Skocz do zawartości

"Jakaś cycata baba w obcisłej bluzce, z dwoma kolesiami, którzy ją ruchają mówi nam jak mamy żyć" ~SzyderczyHalasVlog


SzejkNaftowy

Rekomendowane odpowiedzi

(szybkie info: początkowo temat miał dotyczyć jednego filmu z kanału SzyderczyHalasVlog ale nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji dlatego gorąco zachęcam zapoznać się z tematem do samego końca. Nie pożałujecie ?)

 

Mężczyzna z blogu SzyderczyHalasVlog przedstawiający się jako Karel Goldbaum podjął się ostatnio nieudolnej krytyki forum i naszej społeczności - wziął losowy, ośmieszający naszą społeczność komentarz do filmu Pana Marka i podjął się jego analizy tak jakby to faktycznie były nasze poglądy. Ale każdy ma swój słabszy okres, ponieważ SHV nie jest głupi i potrafi wyciągać ciekawe wnioski.

 

Przykładowo na filmie poniżej SHV komentuje nietypowy, promowany przez amerykański serwis BuzzFeed związek kobiety i jej dwóch partnerów będący chyba zwiastunem "postępowej" przyszłości jaką chce nam zafundować zlewaczały, sfeminizowany zachód. Dziewczyna chwali się swoją potrzebą bycia "połączoną" z innymi ludźmi a także niesamowitą zdolnością i potrzebą czucia miłości do więcej niż jednej osoby, która niezrealizowana powoduje u niej uczucie "bycia w klatce" (oczywiście nie chodzi o seks :D). Jej partnerzy to:

 

  • Jon - raczej cichy, niegroźny, niezdecydowany chłopaczek, który jak widać nie do końca jest pogodzony z sytuacją ale grzecznie potakuje, tudzież siedzi cicho... i wszystkim to pasuje. Spotykała się z nim na początku póki nie natknęła się na...
  • Andrew - chyba to, czego brakuje jej w tym pierwszym. Poznała go na treningu. A on sam przyznaje, że wszedł w to bo "trafiła się okazja" ("free game").

 

Więc mamy sytuację, w której kobieta korzysta z dwóch kolesi jednocześnie zręcznie opychając im swoją ideologię "połączenia", tudzież "otwarcia" ma drugą osobę. Do tego stopnia, że sami dochodzą do ciekawych wniosków :D...

 

Polecam ten przypadek do analizy. Spójrzcie na ich reakcje, mimikę twarzy, mowę ciała, sposoby w jaki sobie tłumaczą i racjonalizują swoją sytuację itd. Film wrzucam raczej po to by skupić się na przypadku "trójkąta miłosnego" aniżeli krytyce SHV (choć ten film to przykład, że on także pewne rzeczy zauważa).

 

 

Kate Franzese z powyższego wesołego trójkącika ma kanał na YouTube gdzie naucza o "otwartych związkach (typu V :D)", zaleca je także osobom, które mają dzieci. Ach te entuzjastyczne komentarze kobiet...

https://www.youtube.com/channel/UCuGOKqRY9Figasdfu00yEzA/videos

 

I teraz Bracia i Siostry... zwrot akcji na który czekaliście

 

Dosłownie w dwie minuty prześledziłem zawartość jej kanału nie spodziewając się raczej niczego ciekawego. A jednak znalazłem ciekawy film...

(gdyby ktoś miał problemy z angielskim to poniżej przedstawię o co chodzi w skrócie)

 

 

Okazało się iż Jon (ten pierwszy, milutki kuc-naiwniaczek) znalazł sobie kogoś poza nią... xD

 

I pani Kate, która tak bardzo popiera otwarte związki, że zafundowała jeden swojemu partnerowi (na początku bez jego zgody, zdradziła go) teraz jest tym ZDRUZGOTANA. Nie bije mu brawa i nie ma uśmiechu od ucha do ucha tak jak to miało miejsce gdy dwóch gości latało wyłącznie za nią a ona im wciskała kit "spokojnie, wy też tak możecie... liczy się otwartość na innych ludzi i takie tam...". Zamiast tego jęczy przez 20 minut podkreślając swoje nieskończone cierpienie, złamane serce, brak "połączenia" z Jonem (jego atencja spadła). Co jakiś czas dodaje, że jest z niego dumna i go wspiera, że dalej mieszkają razem a potem znowu, że czuje się jakby ktoś jej serce wyrwał z dupy.

 

Kolejna historia o tym jak kobieta chciała mieć wszystko dla siebie nie licząc się z nikim. Nawet napisała pod to ideologię i zmanipulowała dwóch kolesi. "Mam was obu i gdy dzielicie się mną to jest w porządku bo tak chcemy, bo ja tak powiedziałam. Ale gdy ja mam się dzielić jednym z was bo wy tak możecie, bo to otwarty związek, bo połączenie z innymi to już <chlip chlip>... mam złamane serce, jestem tylko biedną skrzywdzoną kobietką, która chciała sobie pobyć otwarta".

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa moralność Kalego, przepraszam, Kate. Jak Kate pieprzyć dwóch to dobrze, jak John się zakochać, oj to bardzo źle.

Biedaczka, dowiedziała się "co czuje" jak znalazł sobie inną, którą nie będzie się musiał dzielić z badboyem. Jak to jest panienko, że płaczesz za betą? Przecież masz swojego, przystojnego drania, i tylko dla siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 22:35, Baca1980 napisał:

Genialne czyli można jednak zjeść i mieć ciasteczko. Widzę że szykuję się nowa moda w relacjach męsko-damskich:).

Niestety sam miałem 3 tego typu propozycję. Więc nie zdziwiłbym się gdyby takie coś miało być coraz częściej. Można się spodziewać,że w przyszłości dla części mężczyzn to będzie jedyna możliwa relacja biorąc pod uwagę trendy i propagandę społeczną.Podejrzewam,że część "najbardziej atrakcyjnych" mężczyzn będzie mogła prowadzić tego typu związki z 2 czy 3 dziewczynami.

O ile podoba mi się fakt krytykowania tego postępowania przez szyderczy hałas to sposób wypowiadania się, ciągłe cięcia są nie do przyjęcia tego się nie da słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę atrakcyjna pani sobie wybrała niszowy sposób na dostawanie atencji i emocji. Tylko tyle.

 

W dniu 16.08.2018 o 22:13, elon napisał:

jednoczesny związek z alfą i betą

Nie sądzę. Obaj panowie są w/g mnie mocno betowaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.