względem innych nacji, a wmawianie szowinizmu i rasizmu narodom, które nie będąc żydowskimi próbują zachować własną integralność i niezależność.

Trudno powiedzieć jak temu zaradzić, bo to wszystko przybrało już ogromne rozmiary.

56 minut temu, Yahu napisał:

Akurat tutaj do roli bohatera widzę jakiegoś Żyda  "Aj-Waj Man" :D

Żydzi nie lubią być publicznie bohaterami, wolą odgrywać role ofiar, jeżeli już się pojawiają.

Świat ma ich widzieć jako słabych, biednych, nieszczęśliwych i uciemiężonych, bo tak ich Pan Bóg stworzył.

Wtedy jakakolwiek niesympatyczność z ich strony będzie tak bardzo gryzła się z ogólną opinią o nich, że nikt w to nie uwierzy, że mogliby się czegoś takiego podjąć.

A każda krytyka zostanie zakrzyczana - antysemityzm przecież się szerzy.

Przypomina mi to sprawę z naszymi kochanymi kobietami. Im też wiele uchodzi i też automatycznie zostają uznawane za niezdolne do czynów niegodnych ;)

Czyżby świat był aż tak prosty?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę policjanci i politycy będą skorumpowani, księża podofilami, równouprawnienie, parady wolności, uciskani geje, antysemityzm, polskie obozy zagłady... a nie, czekaj... to już jest!

 

Cóż... okazuje się, że wszyscy komiksowi superbohaterzy jednak są zajefajni... bronią świat przed złem ale tym światem jest świat feministek a tym złem są ci co tego nie akceptują.

 

Ostatnio oglądałem 'Han Solo' i było tam całe mnóstwo 'politycznej poprawności' - cóż było począć - uśmiałem się tylko.

 

Czekam jeszcze na 'Thorgal'a' - ciekawe co tam się nawyprawia...

Edytowane przez Cortazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.