Skocz do zawartości

"Czy bić feministki?" Na podstawie filmiku z Youtube.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Po pierwsze z łaski swojej jak byś mógł nie używać określenia "niunia" jako synonim kobiety, bo jest pejoratywne.

 

 

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

 Laska z laską jest jak facet z facetem, nie powinny, bo przemoc niczego nie rozwiązuje, ale nie budzi takich kontrowersji jak się równy bije z równym niż jak silniejszy słabszego.

No bo przecież u nas w kraju kobiety napierdala się w biały dzień na ulicach po twarzy, tak dla zasady, no nie? :D   To właśnie kobity tu w Polszy jak i reszscie Europy nie mają problemu uderzyć czy spoliczkować faceta od tak, bo mogą, bo są kobietami i nie budzi to kontrowersji, no nie ? 

Cytat

i dlatego są te wszystkie akcje przeciw przemocy wobec kobiet, bo są słabsze fizycznie. I często nie mogą się obronić. 

A jak słabszy do silniejszego to silniejszy powinien potrafić obronić się przed atakiem, a nie kontratakować. 

Jak są słabsze fizycznie to na chuj podnoszą rękę na statystycznie silniejszego fizycznie sama? A no tak, zapomniałem, bo są kobietami i mogą, czyż nie? Tyle że skoro mamy równouprawnienie to nie ma wtedy że "może mnie kobita uderzyć bo jest kobitą" tylko najlepiej odwinąć się z automatu i pokazać z czym to równouprawnienie się je. Pomioty takie jak ty chciałyby mieć ciastko i zjeść ciastko, a tak ni ma i nie będzie.

Cytat

Kiedyś trochę oleju w głowie, ale chyba coś się zepsuło.

Twoim skrzywionym zdaniem, całe szczęście takich pomiotów które nic nie zmienią jest %

 

 

Trzeba jasno sobie powiedzieć, jak femizjeby chcą równości, to po całości ;)  Uderzysz faceta licz się z tym że Ci może oddać, a że ma przewagę fizyczną to się złożysz po jednym liściu. Cytując pana z autobusu z filmu który załączyłem "You wanna act like a man, I'm gonan treat You like a man".

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lxdead napisał:

Jak są słabsze fizycznie to na chuj podnoszą rękę na statystycznie silniejszego fizycznie sama? A no tak, zapomniałem, bo są kobietami i mogą, czyż nie? Tyle że skoro mamy równouprawnienie to nie ma wtedy że "może mnie kobita uderzyć bo jest kobitą" tylko najlepiej odwinąć się z automatu i pokazać z czym to równouprawnienie się je. Pomioty takie jak ty chciałyby mieć ciastko i zjeść ciastko, a tak ni ma i nie będzie.


Dokładnie tak. Trzeba od razu reagować. "you wanna be a man, im going to treat you like a man" jak kierowca w filmiku zaatakowany przez babsko czujące się bezkarnie. Trzeba im wybić ze łbów albo to że mogą więcej, albo zwyczajnei je traktować tak jak chcą - równo - startujesz z łapami - licz się że łapy cię dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to jest tak, że uderzysz feministkę, to odpowiesz jak za człowieka, więc wygląda na to, że nie warto. To jest własnie jeden z przywilejów jakie, w tym wypadku tzw. panie, działaczki, posiadają w tym kraju.

Gdybyście faktycznie widziały prawdziwy islam na własne oczy towarzyszko @Mrowka to nie siedziałybyście tu teraz na forum tylko w haremie, a w najgorszym razie już w ziemi po kamieniowaniu.

Bez odbioru. Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lać i patrzeć czy równo puchnie, jako gorący zwolennik równouprawnienia jeśli kobieta by mnie zaatakowała to w takiej sytuacji traktuję ją tak jakby mnie mężczyzna zaatakował, czyli dostaje strzała w zęby, ewentualnie przekopałbym ją jak worek ziemniaków.

 

Trzeba być dżentelmenem wobec Pań, traktujmy je tak jak chcą być traktowane.

 

Feministki chcą, one wręcz pragną by je ktoś zdominował, stąd takie parcie na Islam, nie to co biali Europejczycy którzy potrafią tylko przytakiwać  :)

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krugerrand napisał:

Gdybyście faktycznie widziały prawdziwy islam na własne oczy towarzyszko @Mrowka to nie siedziałybyście tu teraz na forum tylko w haremie

Wiesz, obecnie raczej haremy już nie istnieją :)

13 minut temu, Wernon napisał:

Wiekszość z nich się do haremów nie nadaje. Przecież w haremach są ładne kobiety, a nie opasłe, tłuste, brzydkie pasztety.

A skąd wiesz? Byłeś i widziałeś? Mężczyzn innych niż z rodziny nie wpuszczają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

To fakt, do kuchni i do dzieci też raczej już się nie nadają:P

Powoli to do niczego się nie nadają.

 

 

1 minutę temu, Mrowka napisał:

A skąd wiesz? Byłeś i widziałeś? Mężczyzn innych niż z rodziny nie wpuszczają

A skąd ty wiesz, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wernon napisał:

Powoli to do niczego się nie nadają.

