Skocz do zawartości

Obleśne rzeczy, które kobiety robią podczas seksu.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, kultura w łóżku nie zawsze jest naszą mocną stroną. I jeśli wydaje ci się, że to zazwyczaj mężczyźni nie postępują w alkowie tak, jak należy. Kobietom również zdarzają się wpadki – niektóre są nieumyślne, inne natomiast dokładnie przemyślane.

 

Oto szokująca :huh: relacja kilku facetów. – Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła moja partnerka. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta – mówi jeden z nich.

 

„ Pewna dziewczyna chciała przede mną wyjść na wyzwoloną kochankę. Przechwalała się, że lubi robić loda do końca i że smak spermy ją nakręca. Mnie z kolei nakręciły takie opowieści. Rozpiąłem rozporek i powiedziałem, żeby pokazała, na co ją stać. Doszedłem w jej ustach, ona jakby nigdy nic przełknęła nasienie. Po 10 sekundach… zwymiotowała je jednak na moje stopy. Ohyda!”.   

 

 Może pan niech je więcej owocków w szczególności ananasa - podobnież wtedy lepiej smakuje i nie ma cofki :lol:

 

„Pamiętam, jak kiedyś przyjechałem do pewnej dziewczyny. Nie umawialiśmy się na seks, ale w głębi duszy(wtf? :blink:) liczyłem na to, że do czegoś między nami dojdzie. Piliśmy sobie wino, stopniowo przysuwaliśmy się do siebie na kanapie, aż wreszcie zaczęliśmy się namiętnie całować. Najpierw dotykałem jej przez ubranie, ale w końcu zacząłem ją rozbierać. Zdjąłem sukienkę, rajstopy, stanik, zdjąłem też majtki. I tutaj przykra niespodzianka. Były brudne, co nie umknęło mojej uwadze. Nie mogła zmienić bielizny przed moją wizytą? Wszystkiego mi się odechciało, ale jakoś się zmusiłem do szybkiego numerku. Więcej się nie spotkaliśmy”.

 

Oj może mokro się dziewczynie zrobiło na jego widok i od razu trauma.... :lol:

 

„Kochałem się kiedyś na pieska z jedną dziewczyną. Było mi przyjemnie, dopóki nie zauważyłem, że w czasie zbliżenia ona obgryza sobie paznokcie. Nie znoszę tego nawyku i tego widoku. To było obrzydliwe. Potem myślałem tylko o tym, że po moim prześcieradle walają się kawałki paznokci i martwego naskórka”.

 

WoW, to facet musiał być dobry w te klocki.... Dziewczyna z nerwów obgryzała paznokcie bo nie wiedziała co jej Prywatny Grey jeszcze wymyśli... :rolleyes:

 

„Spotykałem się kiedyś z niezłą wariatką. Chyba byłem z nią tylko dlatego, że lubiła seks. Mogła kochać się na okrągło, miała wręcz niezaspokojony apetyt( szczęściarz :) ). Kiedyś naszła ją ochota na igraszki akurat wtedy, gdy miała okres. Nie za bardzo chciałem z nią wtedy to robić, bo seks w czasie miesiączki wydaje mi się po prostu obrzydliwy. Ona wymyśliła więc, żebyśmy pokochali się od tyłu. Zgodziłem się, ale tylko pod jednym warunkiem – że zrobi lewatywę. Nie chciałem mieć brudnych niespodzianek.  

Zamknęła się w łazience i przez kwadrans stamtąd nie wychodziła. Potem powiedziała mi, że zrobiła to, o co prosiłem. Zaczęliśmy się kochać analnie. Było naprawdę ostro. Kiedy nagle wyciągnąłem penisa, moja dziewczyna… załatwiła się na prześcieradło. Okazało się, że wcale nie zrobiła lewatywy, tylko mnie oszukała. To było najbardziej obrzydliwe doświadczenie w moim życiu. Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta”. 

 

A jednak nie szczęściarz :wacko:  Nie wytrzymał bym - jebną bym pawia !-_-

 

 

W moim mieście jest pewna panna, która ma opinię łatwej. Zasłużyła sobie na nią, bo trudno znaleźć faceta, z którym nie spała. Zazwyczaj dzwoniłem do niej, jak akurat naszła mnie ochota na seks.

