Skocz do zawartości

DOTYCZY: Myślenie Fi(u)tem itd. WTF?


Rekomendowane odpowiedzi

Buszując po forum znalazłam zakłamanie i hipokryzję Panów.

Oto dowód:

 

Gratuluję poziomu!

Cytat

 Czy to coś złego, że facetom zależy na fajnym tyłku, który ledwo mieści się w wąziutkich dżinsach ?

NIE, w tym nie ma nic złego. Kobiety też lubią walory wzrokowe.

Cytat

Świadomie dajemy im nadzieję, obiecujemy farmazony, a rano zrobimy ci taka zajebista jajecznice jakiej jeszcze nie jadałaś mała. Na czas zaciągnięcia do sypialni, chcemy się chwilowo o nie starać aby poczuć się wygranym przed innymi, ściągając z ciebie stringi i karmić Cie nadzieją, że jutro czeka nas kolejny piękny dzień. I następny i następny.

Jesteś hipokrytą, wiesz o tym?

Na forum tyle się mówi o hipokryzji Pań - pełna zgoda.

Ale mężczyźni to co? Jaja sobie robisz tym tematem, tak?

Jeżeli świadomie pogłębiasz taką spierdolinę, to aż ręce opadają, a w dodatku szczycisz się tym na forum... Chyba pomyliłeś miejsca.

Nie okłamuje się, nie składa się obietnic bez pokrycia. 

NIE, kobiety nie oczekują tego od mężczyzny. Ty oczekujesz kłamstw od kobiety? Oh really? Nie oczekujesz... hm.

 

Cytat

Za każdym razem, kiedy ze łzami w oczach lecą do żabki po butelkę Carlo Rossi i paczkę mentolowych L&M, po drodze kurwiąc pod nosem, że faceci to palanci i huje, którym zależy tylko na seksie. Mają racje. Wiemy ile obiecywać, aby przelecieć. 

Ja się pytam poważnie, co to kurwa jest?

Obiecujesz coś kobietom by je przelecieć, a potem z tego skurwiasz tak?

Bawi Cię czyjeś nieszczęście? Żal, ból?

Hm.

Cytat

ale przecież staraliśmy się, bo są niczym czekoladka Milka, ale nic z tego nie będzie, bo lubimy też inne smakołyki.

Jeżeli wiesz, że lubisz inne smakołyki po co bierzesz się za ten, który lubisz mniej?

Czyli nie liczysz się sam z sobą i z tym co lubisz. A co! Przecież to jest nieistotne. Jesteś niewolnikiem seksu i dla niego zrobisz wszystko. Jakie to słabe. Jedziesz na fiutowym autopilocie.

 

Cytat

 Odjebiemy takie pierwsze spotkanie, że przez resztę tygodnia nie będzie o niczym innym myślała.

Oszust.

Cytat

Na początku wmawiamy im, że właśnie zakończyliśmy-_- swój czteroletni związek. Mówimy im, że to była tylko jej wina – bo przecież chcą usłyszeć, że wina leży po obu stronach, że wyciągnąłem wnioski z tej straty, ale już nic do niej nie czuję. ŻałujęB), wyciągnąłem wnioski i chcę być lepszy dla kogoś innego z kim wejdę w związek.

Dokładnie tak robią kobiety. Chcesz być kobietą? Bo nie czaję. 

Tyle jest tu tematów o zranionych mężczyznach, przegrywających swoje życie przez kobiety. Jest to piętnowane, wspieramy się w tym. Czemu dokładnie tak samo robisz kobietom? 

Cytat

Po co mam się wiązać i użerać z ich fochami, zazdrością i ograniczeniami? Po co miałbym z czegoś rezygnować, skoro mogę mieć wolną wolę i wciąż się bawić z atrakcyjnymi pannami , a gdy mi się znudzi, to umówię się z kolejną zdesperowaną naiwniaczką ?

Wszystko OK, baw się ale nie oszukuj kobiet. Nie bądź hipokrytą. 

