Skocz do zawartości

Żydowskie organizacje chcą ograbić Polskę już na 330 mld złotych! Rząd otrzymał oficjalne pismo, ale skrzętnie to ukrywa


Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana ustawy o IPN, która miała być konsultowana w siedzibie Mossadu, a z całą pewnością była robiona pod dyktando Izraela, to dopiero preludium do tego, co czeka nas w najbliższym czasie. Ministerstwo Finansów miało dostać list od Żydów, w których padają nowe, dużo większe roszczenia wobec Polski.

Na początku roku Polska uchwaliła nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jednak po kilku miesiącach, w których odniosła ona „spektakularny sukces”, została wycofana pod naciskiem stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego. Wspólna konferencja premierów Mateusza Morawieckiego i Benjamina Netanjahu jasno pokazała nasze miejsce w szeregu.

 

W tym samym czasie Donald Trump podpisał ustawę, autorstwa lobby Żydowskiego w USA, która ma ułatwić dochodzenie roszczeń, między innymi od Polski. Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 mld dolarów – zapowiadał na początku roku redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Ustawa „Just Act 447” przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu, a także – co najważniejsze – udzielenia im pomocy poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych.

Teraz pojawiają się informacje, które potwierdzają słowa Michalkiewicza. Informacje które są skrzętnie ukrywane przez media prorządowe. Okazuje się, że Ministerstwo Finansów otrzymało pismo od Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego, w której występuje ona z roszczeniami na poziomie 330 mld złotych.

Jak więc widać, po ostatnich wydarzeniach, roszczenia żydowskie wobec naszego kraju radykalnie wzrosły i nikt nie powiedział, że to koniec tego trendu. O sprawie pisze na swoim blogu Jarosław Warzecha. Przypomina on, że organizacja, która wysłała wyżej wspomniane pismo, ma ogromne znaczenie na świecie.

Jest to żydowska organizacja o światowym zasięgu, wspierana mniej lub bardziej oficjalnie przez państwo Izrael – pisze Warzecha. Informacja przekazana polskiemu ministerstwu przez przedsiębiorców Holocaustu powinna więc być szeroko publikowana i omawiana w polskiej telewizji publicznej i prorządowych mediach – dodaje.

Jednocześnie przypomina o owianych tajemnicą obradach międzynarodowej konferencji rabinów w Warszawie, która miała miejsce niedawno i o której niewiele wiadomo. Do czego przygotowują się rabini i nad czym w Warszawie obradowali? Czy ktoś z polskich gospodarzy te obrady w stolicy Polski obserwował? Słuchał, o czym jest mowa? Z tego co wiem, nie – pisze Warzecha.

27 tysięcy obywateli Izraela, nieznających języka polskiego i od kilku pokoleń niemających żadnych związków z Polską dostało bez większych wysiłków polskie paszporty – czytamy dalej. Jak widać przygotowania do ograbienia Polski z kilkuset miliardów złotych trwają równocześnie na kilku frontach.

 

 

https://samiecweb.pl/post/1080/zaczelo-sie-polska-oficjalnie-dostala-zydowskie-roszczenia-na-330-mld

 

Źródło:

https://nczas.com/2018/08/12/zydowskie-organizacje-chca-ograbic-polske-juz-na-330-mld-zlotych-rzad-otrzymal-oficjalne-pismo-ale-to-skrzetnie-to-ukrywa/

 

Ehh...

Jakiś komentarz bracia ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj waj .... a gdzie moj złoty tramwaj ?

O co się oburzacie, trzeba się wyekspediować z Palestyny, klimat nie ten, sąsiedzi mało przyjaźni, a Nowa Ziemia Obiecana tuż obok nas -  Ukraina tzn jej część wraz z ziemiami utraconymi - Polesiem, co tak od "0" mają startować? Nie wypłacimy im kieszonkowego w ramach rozliczenia historycznego ????

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was to nie denerwuje? Dla mnie większa część polityków min. też za takie akcje jak te z IPN powinna iść siedzieć do końca życia.

 

Rozkradają na coraz większą skale nasz naród a nasze kukiełki na wiejskiej robią tak jak im placem wskażą, jeszcze z nimi biesiadują...

 

Powinien iść gruby przewrót władzy na grubą skale ale niestety te stare społeczeństwo jest tak płytko myślące, że prawdziwe oblicze informacji na internecie traktują jako propagandę. Szkoda gadać...

