Skocz do zawartości

Pytania o zawód, zarobki, status


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ciśnijcie po @PIGUŁKA czy innych dziewczynach w tym temacie bym apelował, nie które faktycznie może wyszły z matrixa jak @Lalka i faktycznie nie zapyta o to w drugim pytaniu, zaraz po zapytaniu czym dojechałeś.

A nawet jeśli zapytają to się nie przejmujcie należy zaakceptować proces i biologię którą się dziewczyny kierują. 

Duża ilość łykniętych czerwonych pigułek sprawi, że naprawdę to stanie się nie jako zabawą, gdy będą was pytać o dobra materialne - bawcie się tym procesem. Mówcie, że masz ferrari w domu ale się popsuło i postanowiłeś się przejechać autobusem bo dawno nie jechałeś. Spyta się w trzecim pytaniu a gdzie mieszkasz i czy masz swoje mieszkanie ? - wy możecie odpowiedzieć. 

Mam swoje mieszkanie ale leży puste i mieszkam akurat u rodziców, bo się za nimi stęskniłem. Odbijajcie i bawcie się :) 

 

Pozdrawiam nasze kochane Panie całuję w rączkę a panom podaje rączkę :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą a propos pytań od pań przypomina mi się anegdota z biografii Schwarzeneggera jak przyjechał do USA i poszedł na lunch z jakąś babką i ta się go pyta prawie od razu.

Z pod jakiego znaku zodiaku jesteś ?

On odpowiedział zgodnie z prawdą Rak czy coś.

A panna na to : Niestety to nie możemy się umawiać bo będą problemy i konflikty.

Arnold poszedł jeszcze raz tego samego dnia do kolegów i się spytał ich co zrobił nie tak i czy to tu normalne ?

Chłopaki odpowiedziały, że tak i że musisz mądrze odpowiadać, Arnold wziął sobie tą radę do serca serca i opowiadał, że nadarzyła się nowa okazja dosłownie kilka dni później.

 

Pisał, że była identyczna sytuacja i dziewczyna się go pyta "Z jakiego znaku jesteś ?"

Arnold odpowiedział "Z najlepszego" a ona "czyli Waga ? Wiedziałam !"

No i się umówili na randkę :D 

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zyskasz.

Tak jak lalka wciaz nie jest samowystarczalna.

Tacy co sa  samowystarczalni nie siedza na BT.

Ja sam siedze bo mi sie troche p*doli w mozgu.

Musze przetrwac jeszcze kilka miesiecy tego szajsu.

Potem beda spiewac chóry niebios i to to co mnie trzyma na duchu.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem z jedną pisać, już w 4 zdaniu napisała pytanie:

 

Czym się zajmujesz?

 

Moja odpowiedź: Gównem, co cię to obchodzi. 

 

I wysłałem ją na drzewo. Wiem może to niegrzecznie ale już mnie to wkurza te materialistki.

 

Jeżeli padają pytania o to co robię ale konkretnie co robię - to wiadomo po co to pańci - aby w miarę dobrze oszacować zarobki. Wchodzą pewnie w raporty płacowe i już mają widełki zarobkowe potencjalnego kandydata.

 

A mogą się sporo pomylić - bo na podobnym stanowisku można bardzo różnie zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rarek2 napisał:

Ostatnio zacząłem z jedną pisać, już w 4 zdaniu napisała pytanie:

 

Czym się zajmujesz?

@rarek2

Aż mi to przypomniało taką jedną poznaną na czacie.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2

Też dlatego należy odpowiadać na przykład :

"Jestem płatnym zabójcom, więc lepiej mnie nie wkurwiać za mocno" 

Obserwuj reakcję - baw się tym, mnie to też denerwowało ale to tak naprawdę 99% kobiet robi, więc należy to zaakceptować.

Niech się zastanawia czy aby to nie prawda, no i na Awatar należy dać jakąś broń, najlepiej pistolet z tłumikiem :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

 

Wiesz nie słyszałem by faceci się pytali gdzie pracujesz w drugim pytaniu.

W mojej skromnej ocenie pytanie się "gdzie pracujesz" w drugim pytaniu od pań to trochę tak jakby Pan się pytał - jaki masz rozmiar piersi, fajną masz pupę czy nie bo nie wiem czy się w ogóle starać, masz nadwagę ? 

Tego typu pytanie zaraz po tym jak masz na imię - właśnie z takim czymś mi się kojarzy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.