Skocz do zawartości

Witam.


deleteduser61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Wypas i mam na imię Michał. Witam wszystkich forumowiczów. Do rejestracji na forum skłoniła mnie zbieżność poglądów  z powszechnie tu prezentowanymi. Podziwiam Was, Bracia, a zwłaszcza Siostry.  Czuję, że forum może być źródłem siły wewnętrznej. Mam 148 lat i masę doświadczeń, którymi chciałbym się podzielić.

 

Po zarejestrowaniu się na forum i napisaniu pierwszej przypadkowej wiadomości otrzymałem od moderatora informację, że nie mogę pisać więcej wiadomości, dopóki nie minie sierpień 19,  nie przedstawię się (czemu zadośćuczyniam w niniejszym wątku) i nie wstawię sobie avatara. 

 

Serio pisząc, próbowałem wstawić zdjęcie, do którego mam prawa autorskie (stanowiące moją własność), ale nie przechodzi, bo za duże. Do nie swoich zdjęć nie posiadam praw autorskich, w związku z czym proszę o dopuszczenie możliwości funkcjonowania na forum bez zdjęcia (avatara?)  tudzież wskazanie drogi do legalnego zamieszczenia avatara. Jeżeli to możliwe wnioskuję o dopuszczenie mnie do udziału w życiu forum bez avatara.  

 

Już  nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł się wypowiedzieć, "o braciszkowie moi" (Kto czytał "Mechaniczną pomarańczę", ten łapie greps).

 

Jakkolwiek postanowicie, szanuję i dzięki za dobre treści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat

W sieci jest mnóstwo zdjęć i grafik, do wykorzystania bez naruszania czyichś praw majątkowych (autorskie same w sobie są niezbywalne tak czy siak). Tak że to żadna wymówka.

Wymówką również nie jest wielkość zdjęcia na awatar, bo to można zmniejszyć na setki sposobów, nawet online: http://zmniejszacz.pl

Jeśli rozumiesz, że nie da rady żebyś funkcjonował na forum bez awatara, to dobrze rozumiesz. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext odblokował(a) ten temat
  • Mosze Red zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.