Skocz do zawartości

Odpowiem na pytania. Brutalna prawda.


Rekomendowane odpowiedzi

@Still Mnie interesują wyłącznie mężczyźni inteligentniejsi i mądrzejsi ode mnie (wbrew temu co sądzicie, wcale nie tak prosto o to;) 

Ja pisałam o podwalinach charakteru mężczyzny- bym w ogóle z nim w ten związek weszła, muszę w takim facecie widzieć naturalnie występujące cechy takie jak wymieniłeś czyli siłę, pewność siebie, stanowczość ale i dobroć chęć do kompromisów i okazywania uczuć, elokwencję. 

Natomiast jeśli chodzi juz o "codzienność" to ja akurat nie mam problemu z tym żeby powiedzieć "zerżnij mnie dzisiaj jak dziwkę" albo " Miś dawno nie było żadnej romantycznej kolacji smuteczek", natomiast też nie chodzi o to żeby popadać w skrajność: przejąć całą inicjatywę i codziennie układać wspólny plan dnia. 

@LiderMen Może do 2 rzeczy, ale konsekwentnie o nich nie powiem :P 

@SzatanKrieger ?

@Bruxa 1.Obecnie oglądam z 5 do 10 razy w miesiącu, ale był czas że oglądałam niemal codziennie.

2. Myślę że tyle ile przeciętna kobieta w moim wieku. Haha.

3. Kiedyś miałam fazę na "boże co za cudowności" obecnie kojarzą mi się ze zmęczeniem, aczkolwiek raczej lubię, byle nie było zbyt rozwydrzone, rozpieszczone i rozwrzeszczane. Nie uważam, że są lepsze od dorosłych nie uważam też że są gorsze.

4. Lubię chamskich, ironicznych, pewnych siebie facetów w typie Kuby Wojewódzkiego :D Haha. No ale w związku z takim nie byłam, więc chyba odpowiem tak, dopuszczam taką możliwość.

5. Lubię, kiedyś lubiłam bardziej, ale nadal to lubię.

6. Tak fantazjowałam, ale ta faza buntu już za mną.

7. Nie nigdy. Gardzę takim zachowaniem.

8. Tak.

9. Nie :)

10. Nie :P nie wyobrażam sobie użerać się z laskami :D Czuje się kobietą więc nie chciałabym być meżczyzną nie mniej widzę w tym "stanie" sporo plusów;)

@czader

Jeśli facet mi się podoba, jego atrakcyjność w oczach innych kobiet nie ma znaczenia, natomiast jeśli jeśli jego jedyną zaletą miałoby być to ze  nie ma powodzenia i jest wierny to też nie wystarcza. Po prostu facet musi mi odpowiadać wyglądowo i charakterologicznie.

@Ancalagon Haha.Dobre :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomiczy byłaś już u psychologa tak jak Ci radziłem w kilku tematach, jeśli nie uzasadnij czemu ;)

 

Czy jesteś świadoma swoich problemów psychicznych, które objawiają się w wielu Twoich wypowiedziach? 

 

(widzę bowiem, że odpowiedź na niektóre pytania nader lakoniczna) 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawiło, co tak szczerze myślicie o innych kobietach, oraz jak reagujecie, w pewnych sytuacjach.

 

1. Czy ze spokojem, potrafiłabyś przyjąć do wiadomości, że koleżanka jest od Ciebie ładniejsza, odnosi sukcesy i ma większe powodzenie?

 

2. Czy kiedy jesteś z koleżankami i pojawia się w Waszym Towarzystwie mega przystojny mężczyzna, który bardzo Ci się podoba, ale cała swoją atencje poświęca koleżance, to czy odczuwasz frustracje i widzisz w Niej rywalkę? 

 

3. Czy zdarzyła Ci się, próba poderwania mężczyzny, który całkowicie Cię olał i co wtedy myślałaś i czułaś? A jeżeli nie miałaś takiej sytuacji, to spróbuj Ją sobie wyobrazić. 

 

4. Jak postrzegasz, bardzo przystojnych, ale niekoniecznie bogatych mężczyzn?

Czy uważasz go, za pustaka, z wyolbrzymionym ego?

Czy też może, nie powiązujesz Jego wyglądu, z charakterem i intelektem?

Byłabyś w stanie, być z takim?

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że jesteś na spokojnych zakupach, polujesz na kolejną parę butów i torebkę, i jak nie zdarzy się tragedia! Podchodzi chłopak, średni z wyglądu, ubioru, obcięty jak to tradycja nakazuje w tym kraju - coś a la na rekruta. Z ledwością wydukał: "Psze-pszepraszam, że niepokoję, ale walczę z n-n-nieśmiałością i chciałem panią p-poznać. Mam na imię S-Sławek." Co robisz?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Still napisał:

uznajecie się za mądrzejsze, inteligentniejsze od mężczyzn w związku

Nie do mnie te pytania, ale odpowiem na jedno.
To, czy kobieta uważa się za "mądrzejszą" od mężczyzny zależy w prostej linii od tego, czy ów mężczyzna jej na to pozwoli. I to jest cała tajemnica.
Jeśli facet trzyma mocną ramę, to nie pozwoli. Jeśli zaś pozwoli, to będzie na przegranej pozycji i prawdopodobnie już tego nie odwróci.