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że denerwuje. Tylko co mogę zrobić? Jedyne co mogę zrobić to podnieść świadomość w Narodzie, żeby się więcej niż jeden oburzył i wyraził wspólny sprzeciw. Edukacja panie. Nie wyjdę na ulicę bo mnie uznają za wariata. I będą mieli radochę aż do dnia, w którym się okaże że miałem rację ale mi to już nie pomoże. Samemu nie wygrasz - trzeba się organizować, jak Arabowie (nie żartuję - ich system jest ultra pragmatyczny i działa, przynajmniej w tej kwestii).

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wrotycz napisał:

Oczywiście, że denerwuje. Tylko co mogę zrobić? 

Ty i inni którzy się tym przejmują, możecie wspierać tych, którzy o tym głośno mówią wykorzystując swoje kanały informacji.

 

Bo jest tak, że jak ja o tym mówię, to wyzwiska, groźby i syf w moim życiu, a łapek kilkanaście, na fejsie kilka - a oglądnięć filmu czy nagrania np. ponad dwa tysiące.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś pisałem skończy się to tak że od władzy obecnej dowiemy się że jak to tak, przecież trzeba zapłacić bo dobre imię narodu tego wymaga, rząd odniósł sukces bo w końcu zamknął sprawy których inne rządy zamknąć nie potrafiły i to dobrze że pis ma płacić bo jakby to peło płaciło to na pewno by nakradli. Zobaczycie że ludzie to kupią.

 

Osoby, organizacje wysuwające roszczenia odbiorą nie 330 miliardów a znacznie więcej bo jak zobaczą że mogą to co ich zatrzyma ?

Uważam że wszystko jest już dograne i dopięte od dawna.

Niedługo, za pewne po wyborach dostaniemy falę nowych podatków w tym bo przecież muszą skądś wziąć te pieniądze, dowiemy się że lasy państwowe to jednak nie są już potrzebne i można a nawet trzeba je sprzedać. Podatek katastralny również zostanie wprowadzony, a spowoduje masowe wysiedlanie i sprzedaż nieruchomości szczególnie na wsiach. A kto według obecnego prawa może kupować ziemię ? Związki wyznaniowe.

 

Żyjemy w państwie gorzej niż skolonizowanym, bez przemysłu, z wysokimi podatkami, z zarobkami jak z trzeciego świata, wolnością gospodarczą jak w zsrr. Teraz jeszcze dostaniemy nową kastę panów, którą będziemy utrzymywać.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Marek Kotoński said:

Bo jest tak, że jak ja o tym mówię, to wyzwiska, groźby i syf w moim życiu, a łapek kilkanaście, na fejsie kilka - a oglądnięć filmu czy nagrania np. ponad dwa tysiące.

Może przed każdą audycją mów "jak lubisz moją twórczość, to daj łapkę w górę". Jakby było takich 500-1000, to bardzo zwiększyłby się zasięg. 

Co do informacji... To dopóki Polska startuje z poziomu słabszego, to może. To jest dobry powód, aby naród w końcu się ogarnął i zaczął dbać jako całość o swoją pozycję w świecie... No cóż. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że samemu ta mogę, i ty możesz, i każdy z nas może pomachać palcem w bucie. Trzeba się zorganizować i każdy wg swego talentu pomagać. Tak się składa, że mam talent do wynajdywania, analizowania i interpretowania informacji ale wielkim wodzem rewolucji nie jestem, chociaż przy różnych okazjach się odzywam, więc chcę specjalistyczną pomocą raczej niż "twarzą".

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Ty i inni którzy się tym przejmują, możecie wspierać tych, którzy o tym głośno mówią wykorzystując swoje kanały informacji.

 

Bo jest tak, że jak ja o tym mówię, to wyzwiska, groźby i syf w moim życiu, a łapek kilkanaście, na fejsie kilka - a oglądnięć filmu czy nagrania np. ponad dwa tysiące.

To prawda.

 

Należy pomagać takim osobom, które bardzo wiele ryzykują chociażby głupim lajkiem i subem. Już nie chodzi o to, że mówisz o takich sprawach ale generalnie za całość tego co robisz dla ludzi, tym bardziej iż wiele rzeczy po prostu mamy za darmo od Ciebie.

Ja staram się zawsze dać lajk zanim włączę w ogóle Twój filmik.

Uważam iż chociaż tak mogę wspomóc Twoją twórczą pracę no i zostawić jakiś pozytywny komentarz.

Osoba, która pomagała ludziom za darmo wcześniej i która pomaga nadal nawet za opłatą, jest warta uwagi i poświęcenia kilku chwil. Dlatego wręcz moim obowiązkiem jako słuchacza jest wspierać Twoją pracę.

