Skocz do zawartości

Inwazja motłochu z sąsiedztwa na chawirę Jachimka-czyli dlaczego nigdy nie kupować mieszkania w dzielnicy hołoty


WąsatySamiec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

99% komentarzy mówią : "wszyscy obsrani" mnie się wydaje, że poza baobabem ludzie nie byli tyle co obsrani, co przetrawiali w umyśle, co się tam odpierdala, sam bym popadł w konsternację, ale jak bym przetrawił co się odpierdala, a mieszkania bym nie posiadał, tylko wynajmował tam, to napierdalałbym się z nimi (na kamerach jest jak wtargnęli, więc byłbym kryty)gdybym nie chciał dymów nie pozwolił bym  i tak na coś takiego, bo myślę, że gdyby Jahcimek prezentował zdecydowaną i pewną siebie postawę w drzwiach jak gadał z tą hołotą, to do czegoś takiego by nie doszło i konflikt by się nie zaognił.

 

Rada na przyszłość >>>

 

W niemal 100 % sytuacji gdzie miałem możliwość obserwowania zachowań tego kalibru ludzi schemat był taki, że póki ktoś taki nie poczuje się pewnie, a poczuje się pewnie TYLKO  gdy zobaczy w Twoich oczach przyzwolenie/poczucie winy/zwątpienie lub nie daj panie dobry BOże strach, to się sytuacja zaognia i nakręca i wtedy już jest trudno, jak od razu trzymasz ramę, to najgorsze co taki motłoch zrobi to powarczy. 

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtargnięcie do czyjegoś mieszkania, groźby pobicia, zniszczenia sprzętu, darcie mordy i brak samokontroli - faktycznie najgorsza hołota.

Jeżeli nie próbowali tego wcześniej załatwić polubownie, to jacyś kompletni wariaci.

Reakcja skrajnie przesadzona, można to było spróbować załatwić jak ludzie cywilizowani, ale gdzie takie qr wy mieli nabyć ogłady...

 

Powiem szczerze, że nie wiem jakbym się zachował w takiej sytuacji, gdybym siedział w wynajmowanym mieszkaniu, szkoda byłoby mi nerwów na walki z patologikami.

Wy byście się napierdalali z bezmózgami? Mi ciężko przewidzieć swoją reakcje, bilans zysków i strat vs wqrwienie na śmieci ludzkich z przerostem formy nad treścią.

A nie wiem czy zdecydowana gadka by poskutkowała, zależy jaką kto ma charyzmę i prezencję, ale tutaj ostro nabuzowani od wejścia, przez co średnio oceniam 

szansę rozmowy.

 

Gdybym w swoim domu robił imprezę ze znajomi i jakiś sąsiad tak wpadł z mordą, sam lub z ekipą, prawdopodobnie o własnych siłach już by nie wyszedł.

Jednak mieszkanie w domu jednorodzinnym ma ten plus, że takie sytuacje są mało prawdopodobne, o ile nie ma się jakichś kompletnych idiotów za płotem.

 

Dzisiaj do 3-ciej w nocy słuchałem muzy heh, na blokach by było ciężko. ?

Zawsze miałem silną awersję do mieszkania w bloku, czy kamienicy. 

Chyba, że przejściowo z powodów pracy itp to może bym zdzierżył.

 

BTW Teraz mogą docenić, że Nowak na Urzędniczej nie był najgorszy. :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest taka czysta i klarowna.

 

Na ekranie: "Stream w domku poza miastem".

 

Czy to nie jest czasem gościnny występ?

Czy przez przypadek ci sąsiedzi nie byli tam już wcześniej? Tego nie wiemy.

Czy przez przypadek nie mieli powodu/ów żeby oczekiwać ciszy o 2 w nocy? Bo ta pani jak weszła to się nie pytała o uciszenie więc równie dobrze jak przez bezczelność mogła to robić bo to już nie było "pierwszy raz".

No i wreszcie sam "bohater", który się od razu kuli zamiast wywalić nachodźców za drzwi, niezależnie od powodu nie mają prawa włazić nie proszeni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze co, ten menel na kanapie to protagonista serii? Już nawet śladu tęsknoty za rozumem po fizjonomii nie poznać.

