Skocz do zawartości

Inicjatorka akcji #meToo oskarżona o molestowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Jej postać naszkicowana w dość ciemnych barwach (tribute to @Anna) przewinęła się parę razy przez nasze forum, choćby w temacie samobója Anthony'ego Bourdaina. Ale tym razem Asia w nowej odsłonie, molestatorki 17-to letniego chłopaka, jaskrawie obnażając podwójne standardy najbardziej zaciekłych przedstawicielek społecznej rozwałki feministycznej. Tzn uciskanych, molestowanych i nierówno-uprawnionych (właściwie trudno w istocie zaprzeczyć że są nierówno, bo lepiej traktowane) pań.

 

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/asia-argento-oskarzona-o-molestowanie-17-latka-to-ona-zapoczatkowala-akcje-metoo/7ty9rd2

 

Nóż mi się w kieszeni otworzył.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 właśnie miałem napisać że zaraz dostaniesz co najmniej lajka od @Fit Daria i się spóźniłem a nawet pomyliłem, bo dostałeś nawet podziękowania :D Już uzasadniam - dla feministki z aberracjami (w sferze logiki) jej pokroju to woda na młyn, bo raz, że wykazuje iż mężczyźni nie mają nic przeciwko bycia molestowanymi, więc nigdy nie są ofiarami przemocy polegającej na wykorzystaniu pozycji i władzy jakie posiada jakaś kobieta. I dwa - jej podwójne standardy i hipokryzja nie pozwoli na zrównanie tych samych czynów rozróżniając płeć. 

A to że poruchałeś wówczas, wcale nie znaczy że nie zostałeś wyruchany. Co najwyżej nie byłeś uświadomiony politycznie (jak np. feministki) :D

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale on nie kopulował z nią gdy miał 17 lat, tylko ok. ośmiu...

 

Cytat

Warto dodać, że film "The Heart Is Deceitful Above All Things" na ekrany wszedł w 2004 roku. Asia Argento miała wtedy 29 lat, a Jimmy Bennett (przez dwa t na końcu) liczył sobie wtedy lat 8. Poznali się więc na planie, kiedy ona miała niemal trzydziestkę a on był dzieckiem, co więcej Argento grała w tym filmie jego matkę. Minęło parę lat, ale można sobie wyobrazić, że chłopaka mogła zszokować filmowa "matka", która zaspokaja go oralnie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Możliwe że za dużo gnojówki wokół niej wyciekło, a w akcji zostaną tylko oskarżycielki o nieposzlakowanej opinii ;)

Jestem ciekaw czy takie znajdą :D

Ha ha, z racji tego, iż lwia część zgłoszeń gwałtu lub molestowania to fałszywe oskarżenia i biorąc pod uwagę, że liczba zgłoszeń się nasila gdy oskarżanie daje poklask medialny i staje się modne, stawiam, że jakieś 95-98% uczestniczek tej akcji to fejki. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja oskarżam moją przedszkolankę o to, że bez mojej zgody pomogła mi zapiąć rozporek, gdy mi się zaciął w ubikacji podczas siusiu. Mam traumę do dziś, bo przytrzasnęła mi pindolka. Żądam 50 tys. euro zadośćuczynienia.
Raz akcja mitu, za chwilę okazuje się, że to organizatorka akcji molestowała. Gubię się w tym wszystkim. Niech się w końcu zdecydują kto kogo ma molestować. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnextbiedna Daria, może tylko dać upust swoim uprzedzeniom emotkami ;)

 

Jej reakcja dobrze też pokazuje skalę tych uprzedzeń oraz to, dlaczego to zjawisko jest marginalizowane. Dać się zgwałcić? Kobiecie? Wiadomo, śmiech. Albo na pewno chciał, szownista. Nie moglo tak być. 

 

Za to jakby powiedzieć, że w dzisiejszych czasach kobieta chciała dać dupki, a potem oskarża o gwałt - o, to już niepojęte. 

 

Jak widać, nie tylko prostytutki nie da się zgwałcić, mężczyzny zdaniem tej otumanionej nazipropagandą słodkiej dziewczynki też nie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Jak widać, nie tylko prostytutki nie da się zgwałcić, mężczyzny zdaniem tej otumanionej nazipropagandą słodkiej dziewczynki też nie :)

@tytuschrypus

Szkoda że Lepper nie żyje bo powinien to przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.