Cytat

Czy jestem palantem?

Tak jesteś.

 

 

 

Żyć honorowo i prawilnie!

  • Like 12
  • Dzięki 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP A powiedz, mowa o mężczyznach czy o kobietach teraz?

Wybielać się zachowaniem kobiet- nie ładnie.

Kobieta wierzy w kłamstwo, które im się sprzedaje- na przykład nie swoimi zdjęciami. 

A potem wielkie halo. He he.

Idąc tym tokiem myślenia, trzeba się śmiać z mężczyzn, że są naiwni i dawają się zrobić w jajo? 

Panie @SławomirP hipokryzja? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lądują w łóżku to jedna i druga strona tego chciała, mogły nie decydować się tak szybko znając partnera kilka godzin, jeśli potem mają mieć pretensje że okazał się inny.

 

Łatwo dostać seks za kilka kłamstw? Mi się wydaje że większość kobiet wie dobrze co się dzieje i liczy na takie kłamstwa. Nie wierzę że aż tak nie myślą i są takie naiwne. Może za pierwszym razem, ale nie za dziesiątym, a tu w kółko to samo.

 

Jak facet będzie miał takie same pretensje to niech nie wkłada gdzie popadnie i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still WOW! Przyczepić się jednego słowa, a grać nie czysto i kłamliwie.

?  He he.

 

@Towarzysz_Winnicki 

Nie mamy remisu. Remis będzie jak tamten temat pójdzie na ścianę hańby. Trzeba krytykować złe postępowanie,

oszustwa, kłamstwa i manipulacje zarówno jednej płci jak i drugiej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci uczciwi najprawdopodobniej nie zaruchali, geny nie poszły dalej, kobiety same wybrały jakcy faceci mają przychodzić na świat, ci bez skrupułów i sumienia. 

 

Dodatkowo nikt nie chce przegrać walki o dostęp do kobiet, więc się dostosowują co trzeba robić, żeby dostęp mieć, kobiety wyznaczył czyli kłam, oszukuj, bajeruj i będzie ci dane.

 

Zresztą jest w tym logiką, bo jeśli ten facet jest wstanie wyłudzić od kobiet sprawnie seks przez oszustwa i nie ma żadnych skrupułów to warto mieć z nic dzieci, bo potem sobie poradzą w życiu, przykładowo praca- walka o stanowiska. Taki psychopata bez sumienia lepszy od cichego i spokojnego do rozplodu. 

Edytowane przez SławomirP
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego trzeba krytykować?

Wystarczy samemu być oki. Kobiety chyba nie są opóźnione w rozwoju i wiedzą, kiedy facet ściemnia. Tak samo odwrotnie. Wszystko rozbija się o samoocenę. Jeśli jest wysoka, nie polecisz na jakieś suchary. 

Chyba, że się chce? Tak też bywa, ale to już gra w otwarte karty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SławomirP napisał:

Ci uczciwi najprawdopodobniej nie zaruchali, geny nie poszły dalej, kobiety same wybrały jakcy faceci mają przychodzić na świat, ci bez skrupułów i sumienia. 

 

Dodatkowo nikt nie chce przegrać walki o dostęp do kobiet, więc się dostosowują co trzeba robić, żeby dostęp mieć, kobiety wyznaczył czyli kłam, oszukuj, bajeruj i będzie ci dane.

@Lalka To przykre, ale taka jest właśnie prawda. Dalej zajedziesz na bajerze, nie mówieniu całej prawdy, trzymaniu ramy itd i już bez znaczenia czy twoim celem jest SEX, LTR, FWB, ABW, CBŚ... Daj mi przykład faceta, który okazał szczerość (czyli pokazał się takim jakim jest naprawdę) i do czegoś doszedł ;) . Podświadomie on i jego szczerość zostają wyjebane w księżyc. I nie ma tu znaczenia samoocena, CV czy BMW. Tak po prostu jest.

