Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Strusprawa1

A może mały turniej w Heroes III?

Polecane posty

Cześć! Wpadłem na pewien pomysł. Heroes III (Złota Edycja) to dosyć popularna gra, którą na pewno wielu z was ją zna. Byłby ktoś z was chętny na turniej któregoś dnia? Przy tym moglibyśmy na skype pogadać i się zapoznać przy bitwie lub rozbudowach zamków oraz armii. Co wy na to? Jest ktoś chętny? Jak już trochę osób się zgłosi, to założę konwersację grupową. 

• Like 4
  • Dzięki 1

@Strusprawa1 Czemu nie. Heroes III to jedna z moich ulubionych gierek. Ja bym się pisał na jakiś multiplayer.

• Like 2

Ja też chętnie bym pograł, najlepiej gdyby wszyscy mieli HOTE która ma wbudowany tryb multi i nie trzeba żadnych Gamerangerów czy Hamachi ściągać.

Hotę mam zainstalowaną (elegancki multi), więc proszę określić termin. Pasuje mi wszystko na weekend :D 

P.S. Jakie to tragiczne. Stulejarze umawiają się na partyjkę gry, a nie na Panie :D 

Edytowano przez mac
  • Haha 1

Przed godziną skończyłem ostatnią mapę "ostrza armagedonu". Na multi jestem za cienki, ale fajnie usłyszeć, że ludzie jeszcze pykają w heroes 3 ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.