Pewnego wieczoru poprosiłem, żeby do mnie przyjechała. Zgodziła się. Poprosiła, żebym zgasił światło, choć wcześniej robiła to chętnie przy zapalonym. Stwierdziłem: „OK., zrobię wszystko, byle ją przelecieć”. Zaczęliśmy to robić na stojąco przy ścianie. Było ekstra, dopóki nie skończyliśmy. Włączam światło, a w pokoju pełno krwi. Na moim penisie, na dywanie, a nawet na ścianie. Laska miała okres, ale mi się do tego nie przyznała. Zacząłem się na nią wydzierać, ona z kolei wrzeszczała na mnie. Na odchodne wyrzuciła na podłogę zużyty tampon, który przed wejściem do mojego mieszkania schowała w swojej torebce. Potem jakby nigdy nic wyszła, a ja musiałem sprzątać cały pokój. Ścianę trzeba było odmalować”.   

 

Dobry marynarz to i morze czerwone przepłynie. :P

 

 

 

 

A bracia mają jakieś ciekawe historie ??? 

 

Zrodło: https://www.bezux.pl/wpisy/oblesne-rzeczy-ktore-kobiety-robia-podczas-seksu/3559/2

  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obrzydzają zdeformowane cipy i o dziwnych kształtach. Czasem są naprawdę nieciekawe.

A z zachowań, to brak higieny. Spotkałem się kiedyś z z laską u niej w domu. Naprawdę piękna dziewczyna. Artystka malarka. Zaczęło się figo fago, ja rękę w majtki a tam smród taki jakiego nie czułem nigdy wcześniej. Gorszy niż gnijące śmieci w śmietniku podczas upału. I co najdziwniejsze jej ten smród nie przeszkadzał.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś u znajomego na urodzinach. Wyprawiał je nad rzeką, zorganizował ognisko, było sporo osób. Poznałem tam jedną dziewczynę. Była strasznie wstawiona i napalona, kleiła się do każdego, nawet mnie się oberwało. Było całowanie, macanie cycków, aż w końcu chciała żebym poszedł z nią w krzaki. No to poszedłem. Rozbieramy się, na początku było przyjemnie - znowu lizanie, macanie i ssanie cycka, ale laska się rozbiera do końca, w pewnej chwili przykuca, patrzę co ona wyprawia a ta wali kloca i sika. Podtarła się chusteczką, podmyła się w rzece i mówi że już możemy... ale mnie przeszło. Tak mnie zniesmaczył widok tego scata, że mi się odechciało i sobie nie poruchałem w tym odcinku. Włączyłem dzwonek w telefonie, że niby znajomy do mnie dzwoni i walnąłem ściemę, że musimy się zbierać. Jakoś zniknąłem pomiędzy ludźmi i dołączyłem do ekipy. Więcej już jej nie spotkałem.  

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 3
  • Haha 21
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spotykałem się z dziewczyną która miała ciemne, mocno kręcone włosy no i bujne owłosienie. Po paru razach pogadałem z nią aby zrobiła z tym porządek, bo średnio mnie to rajcuje, a był naprawdę konkret. Więc ona wzięła najpierw nożyczki w łapę i zaczęła ciąć, no i przez przypadek ucięła sobie wargę sromową. Krew wszędzie, ja pierdolę. Ale aż tak strasznie nie wyglądało finalnie ;) 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to jakieś 4 lata temu.

Spotykałem się w hotelu z jedną cizią.Były to spotkania dosyć regularne tylko na rypanie ale ze spędzeniem dnia całego lub weekendu.

 

A więc posuwam sobie ją spokojnie "na pagony" a ona do mnie w te słowa-"Zajeb mi" :D No w sumie dałem jej plaskacza po jej namowach.A ona do mnie-

"Co tak słabo?".A więc "lutnąłem" trochę mocniej a tu krew z nochola. :D I to konkretnie.Dużo poleciało na pościel.Potem to zapierała w zimnej wodzie w łazience :D :D 

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomą która miała jakiś czas temu faceta z którym się ostro nakręcali w sexie. Osobowość taka lekko psychopatyczna. No i oni razem uprawiali taki sex, że...rozkładali na podłodze w pokoju folię, zakładali rękawice gumowe i na siebie srali i sikali, oraz się w tym babrali, smarowali itd.
Dla mnie to było nie do uwierzenia, że taka ładna laska ma takie jazdy. Teraz się dowiaduję po latach, że jest diagnozowana jako border. Lądowała w psychiatryku po próbach samobójczych. No a jak wiadomo borderki są w te nomen omen klocki ;) dobre, i potrafią sie posuwać do zachowań skrajnych.

  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie;

 

Do jednej przyjechałem w odwiedziny, mieszka daleko odemnie, ale skorzystałem z okazji i wpadłem :)

Pierwsza noc, namiętne całusy, bez seksu, drugi dzień w południe, zaczęliśmy się pierdolić, spocony byłem niesamowicie, ciepło w pokoju i tak dalej, w dodatku kupiłem kondony na szybkiego z jakimś białym nawilżaczem, fatalne...

