Skocz do zawartości

Mężczyzna impotent/inwalida


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Tylko że jeśli bym go kochała to nie chciałabym się wiązać z kimś innym

Hmm gdybyś była moją kobietą to bym nie pozwolił się tknąć bo mam swój honor i zrobiłbym to dla Twojego dobra, byś miała normalne seksualne doświadczenia. Dlaczego miałbym Cię trzymać siłą, mężczyzna musi podejmować męskie decyzje najczęściej kosztem siebie, ale tacy już jesteśmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Czyli wolałbyś mi złamać serce bo twój honor jest ważniejszy.... to troche niskie poczucie wartości. Pewny siebie mezczyzna wie kiedy schować honor do kieszeni bo nie warto i straci sie cos ważnejszego

Wolałbym złamać Tobie i mi serce ale byś je odbudowała i miała resztę życia w normalnym związku :) 

Tu nie chodzi o honor tu chodzi o myślenie za swoją kobietę i za innych ludzi bo taka nasza rola.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Mówię każdy ma swoją wizję, moją jest dobro kobiety nawet ponad swoim bo taki jestem. (Nie egoistyczny)

Dlaczego ma się mną zajmować jeśli nie mogę funkcjonować, niech bierze nowego :) 

Byłaby niezwykle kochana, zresztą innej bym nie wziął ale przez to iż ją kocham, odsunąłbym ją od siebie by miała szanse na normalne życie. Rozumiesz teraz "moją miłość" ? :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Samiec ma dwa główne zadania.

Chronić oraz dostarczać dóbr.

Gdy nie robi tych dwóch rzeczy, samica wycofuje pożądanie i szuka innego mężczyzny, takie jest nasze życie i muszę to zaakceptować czy mi się podoba czy nie. 

O miłości można mówić na planie duchowym ale nie na tle czystej biologii i imperatywu kobiet na szukanie najlepszego samca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Tu nie chodzi o honor tu chodzi o myślenie za swoją kobietę i za innych ludzi bo taka nasza rola.

Zdradzę Ci sekret - kobiety umieją myśleć za siebie :) I nie trzeba ich w tym wyręczać i napewno nie taka jest Wasza rola, chyba jedynie tych, co kobiet i ich intelektu nie szanują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fit Daria napisał:

Zdradzę Ci sekret - kobiety umieją myśleć za siebie

Dziwne sformułowanie. Co z tego że umieją myśleć, skoro nic nie wymyślą? To jak z "uczyć się" ale nie nauczyć. 

Zwłaszcza że sama jesteś antytezą tego co właśnie napisałaś.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.