 

Nie chce mi się tego poznawać gówna, za stary na to jestem. Co ciekawe, jedyne dźwięki jakie słyszę od sąsiada to skrzypiące drzwi i wibracja telefonu (sic!). Jeśli tutaj jedni włażą z butami na kwadrat drugim, bo ci o drugiej imprezę robią - to obie strony sa IMO kwita. Menele vs penerka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 A teraz wyobraźcie sobie, że codziennie macie imprezy do późna, no cholera jasna by człowieka wzięła.

Cytat

Dlaczego bronicie patologię? Życzę posiadania meneli za sąsiadów, zobaczycie jakie to eldorado z libacjami za ścianą. 

Ale pierwszą instancją jest zwrócenie uwagi sąsiadowi ew zjebanie go jak psa, a nie wbita siłą na chatę zrobienie rozpierdolu i grożenie, że łeb rozpierdolisz mu młotkiem, nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Ale pierwszą instancją jest zwrócenie uwagi sąsiadowi ew zjebanie go jak psa, a nie wbita siłą na chatę zrobienie rozpierdolu i grożenie, że łeb rozpierdolisz mu młotkiem, nie mam racji?

Skąd wiesz czy tego wczesniej nie zrobili. Nie chce mi się wierzyć, że tak od razu wjechali na chatę komuś. Musieli być mocno wkurzeni skoro do tego się posunęli. A tak w ogóle to kogo interesuje jakiś  patol z neta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Wernon napisał:

Skąd wiesz czy tego wczesniej nie zrobili. Nie chce mi się wierzyć, że tak od razu wjechali na chatę komuś. Musieli być mocno wkurzeni skoro do tego się posunęli. A tak w ogóle to kogo interesuje jakiś  patol z neta.

Początek rozmowy przy drzwiach pokazuje to, że przyszli pierwszy raz, tak samo jak ich zarzuty, że spać nie mogą. Ja wolę oglądać patolę w internecie niż np: kabarety na tvp gdzie poziom humoru jest nawet nie żenujący, ale uwłaczający widzowi i jest na poziomie pośliźnięcia się na skórce od banana, przebrania mężczyznę za kobietę i zmienienie głosu czy udawania niedorozwiniętego. Tutaj masz natomiast prawdziwe animal planet tylko, że z ludźmi i za darmo.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam filmik to wycinek z całości, jak wygladło wszystko nie wiemy.

Z reguły grzeczne zwrucenie uwagi nie skutkuje a tylko nasila złośliwe zachowania sąsiada podgłasnianie muzyki, rupanie, rzucanie bluzgami  a argumenty typu " sąsiad słuchaj, jest 1 w nocy rano wstaje do roboty, dziecko mi śpi ... etc " nie pomagają bo trzeba od razu wylecieć z mordą, zagrozić że " zadzwonię na pały" albo wykręcić korki na korytarzu.

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Początek rozmowy przy drzwiach pokazuje to, że przyszli pierwszy raz, tak samo jak ich zarzuty, że spać nie mogą.

Przysłuchaj się dokładnie co ta wkurwiona laska mówi. O ile ja dobrze słyszę, to ona mówi: "miało nie być lajfów, miało nie być lajfów?!" czyli były jakies ustalenia wczesniej. Poza tym trzeba być w chuj domyślnym zeby wydedukować, że po nocach jak się napierdala muzyką i drze mordę to sąsiedzi nie moga spać, co nie?

Miał szczęscie pajac jeden z drugim że po mordach nie zebrali. Bo się należało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Ja wolę oglądać patolę w internecie niż np: kabarety na tvp gdzie poziom humoru jest nawet nie żenujący, ale uwłaczający widzowi i jest na poziomie pośliźnięcia się na skórce od banana, przebrania mężczyznę za kobietę i zmienienie głosu czy udawania niedorozwiniętego. Tutaj masz natomiast prawdziwe animal planet tylko, że z ludźmi i za darmo.

