Skocz do zawartości

Odpowiedni czas na poznawanie kobiet?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule - nasuwa mi się takie pytanie kiedy jest odpowiedni czas na poznawanie kobiet ?
 
Obecnie mam 21 lat, jestem w związku od ponad roku, ale wiem że nie jest to związek z przyszłością. Czemu ? Mimo tego że mam z partnerką wiele fajnych wspólnych tematów, rozbawia mnie, jest naprawdę fajny seks, zrozumienie bla bla bla itd itp. sami wiecie o co mi chodzi to nie wyobrażam sobie życia z nią na dłuższą metę. Wydawanie pieniędzy na zbędne pierdoły, życie ponad stan, płytkość myśli, prowadzenie niezdrowej diety (choć jest świadoma predyspozycji do nadwagi w przyszłości), nadmierny pedantyzm, prostackie cele życiowe - jedzenie w każdy weekend w restauracji i raz na rok opalanie tyłka w Chorwacji, typowe gadzie myślenie czy złe traktowanie dzieci to tylko niektóre rzeczy które skreślają ją z mojej przyszłości.

No i z racji mojego wieku i nijakiego stażu w związkach mam pytanie do bardziej zasłużonych braci, z obfitym bagażem doświadczeń - kiedy według was jest najlepszy czas na poznawanie SENSOWNYCH kobiet do poważnych związków ? Bo jak na razie nie widzę wśród swoich "rówieśniczek" żadnych realnych materiałów na długoletnią partnerkę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bombas napisał:

typowe gadzie myślenie

Co rozumiesz pod tym pojęciem?

Chciałbym się Ciebie zapytać, po co tkwisz w takim związku, skoro jak mówisz, nie ma on przyszłości?

8 godzin temu, Bombas napisał:

kiedy według was jest najlepszy czas na poznawanie SENSOWNYCH kobiet do poważnych związków ? Bo jak na razie nie widzę wśród swoich "rówieśniczek" żadnych realnych materiałów na długoletnią partnerkę ? 

Co to znaczy SENSOWNA? I pewnie wśród rówieśniczek nie znajdziesz ? Po drugie, warto pamiętać, że ludzie z czasem się zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bombas napisał:

kiedy według was jest najlepszy czas na poznawanie SENSOWNYCH kobiet do poważnych związków ? Bo jak na razie nie widzę wśród swoich "rówieśniczek" żadnych realnych materiałów na długoletnią partnerkę ? 

@Bombas

Zapamiętaj że w tym kraju nie ma sensownych kobiet.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Odpowiedni czas na poznawanie kobiet?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.