Edytowane przez tomilijones
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SławomirP napisał:

Dodatkowo nikt nie chce przegrać walki o dostęp do kobiet, więc się dostosowują co trzeba robić, żeby dostęp mieć, kobiety wyznaczył czyli kłam, oszukuj, bajeruj i będzie ci dane.

A jeśli opowiesz w gronie zaufanych koleżanek, że masz problem z poderwaniem dziewczyny to same podsuwają pomysły o dobrym bajerze żeby i jak je uwieść.

 

Najczęściej jak już są trochę po wypiciu % Sam byłem świadkiem jak młode panie instruowały kolegę jak ma gadać. 

 

A ci panowie co przyznawali że nie umieją wyrwać laski na seks to same wyśmiewały:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka o ile w większości się z Tobą zgadzam odnośnie tego teksu to Ty i ja doskonale wiemy że rzeczywistość bywa inna, i tak naprawdę na prawdziwej szczerości facet nie wiele ugra, podobnie jak i kobieta.

Dobrym przykładem jest mężczyzna który szczerze odpowiada na babskie pytania.

 

 

W głowie taki koleś jest spalony, jestem pewny tego na 100% bo zaczął się mazać, ale jednocześnie postąpił szczerze z kobietą.

Miałem takie sytuacje kiedyś, wiec wiem co mówię.

 

 

 

K: Miałam kilkunastu chłopaków w ostatnim pół roczku, wyruchali mnie, spuszczali się na twarz i tak dalej, nie przeszkadza Ci to?

M: Nieeeee, kocham Cię taka jaka jesteś, to przeszłość nie myśl o tym, w niedziele idziemy do mojej mamy na obiad a wcześniej na msze, masz ochotę?

K: No jasne, zasady moralne są dla mnie najważniejsze, nawet myślałam żeby zapisać się do lokalnego chóru :)

M: Super, moja mama chętnie Cie pozna.

 

 

K: Kochanie, jak wyglądam w tej sukience??

M: Chujowo, spasłaś się jak świnia, masz 30 kilo nadwagi

K: Ty chamie, wszyscy jesteście tacy sami

 

Kolejna:

 

K: czym się zajmujesz?

M: Jestem kanalarzem

M: jesteś tam?

 

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomilijones Do czegoś doszedł czyli gdzie?

Tu są piętnowane negatywne zachowania kobiet, dlaczego ktoś kto jest sam nie w porządku wypowiada się w takich tematach i doradza? 

Z wieloma rzeczami się z Wami zgadzam, ale w tym przypadku ja mówię NIE. 

 

@LiderMen Z poderwaniem, a powiedz tym samym koleżankom tak:

Mam problem w zaliczaniu kobiet. Chciałbym zaliczyć jedną, zostawić ją, a potem drugą. Też Ci podsuną bajerę?

To jest Wasz wymysł.

 

Jest grupa kobiet, która lubi Wasz sposób na życie, a które nie lubią. 

Postawić sprawę jasno: chce się bzykać, nie to nie, tak to tak. 

Po co robić w chuja drugą osobę? Nie wydaje mi się żeby mężczyznom było dobrze w odwrotnej sytuacji.

 

@PamMorrison A czemu nie krytykować negatywnych zachowań w takim miejscu jak to? Jak my robimy coś źle to można zwrócić uwagę, a jak mężczyźni to nie bo?

 

@Themotha 

@The Motha Na telefonie nie usunę powyższego oznaczenia. :P

Po co od razu się mazać?

Okazywanie słabości to odrębny temat.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lalka napisał:

 

 

@PamMorrison A czemu nie krytykować negatywnych zachowań w takim miejscu jak to? Jak my robimy coś źle to można zwrócić uwagę, a jak mężczyźni to nie bo?

 

 

 

 

Móc można, ale po co. Na tym chyba właśnie polega flirt, żeby troszkę pościemniać. Każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.