Powiedz mi dlaczego? Czujesz się lepszy, że sam nie sięgnąłeś dna jak oni? Strasznie prymitywne masz rozrywki.

 

Tak samo jak te wszystkie seriale paradokumentalne typu chłopaki do wzięcia. Jeden z drugim życiowy przegryw ogląda i podbija swoje ego myśląc, że jest kimś będąc ociupinkę lepszym od degeneratów.

 

Ludzie oglądający takie rzeczy z wypiekami na twarzy sami powinni się leczyć. Chleba wam i igrzysk ludzki motłochu. Tak samo było kiedyś gdzie zaślepione bydło oglądało walki gladiatorów.

 

Ludzie. Błagam Was. Pogłębiacie tylko takie patologie jak na załączonym filmie. Tak samo jak tematy o obsranej menelicy. Jakbym trafił na forum i zwrócił uwagę na roztrząsanie patologii patostreamerów raz dwa bym uciekł.

 

W skrócie: hańba!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Sonic napisał:

 

Ludzie. Błagam Was. Pogłębiacie tylko takie patologie jak na załączonym filmie. Tak samo jak tematy o obsranej menelicy. Jakbym trafił na forum i zwrócił uwagę na roztrząsanie patologii patostreamerów raz dwa bym uciekł.

W skrócie: hańba!

To uciekaj, albo załóż sobie własne forum będziesz swoje zasady narzucał i mówił co jest dobre a co przynosi hańbę , kto Ci broni ? ja po tobie płakał nie będę.

 

Cytat

Jeden z drugim życiowy przegryw ogląda i podbija swoje ego myśląc, że jest kimś będąc ociupinkę lepszym od degeneratów.

 

Takie myślenie pokazuje tylko, że jesteś prosty chłopak oderwany od pługa powtarzający mądrości zasłyszane w TVN, bo taka właśnie jest narracja większości modnych psycholożek odnośnie tego dlaczego ludzie oglądają patostreamerów i paradokumenty, a nie tvn. Użyj mózgownicy czasami, to CIę nie zabije. DanielMagical to nie przeryw bo będąc w patologicznej rodzinie, mając matkę pijaczkę, zero dobrych wzorców i kapitału intelektualnego wyniesionego z domu chłopak jest w stanie kosić hajc taki, jakiego nie kosi większość ludzi mających "lepszy start" w postaci np: odziedziczonego własnego mieszkania po dziadkach czy kupionego samochodu przez rodziców.

 

Ludzie oglądają go bo ich ciekawi lub mu kibicują, lub kogoś nie lubią jak np Gochy i chcą tę niechęć wyrazić. Zabłysnąłeś "wiedzą" i mądrościami na poziomei szyderczego Hałasu i sławkowych twierdząc, że wszyscy którzy siedzą na forum to fruustraci seksualni, a tematy zakładane nie mają służyć poszerzaniu wiedzy tylko  tłumaczeniu sobie życiowych niepowodzeń, nie zna nie był nie widział chuja wie, ale się wypowie i podsumuje całą populację specjalista od wszystkiego z Pziemiechów Wielkich z dyplomem z uczelni z Końskich. Ty mówisz "przeryw ogląda i podbija swoje ego" ,"Ludzie oglądający takie rzeczy z wypiekami na twarzy sami powinni się leczyć" to jest uogólnienie na poziomie kafeterii, też tam pisali, że wszyscy tu powinni się leczyć, i też chuja mieli pojęcia co się dzieje, nie pomyśleli i posługiwali się zasłyszanymi mądrościami.

 

Inna kwestia jest taka, że człowiek mądry nawet z czegoś głupiego jest w stanie wyciągnąć jakąś mądrość, natomiast człowiek głupi nawet jak by całe życia w najmądrzejszych książkach siedział i cały świat zwiedził nie będzie w stanie wyciągnąć żadnych ciekawych wniosków i spostrzeżeń, no i pozostanie mu pisać takie mądrości jak Ty myśląc, że to prawda objawiona i Amerykę odkrył.

 

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.