 

Nie ważne, dalej odwraca się do mnie tyłem, a tam dupsko zarośnięte rudymi włosami, normalnie dupę miała zarośniętą że szok, niemal automatycznie przypomniała mi się sytuacja z dzieciństwa kiedy jako mały chłopiec jechałem przez mały lasek a tam stara baba tyłem do mnie odlewała się pod krzakiem, tamta miała zarośniętą bujną czuprynę w kroku:( to w połączeniu z moim przekonaniem wtedy że kobiety nie srają i nie szczają było jak mieszanka wybuchowa...

 

Druga sytuacja;

 

Posuwam Panią od tylca, a ta puściła bąka, ale takiego wiecie, długiego z przytupem trrttttttttttsttsts, na początku myślałem że z kleksem poszło, ale aż tak traumatycznie nie było:P od tamtej pory też unikam analu, żeby nie dostać od Pani jakieś niespodzianki :P 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Ja jestem fetyszystą estetycznym i o ile prawie nie miałem takich ,,nietuzinkowych akcji'' to pragnę zwrócić uwagę na ciała naszych kochanych pań zauważcie, że te takie ładne często przez fakt na to, że mają szparę między nogami całkowicie zapominają o goleniu nawilżaniu skóry, zadbanych stopach!

 

Wyobraźcie sobie laska leży na plecach na skraju łóżka posuwacie i ona opiera wam stopy na klacie i są tak szorstkie, że wam skórę zdziera razem z torsem TO JEST  KURWA DRAMAT jakby klasyk powiedział.

 

Coraz częściej idzie to zauważyć, widzę to po młodych sąsiadkach młode fajne 15-19 i na 10 babek 2 mają zadbane ciało: nawilżone, pachnące, aksamitna skóra; a reszta 50000 siniaków, strupy na nogach, poobgryzane paznokcie nawet u stóp!

 

W tym kraju nawet fetyszystom ciężko jest ehhh... pieskie życie :( 

 

A moja historyjka? Brak. Bo egzekwowałem od pań wysoki poziom higieny i spotykałem się z zadbanymi bo mnie na wymioty zbiera na sam widok powyższego opisu.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda laska z owłosionymi rękoma, aż się rzygać chce. Wsiadam sobie ostatnio do tramwaju i widzę że idzie jakaś fajna dziewczyna, myślę sobie powkładałby człowiek, dopóki nie podszedłem tak blisko że przyjrzałem się jej ręką, aż krzyknąłem w myślach "O chuj!! bez maszynki nie podchodź".

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Staś

Zmodyfikuj posta troszkę przyjacielu bo piszesz gorzej niż ja a to nie lada wyczyn :P 

Nie wiem czy ona się odlała, oddaliła czy oddała - przykładowo.

Spróbuj puścić edycję.

Zresztą jak tego nie zrobisz to możesz nawet dostać bana na jeden dzień od szefostwa :P  - tak tylko ostrzegam.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

a reszta 50000 siniaków,

No właśnie o co chodzi bracia z tymi siniakami ?

Już wiele razy też to zauważyłem.

Jakim cudem Panny potrafią mieć więcej siniaków niż osoby trenujące sporty walki czy grające w piłkę nożna ? WTF?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety najgorszy jest zapach miesiączki.

Strasznie mi to śmierdzi - napierdala w nozdrza jak z armat i bez chwili wytchnienia...

 

@snoopy

Należy patrzeć gdzie mają te siniaki, jeśli wiesz co mam na myśli :P 

Ale to faktycznie ciekawa zagadka.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Dla mnie niestety najgorszy jest zapach miesiączki.

Strasznie mi to śmierdzi - napierdala w nozdrza jak z armat i bez chwili wytchnienia...

 

@snoopy

Należy patrzeć gdzie mają te siniaki, jeśli wiesz co mam na myśli :P 

Ale to faktycznie ciekawa zagadka.

 

 

Też nie znoszę tego zapachu ,ale pare razy kochałem się pod prysznicem  jak dama miała okres.

A siniaki mają od walki o samca alfa ruchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

A siniaki mają od walki o samca alfa ruchacza.

Aż mi się przypomina jak panny w szkole średniej biły się o alfę 16 letniego. Normalnie na śmierć i życie i nagle jedna drugą za kudły i hyc w ścianę głową kurwa bęc i po karetkę trzeba było dzwonić.

 

To musiała być ta prawdziwa miłość, niczym z filmu romantycznego.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.