Podobnie jak samce. Są banki spermy ;) 

3 minuty temu, Wernon napisał:

A skąd ty wiesz, że nie.

Nie wiem, nie napisałam, że nie. Ale obecnie haremy nie istnieją, chyba że haremem nazywamy piętro domu na którym na spokojnie żyją sobie kobiety żona/y i córki faceta (którego stać na domek dwupiętrowy, podczas gdy polaka nawet na mieszkanie 2-pokojowe nie), a nie 100 nałożnic. No, ale będąc już za granicą i odwiedzając tamtejsze sklepy przyszła pewna spasiona pani okutana w szaty. Przymierzała akurat leginsy i... Takiego cellulitu to u żadnej polki nie widziałam ;) Wystarczy wejść sobie na dzielnicę islamską i zobaczyć jak wyglądają te wszystkie "muzułmanki". Serio, byłam przy nich kruszynką :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak te kobiety prawie feministki znajdują chłopów, oni mają jakieś skłonności do masochizmu albo po prostu szparka jest ważniejsza dla nich niż szacunek i godność do siebie.

Ja bym nie wyrobił z kobietą z takimi poglądami może na Melisie i świeżo po urlopie z tydzień.

Potem by doszło do ręko czynów, bo jeśli kobieta mi  mówi iż jestem śmieciem albo zerem bo jeżdżę autobusem (jedna z audycji marka) to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mrowka napisał:

Podobnie jak samce. Są banki spermy

Samce sobie bez was poradzą jakby nastały czasy niedostatku czy wojny. Wy bez samców zginiecie w brudzie, smrodzie i głodzie. Jesteście w stanie funkcjonowac tylko wtedy kiedy stworzymy wam warunki do tego - komfort.
Nie ma na świecie ani jednego domu który zbudowały kobiety. To są proste fakty.

 

2 minuty temu, Mrowka napisał:

Wystarczy wejść sobie na dzielnicę islamską i zobaczyć jak wyglądają te wszystkie "muzułmanki". Serio, byłam przy nich kruszynką

Ja widuję rodziny muzułmanów dość często. I oczywiście są tez spasione lochy wśród nich. Jednak wynika to z kultury po części. Oni lubią jak baba jest przy kości. To samo murzyni.

Mówimy jednak o haremach, jakbyś nie zauważyła. A tam na pewno nie ma obleśnych bab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wernon napisał:

Samce sobie bez was poradzą jakby nastały czasy niedostatku czy wojny. Wy bez samców zginiecie w brudzie, smrodzie i głodzie. Jesteście w stanie funkcjonowac tylko wtedy kiedy stworzymy wam warunki do tego - komfort.
Nie ma na świecie ani jednego domu który zbudowały kobiety. To są proste fakty.

A bez kobiet to możesz sobie budować dom, tylko nie wiem dla kogo :)

1 minutę temu, Wernon napisał:

Mówimy jednak o haremach, jakbyś nie zauważyła. A tam na pewno nie ma obleśnych bab.

A ja mówię, że haremów już dawno nie ma, bo w haremach mieszkały niewolnice. Niewolnictwo zostało zniesione na całym świecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Krugerrand napisał:

To fakt, do kuchni i do dzieci też raczej już się nie nadają

Specjalnie na tą okazje wierszyk:

 

Stoi w lustrze rozpalona, Nowiutkiego ma smartfona!

Pójdzie zaraz tu sweetfocia, Cud makijaż ma na oczach.

Świetnie jest już ustawiona, Pstryk, nie wyszło… roztrzęsiona…

Patrzyć stale do lusterka, To radocha dla niej wielka!

Jest to sweet dziewczyna, Najpiękniejsza miód malina!

Jestem piękna, czy nie widać? Mam ja prawo, przód i tył wypinać!

Wrzucę swoje cudne zdjęcie, Mam ja wszystkich na pstryknięcie!

Trzeba spojrzeć z innej strony! Czyż byś chciał dla siebie takiej żony?

Wartość zbudowana jest na blasku, Z pominięciem duszy chwastów.

Czas poleci, czas przemija, A jeśli z charakteru, to jest żmija?

Powiedz mi, czy to mózg ma jakiś? To zależy, jaką sobie trafisz.

Jeśli takiej w sidła wpadłeś, Nie rozpaczaj, nie bądź na dnie!

Co tu zrobić? Sam już nie wiesz? Odejść, zostać, wziąć siekierę?

To ostatnie przesadzone, Myśli całkiem, nie w tą stronę!

Trików tutaj jest niewiele, Można uśpić ją eterem!

Moment! Zaraz się wybudzi… Nie wiem chłopie… zrób… Coś musisz!

Konkluduje, bo już trzeba, Dla morałów dobra gleba…

Mądra dziewczyna, nie cierpi tej mody, Ma świadomość swojej urody.

Sztucznych obrazów nie kreuje, Pełną klasę zachowuje.

I zdjęciowych tu różności, Nie chce wcale dla próżności.

