Skocz do zawartości

Budowa domu w młodym wieku


Abteilungsleiter

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, oczywiście jestem otwarty na dalsze wskazówki/ podpowiedzi i będę za nie bardzo wdzięczny.

 

Jak wrócę na weekend do mieszkania, będę już bardzo zgłębiał temat. Narysuję wszystko mniej więcej w programie 3D dzięki czemu będę miał już jakis obrysowy kosztorys.  Do tego czasu rysowałem wszystko tylko na papierze. Wszystko policzę, okna drzwi itd. Wymiary mniej więcej znam. Będę próbował zlecić wycenę okien i drzwi u producenta w Polsce i jak to dokładnie wygląda z projektem w Niemczech. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesli dom bedzie tylko na ciebie bedzie ok.

Pamietaj tylko ze w wielu krajach mieszkanie razem z kobietą np wiecej niz 10 lat to to samo co malzenstwo.

Moze byc i mniej. 10 jest w Kanadzie.

Jesli trafi sie dziecko to od razu to jest jak-malzenstwo wiec choc slubu nigdy nie brales to koszty rozwodowe bedziesz mial.

 

Za granica jestes to jezyki powinienes znac.

Cos dla ciebie (i innych):

http://www.blackdragonblog.com/2015/02/19/how-to-move-in-with-a-woman/

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, JoeBlue said:

To jesli dom bedzie tylko na ciebie bedzie ok.

Pamietaj tylko ze w wielu krajach mieszkanie razem z kobietą np wiecej niz 10 lat to to samo co malzenstwo.

Moze byc i mniej. 10 jest w Kanadzie.

Jesli trafi sie dziecko to od razu to jest jak-malzenstwo wiec choc slubu nigdy nie brales to koszty rozwodowe bedziesz mial.

 

Za granica jestes to jezyki powinienes znac.

Cos dla ciebie (i innych):

http://www.blackdragonblog.com/2015/02/19/how-to-move-in-with-a-woman/

Dzięki za przestrogi, wiemy o tym obydwoje i już o tym rozmawialiśmy.

 

Jestem za granicą, konkretnie w Niemczech, dlatego nie znam języków tylko jeden język niemiecki, jakiś czas temu miałem zacząć uczyć się angielskiego, szybko wybiłem sobie to z głowy i postawiłem na szwajcarski, jesli o języki chodzi.

Edytowane przez Abteilungsleiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.