Skocz do zawartości

Bójka na weselu - fajny art.


Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na pewien artykuł, który myślę, że jest wart przeczytania ;) 

Cytat

To kobieta przyzwala na flirt, romans i seks. To kobieta wybiera. Jeśli kobieta nie otworzy się na danego mężczyznę, ten nie zrobi ani kroku w przód. Twoja partnerka mogła go zgasić i wszelkie jego zapędy, gdyby tylko tak zdecydowała, gdyby z tyłu głowy myślała: „szczęście mojego X jest ważniejsze”. Dlaczego zatem nie podniosłeś kobiety do odpowiedzialności za to co robi, tylko jego? Ten człowiek mógł nawet nie wiedzieć, że ona nie jest stanu wolnego.

Dokładnie panowie, dlatego to od kobiety powinno się najpierw wyciągać konsekwencje ? 

Link do całości: https://wolnemedia.net/bojka-na-weselu-dobra-robota-czy-blad/

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem właśnie w tym że znaczna część facetów nie wyciąga konsekwencji od kobiet, bo boją się że ich zostawi, więc biorą konsekwencje na siebie, matkują jej co skutkuję że kobieta się tym brzydzi i jednocześnie po czasie zostawia takiego delikwenta :P taki paradoks.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony art jest w porządku, z drugiej to jednak trochę S/F - wiadomo że przyjaciel kuzyna dobrze wiedział że ona jest z nim, nie ma opcji żeby nie wiedział, skoro to już kolejne ich spotkanie.

 

Cios w ryja jest zły, ale z drugiej strony... kolejne imprezy będą z agresorem, który będzie poważniej traktowany i szanowany, będzie wiadomo że broni swojego.

 

Oczywiście wina jest kobiety - ale zignorowanie sytuacji spowoduje, że otoczenie zobaczy że można gościowi zerżnąć kobietę, a on się tylko z nią rozstanie. Co dalej? Albo uciekać od rodziny i tego towarzystwa, albo znosić gorsze traktowanie.

 

To wszystko kurwa nie jest takie proste jak się wydaje... niestety.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Oczywiście wina jest kobiety - ale zignorowanie sytuacji spowoduje, że otoczenie zobaczy że można gościowi zerżnąć kobietę, a on się tylko z nią rozstanie. Co dalej? Albo uciekać od rodziny i tego towarzystwa, albo znosić gorsze traktowanie.

Dlatego napisałem, że od kobiety należy wyciągać konsekwencje najpierw ? a w drugiej kolejności, warto by je wyciągnąć od owego kawalera ?

czyli najlepiej by chyba było zerwać z panią i podziękować a panu dać w buzie tak, żeby reszta widziała, że się nie rusza czyjejś kobiety a zwłaszcza naszej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.