Wie, że jej uroda krucha, Na niej nigdy, nie zbuduje ducha…

Dzisiaj o niej mówią: „za...sta”! Za dwadzieścia lat dla mężczyzn, Każda będzie przeźroczysta!

:)

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomasz zaznaczył kategorię tematu wspominając o tym, że problemy dzielimy na istniejące i nieistniejące. Do tych drugich zalicza się dyskusja czy bić mężczyzn i dlaczego,  tak jak i omawiany problem czy bić feministki i dlaczego. W Polsce nie ma problemów typu czy bić kobiety czy nie, jak np. w islamie gdzie jest to związane z przekazem religijnym. Odwrócona parodia, którą zrobiły owe feministki to nieuzasadnione zrównywanie kultur i nawoływanie do zbiorowej histerii niezbędnej do realizacji pewnych celów. Jesteśmy jednak krajem cywilizowanym, gdzie nie ma przyzwolenia na bicie kobiet, co nie znaczy, że takie rzeczy się nie zdarzają. Nie dziwota, więc, że powstają parodie parodii problemów nieistniejących powszechnie w tkance społeczeństwa. Feministyczne sugerowanie jakoby to był nasz kłopot narodowy i wyciąganie pod publikę takich zagadnień psuje na poziomie ideologicznym międzypłciowe relacje. O ile lepiej byłoby podkreślać, że Polska jest statystycznie najbezpieczniejszym w Europie krajem dla kobiet, co piętnowałoby agresję w sposób pozytywny, ale te aktywistki tego nie zrobią, bo nie na tym im zależy (pisałam o tym w innym wątku w odniesieniu do tej niby satyrycznej "przy kawie o sprawie"). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mrowka napisał:

A bez kobiet to możesz sobie budować dom, tylko nie wiem dla kogo

Dla siebie. A co to żeby miec dom to trzeba spełnić warunek że baba ma być obowiązkowo? hahahah głupolku.

 

2 minuty temu, Mrowka napisał:

A ja mówię, że haremów już dawno nie ma, bo w haremach mieszkały niewolnice. Niewolnictwo zostało zniesione na całym świecie.

https://www.focus.pl/artykul/zon-nigdy-dosc-jak-funkcjonuja-haremy-w-xxi

https://www.google.com/search?q=czy+istnieją+haremy&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b



i skończ już te bzdurki gadać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

 

Szczególnie końcówka tego filmiku opowiada prawdę w 10000% 

 

Już chyba nie będę zakładał tematów w kobiecej części forum bo licząc na jakieś ciekawe merytoryczne dyskusje się grubo przeliczyłem po raz kolejny i straciłem parę kilo nerwów.

 

Jedna kobieta potrafi dowalić a gdzie wincyj.

Ja wysiadłem energetycznie.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym cze fizycznie bić to chyba nie trzeba mówić. Przemoc to przemoc i jest zakazana w dyskusji i niewskazana w życiu acz czasem niezbędna. Są co najmniej dwa wątki na forum o tym czy bić kobietę i moje zdanie jest takie, jak zacznie to się nie patyczkować w tańcu skoro ona się nie patyczkowała. Ale to już jest gdzie indziej.

 

Czy bić feministki? Znaczy zwalczać? Jak najbardziej tak bo są wszędzie i przecież chcą równouprawnienia więc niech mają - równość jest zapisana w konstytucji.

 

Właśnie próbowałem znaleźć coś nadającego się na posta i trafiłem na to:

hq2.jpg?sqp=-oaymwEXCPYBEIoBSFryq4qpAwkI

 

Są nawet w nauce. Co robi ideologia, tak ideologia, w nauce ja się pytam? To trza pasem wygonić a nie głaskaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Oddychaj, wdech, wydech :D 

 

@wrotycz I bardzo dobrze, powinno się jak najwięcej o tym mówić.  To jest właśnie równość, równe szanse, a nie czy silniejszy facet może kobietę uderzyć.

 

I wylewanie jadu jak to fajnie będzie jak będzie można znów stosować przemoc i, że islam taaki fajny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest równość słonko, to jest ideologia.

 

ed: Zważ też co ta pani promuje - szkolenia z genederologii, feministyki "teoretycznej" itd. Szkolenia, szkolenia, za które zapewne trzeba płacić. Ona ci sprzedaje cudowny lek za деньги.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

I bardzo dobrze, powinno się jak najwięcej o tym mówić.  To jest właśnie równość, równe szanse, a nie czy silniejszy facet może kobietę uderzyć.

 

I wylewanie jadu jak to fajnie będzie jak będzie można znów stosować przemoc i, że islam taaki fajny. 

https://samiecweb.pl/post/843/polki-najagresywniejsze-na-swiecie#comment

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

To jest właśnie równość, równe szanse, a nie czy silniejszy facet może kobietę uderzyć.


To jest równość. Nawet jak jestes słaba, i licząc na to ze możesz podskakiwać bo cię to uchroni od konsekwncji, a mimo to dostaniesz w łeb, to zostałas potraktowana równo - tak jak inni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "Czy bić feministki?" Na podstawie filmiku z Youtube.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.