Skocz do zawartości

Bezpłodny mężczyzna


Rekomendowane odpowiedzi

1.Dla wielu mężczyzn bezpłodność jest marzeniem i sporą oszczędnością(wazektomia,alimenty).

 

Fakt.

 

2.Stoję na twardym stanowisku(jak to brzmi :D), że niektórzy powinni mieć ustawowy zakaz rozmnażania się(np ja).

 

Fakt.

 

3.Wiem również, że w naszym systemie prawnym bezpłodność wcale nie wyklucza możliwości wpadki i zostania ojcem.

 

Fakt.

 

Więc wydaje mi się, że niektórym kobietom bezpłodność mężczyzny przeszkadzać nie będzie właśnie z uwagi na punkt trzeci.

 

Fakt?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic, buziaki - hahaha, dobre ?.

 

Moim zdaniem jak ktoś naprawdę jest za kimś i chce być z tą osobą, to nie ma to najmniejszego znaczenia, czy jest płodny - bezpłodny. 

 

Można wspaniale żyć bez dzieci, a jak coś, można zdecydować się na adopcję.

To jest kwestia dogadania. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajmy się wypowiedzieć a nie od razu insynuacje i uogólnianie.

Wiem, że temat szpila i nie do końca oczekuje 100% szczerych odpowiedzi ale ciekaw jestem a nóż...

 

@Nefertiti te buziaki to na osłodzenie niewygodnego tematu. ;)

 

Adopcja powiadasz. Dużo się tu mówi o tym, że mężczyzna ma przekazać swoje geny. Nie jest tak z kobietami, że chciałyby aby dziecko było z ich łona?

 

Sam bardzo bym się obawiał obserwując rówieśniczki, że nie miałyby oporu moralnego zostawić mnie w takiej sytuacji.

 

Faktem też jest, że można żyć wspaniale bez dzieci. Tylko, że to kobiety w pewnym momencie dostają korby na punkcie macierzyństwa.

 

Przepraszam za post pod postem ale w między czasie otrzymałem odpowiedź.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.