Zachęcam również innych by to robili tym bardziej w czasach wielkiego hejtu.

 

Pozdrawiam.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby żydzi dostali tyle ile chcą to by już dawno się odpierdolili i przyssali do następnego w kolejne po Polsce. Szwaby pozycjonowane były jako pierwsze na "liście" - dali co mieli dać, więc przyszła kolej na nr. 2 -> Polskę. Jakby "nasi" politycy spłacili co żydzi chcieli to przyszłaby kolej na Czechy, Słowację czy Węgry albo Ruskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest potrzebna wola polityczna na poziomie rządu i służb specjalnych. My jako obywatele jesteśmy wstanie wywrzeć głosami częściowo taką wolę, przykładowo jak sprawa się rypnie i dużo ludzi się dowie o sprawie, to PIS będzie chciał jak najbardziej temu zapobiec, albo jak najbardziej ją zatuszować.

 

To się da powstrzymać, ale takie zmiany są póki co niemożliwe, bo potrzeba by uzbroić obywateli po pierwsze, a po drugie wzmocnić armie na tyle że konfrontacja byłaby nieopłacalna, ale nawet to nie pomoże jeśli dostaniemy jakieś sankcje gospodarcze/ dyplomatyczne na mordę w razie niezapłacenia.

 

Wtedy potrzebny by był dyktator lub król, który by twardo wyprowadził kraj z kryzysu i nie ugiął się pod atakami ze wszystkich stron.

 

Ciekawy jestem czy jeśli PIS by chciał to czy by w ogóle mógł to zatrzymać nie zmieniając dotychczasowej polityki, czyli zmiana na niskie podatki i liberalizacja broni oraz inwestycja w armie, wyrżnięcie agentury i podporządkowanie służb specjalnych.

 

Bo jeśli nie, to jesteśmy w dupie bez znaczenia jak ich będziemy naciskać i się organizować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, lxdead said:

Jakby żydzi dostali tyle ile chcą to by już dawno się odpierdolili i przyssali do następnego w kolejne po Polsce

Nigdy by się nie odczepili. Dopóki nie usłyszą wyraźnie i po polsku "Wynocha!" to się nie odczepią.

Od Niemców się odczepili dopiero jak Schröder powiedział, że Niemcy już za 2 Wojnę zapłaciły. To co teraz płacą to są popłuczyny. Prawdziwych pieniędzy, liczonych w miliardach $$$, nie płacą Niemcy od dawna; tylko dlatego, że powiedzieli "NIE".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycisnęli ale Niemcy byliby dalej łupieni gdyby się nie postawili. (jak to tu ładnie opisano)

Wydarzenia nabrały tempa po przemówieniu, jakie w roku 2000 wygłosił niemiecki kanclerz Gerhard Schroeder, 
w którym zadekretował między innymi, że „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”. Oznaczało to, że Niemcy 
nie będą już przyjmowały żadnych suplik odszkodowawczych nawet od Żydów, najwyraźniej uznając, że 
100 miliardów marek, nie licząc dostaw okrętów podwodnych i innego sprzętu wojskowego dla Izraela, to wystarczy. 

Jak się dasz tak się masz.

Żydzi nigdy nie przestają wysuwać żądań - taka już ich semicka natura. Arabowie (też przecież semici) robią dokładnie to samo, dokładnie tak samo.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie dać się sprowokować do pogromów aby nie dać pretekstu do interwencji obcych mocarstw. Ich żądania spuścić w kanał. Zwrócić się w stronę Rosji, ten 'sojusz' z USA jest szkodliwy i chyba nie trzeba już tego dłużej udowadniać. 

 

 

Żebyśmy jeszcze mieli kontrwywiad.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na spowolnienie albo zatrzymanie tego mógłby być całkiem prosty - owszem, zgadzamy się na wypłacenie roszczeń, ale straty muszą być oszacowane i skosztorysowane co do pojedynczej framugi w drzwiach w kamienicy. Tak samo kosztorysy mają zawierać wszystko - włącznie z prawomocnymi aktami własności itp. Uchwalić nowe przepisy o inwentaryzacji budynków wybudowanych do roku np. 1950, które by były jak wrzód na dupie. Zabić ich papierologią, z której by się nie wygrzebali. To by drastycznie opóźniło proces tego a wierzę, że praktycznie całkiem zatrzymało.

No ale to nie o to politykom chodzi, nie o to żeby to blokować lub zatrzymać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.