Kobiety są różne, są takie z natury uległe, ale są też i takie przemądrzałe baby, które chcą trzymać "męża" pod butem, bo im tak wygodniej, bo zostały tak wychowane, bo coś tam. Wiem, że są również na świecie - o dziwo - mężczyźni, którym taki układ odpowiada. I kiedy tak jest, to faktycznie kobieta jest chyba wówczas od tego swojego mężczyzny mądrzejsza ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Apocalypse napisał:

Kobiety są różne, są takie z natury uległe, ale są też i takie przemądrzałe baby, które chcą trzymać "męża" pod butem, bo im tak wygodniej, bo zostały tak wychowane, bo coś tam

Często jak kobietka zauważyła że nie dam się wcisnąć pod pantofel to rezygnowała z dalszej bajery :)

 

To co obserwuję na odzień to jakiś wysyp pantoflarzy, faceci są tak mocno owinięci wokół palca że to jakiś dramat jest, kobiety robią co chcą, poniewierają nimi jak szmatami, a Ci (o zgrozo) śmiało na to im pozwalają i jeszcze się cieszą że ''Baba dziś się aż tak nie wydzierała na mnie jak ostatnio'' :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, The Motha napisał:

Często jak kobietka zauważyła że nie dam się wcisnąć pod pantofel to rezygnowała z dalszej bajery :)

No niestety, niektóre panie ostro dążą do celu i tym celem bywa ubezwłasnowolnienie mężczyzny. Jak napisałam wyżej, dla mnie to strzał w kolano takiego faceta, wchodzi "diabłu w dupę" ;) i może nieświadomie, ale - cóż, life is brutal - sam jest sobie winien. Inna sprawa, że takie kobitki to powinni gdzieś w odosobnieniu zamykać.

 

13 minut temu, The Motha napisał:

To co obserwuję na odzień to jakiś wysyp pantoflarzy, faceci są tak mocno owinięci wokół palca że to jakiś dramat jest, kobiety robią co chcą, poniewierają nimi jak szmatami, a Ci (o zgrozo) śmiało na to im pozwalają i jeszcze się cieszą że ''Baba dziś się aż tak nie wydzierała na mnie jak ostatnio'' :P

Tak, i to jest dopiero tragedia. Taki gość kręci na siebie bicz i daje się nim okładać, a na końcu jest rozpacz, bo ona nie daje mu dojść do słowa, bo musi się podporządkować w każdej kwestii, bo nie ma głosu w wychowaniu dzieci. A jak pójdzie "jeszcze gorzej", to dzieci są "listonosza" i każdy o tym wie, tylko jemu maleńkiemu nikt o tym nie powiedział.

To wszystko to chyba konsekwencje wychowania - kobiet na "hitlerów" i mężczyzn na kompletne ciapy.

 

 

Na szczęście, żeby nie było całkiem dramatycznie, są jeszcze Prawdziwi Mężczyźni :) I oni sobie wejść na głowę nie dadzą, ale też - czego sobie i innym Paniom życzę - szanują nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Apocalypse napisał:

Inna sprawa, że takie kobitki to powinni gdzieś w odosobnieniu zamykać.

Spakować, wysłać do Afgańskich górali, czyli tzw. Talibów, na lekcję pokory :) O dziwo bardzo dużo kobiet z Zachodniej Europy wyjeżdża w szeregi ISIS, godząc się z uśmiechem na to aby się podporządkować piaskowym czarodziejom :)Podejrzewam że nasze Panie też marzą o romantycznej wyprawie na pustynie wśród Dromaderów i granatów :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Motha napisał:

Podejrzewam że nasze Panie też marzą o romantycznej wyprawie na pustynie wśród Dromaderów i granatów

Oj, na pewno nie wszystkie :D

 

Człowiek powinien umieć sam sobie dostarczyć emocji i sam wiedzieć, gdzie leżą granice zarówno jego własnej, jak i cudzej przyzwoitości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego tak uwielbiacie pieniądze? Dlaczego tak stawiacie na aspekt materialny, biorąc pod uwagę iż tylko niewielka część Was w rzeczywistości przekracza te nieszczęsne 4k netto?

2. Dlaczego musicie włożyć rękę w ogień, by poczuć, że naprawdę parzy, zanim przewidywać z góry konsekwencje pewnych idiotycznych zachowań i wyborów, np. w przypadku nieodpowiedniego partnera?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.