Skocz do zawartości

"Czy bić feministki?" Na podstawie filmiku z Youtube.


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Fit Daria napisał:

To jest właśnie równość, równe szanse, a nie czy silniejszy facet może kobietę uderzyć.

To jest właśnie równość. Kobiety potrafią być przebiegłe, knuć, spiskować i zrobić z mężczyzny wrak emocjonalny i mózgowy. A mężczyzna może zwyczajnie przyp...lić. Nie ma lepszego przykładu na równość w naturze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś napisać, ale może zamiast tego, poprostu wrzucę filmik byłej feministki.

 

Może zanim będziemy mogli przekonać Je do czegokolwiek, musielibyśmy najpierw, sami zrozumieć Ich intencje?

Może ta wrogość, wynika z niezrozumienia Naszych problemów, a nie z nienawiści do mezczyzn?

A może poprostu jestem naiwny i chciałbym wierzyć, że nie ma ludzi z gruntu złych. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "Czy bić feministki?" Na podstawie filmiku z Youtube.

@Mrowka A czemu tak bardzo chciałabyś być facetem? Przecież obie płcie mają mnóstwo zalet. Kobiety mają swoje a faceci swoje. Wiem, że to dużo ale wystarczy być sobą. Obecnie kobiety mają mnóstwo przywilejów i korzystają z nich na maksa więc to chyba korzystniejsze być kobietą. Przemyśl to sobie jeszcze przed pójściem na operację zmiany płci tym bardziej, że natury nie oszukasz, a przyszyty wacek męskości ci nie zapewni. Jeśli w dalszym ciągu chcesz się oszukiwać to proszę bardzo, Twoja sprawa.

 

Zgodzę się z teorią, że obecnie mamy kult kobiety a właściwie 'Matki Boskiej', jest nie tylko królową Polski ale jeszcze matką samego Boga, stworzyciela wszystkiego, nawet własnej matki, bo w końcu gdyby on jej nie stworzył to kto by go urodził? A nie, czekaj... gdyby ona go nie urodziła to by nic nie stworzył... Sam już się pogubiłem. :lol:

 

Także ten, szukaj zalet bycia kobietą, po co tracić czas na walkę z wiatrakami (rodzaj męski).

 

@lxdead

"You wanna act like a man, I'm gonan treat You like a man".

Odniosę się jeszcze do tego... choć mam pewien dylemat... Jeśli ja jako facet zacznę traktować wszystkie kobiety na równi z facetami czyli jak facetów to może pojawić się pewien problem. Mianowicie z seksem... Czy nie okaże się, że chcąc z kimś takim kopulować automatycznie stanę się pedałem? :lol:

 

Chyba jednak mimo wszystko będę traktował kobiety jak kobiety, no może poza feministkami bo z nimi seksu i tak nie chcę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.