Jeśli by mi facet nie odpowiadał, żadna bajera nie pomoże, w odwrotną stronę mogę przymknąć na to oko. 

Dlatego myślę, że większość kobiet dobrze wie, że są bajerowane i świadomie na to idą.

Każdy chce się poczuć wyjatkowy, s umiejętne ściemnianie to sprawia. Oczywiście do pewnych granic. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Kobieta wierzy w kłamstwo, które im się sprzedaje- na przykład nie swoimi zdjęciami. 

A potem wielkie halo. He he.

Heh był tu zawodnik co zdjęcia miał na Tinderze nie swoje tylko jakiegoś modela i potem doszło do spotkania i był wielce zbulwersowany, że pani zamówiła kawę po czym nawet jej nie wypiła tylko wyszła wkurwiona. NORMALNIE JAK MOGŁA! 20zł w plecy był!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PamMorrison Troszkę pościemniać?

Cytat

ściągając z ciebie stringi i karmić Cie nadzieją, że jutro czeka nas kolejny piękny dzień. I następny i następny.

Wątpię, że ten facet odpowiadałby im gdyby mówił prawdę, dlatego bezczelnie kłamie.

Jeżeli ktoś Ci sprzedaje kłamstwa, mami Cię to skąd wiesz jakie są konsekwencje, skoro jesteś świadoma i przyjmujesz kłamstwo za prawdę?

Kiedy dla Ciebie te granice się kończą? 

A flirt to kuszenie. :)

 

@Tomko  On wiedział co odpierala, a i tak oburzony - na miejscu tej kobiety wylałabym mu tę kawę... :P 

Ale wcześniej uprzedzając, żeby był świadomy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PamMorrison napisał:

Oczywiście do pewnych granic. :)

 Gdzie są te granice według Ciebie?, bo przypuszczam, że co osoba to granica będzie się przesuwać.

 

Kłamstwo i manipulacja zazwyczaj jest spowodowane chęcią osiągnięcia korzyści i nie ma w tym nic odkrywczego, tylko czy to jest usprawiedliwienie?

I w takim razie po co te pretensje do kobiet, że kręcą, manipulują i kłamią skoro cel uświęca środki?. No i mamy błędne koło, wszyscy będą się robić na szaro?

W jednym i drugim przypadku takie podejście jest do d...☺️

Edytowane przez PIGUŁKA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Ma rację. Widzę, że ostatnio kilku chłopakom troszkę się pojebało w jakim miejscu są. Jak chcą sobie takie tematy zakładać to wypad na forum PUA. Było to już wiele razy mówione, nawet @Marek Kotoński wiele razy podkreślał, że nie celowo nie oszukujemy i nie obiecujemy tylko po to, żeby zaliczyć na co przychodzi kolega @Still i dumny zakłada temat właśnie o tym. Jaką cipą trzeba być żeby uczciwość wiązać z brakiem seksu. Jesteś uczciwy i nie masz seksu? To zrób coś ze swoim wyglądem. Ja jestem uczciwy i jakoś mi to nie przeszkadza żeby pomanewrować od czasu do czasu z paniami w stroju Adama. Hipokryzja aż rzygać się chce. Nikt nie lubi być zwodzony, okłamywany i oszukiwany. A tłumaczenie "bo łone też tak robiom" jest dla pizd i tyle. 

  • Like 15
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, PamMorrison napisał:

Móc można, ale po co. Na tym chyba właśnie polega flirt, żeby troszkę pościemniać. Każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.

Jest różnica między pokazaniem się z najlepszej strony (ubiór, gest, zachowanie) od wciskania kitu o związku, wakacjach, pracy, czymkolwiek tylko po to, żeby poruchać i wywalić za drzwi na następny dzień. Tudzież wodzić za nos wiedząc doskonale. 

@Ancalagon Taaa, zaraz to znajdę. Pamiętam chyba avatar... To był ten specjalista od kobiet co lata badań prowadził.

Edit: 
 

 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.