Skocz do zawartości

Moi najbliżsi koledzy nie złożyli mi życzeń urodzinowych...


Rekomendowane odpowiedzi

@Towarzysz_Winnicki Ty może i nie, ale uwierz mi że ludzie chętnie pytają jak nie wprost to w sposób zawoalowany i to nie tylko kobiety.

 

@Niepowtarzalny Nie wiesz dlaczego się kryją? Poczytaj temat o donosach to się dowiesz. ;)

 

Zresztą, nie zdziw się jak podjedziesz nową furą pod chatę, a ktoś Ci przebije opony. Ludzie są zawistni i to, że my tacy nie jesteśmy to nie znaczy, że inni nie będą szkodzić.

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie to ile ktoś zarabia, ale do czasu... jeżeli na podstawie swoich zarobków, osiągnięć życiowych itp. z szyderczym uśmieszkiem mówi mi prosto w twarz, że ja jestem nikim to najchętniej bym mu odpowiedział tak: Zgadzam się z Tobą! Bo dzięki takiemu nikt jak ja, takie gówno jak ty, choć na chwilę może poczuć się kimś. A teraz stówka za poradę psychologiczną hahaha 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

nie napisali nic... Jestem tym faktem podłamany

Wyluzuj bracie, w gruncie rzeczy to błahostka. Jal są naprawdę przyjaciółmi to są inne pola na których się sprawdzą (lub nie).

 

8 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

Może to nie po Bożemu tyle zarabiać? Jeden mówił, że chyba podpisałem pakt z diabłem, że zacząłem tyle zarabiać, nie ukrywam, przykro mi się wtedy zrobiło

Jprdl. Dziękuj Opatrzności że wyeliminowała z Twojego życia gościa z tak spranym mózgiem. Jeśli żartował - to słaby żart, a jeśli on tak poważnie, to znajomość z nim ciągnie Cię w dół.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ważna rzecz do przepracowania w głowie. Jeśli jesteś podłamany przez to, że Twoi "najbliżsi koledzy" nie składają życzeń urodzinowych to znak, że Twój stan emocjonalny zależy w linii prostej od tego jak traktują Cię inni ludzie. Twój stan emocjonalny powinien zależeć w głównej mierze od Ciebie. 

Poza tym, witam w dorosłym życiu ?

Pozdro 600! 

Edytowane przez piratos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówi się o zarobkach, kumple chcieli mi na konto wchodzić, bo nie wierzyli, wieś gadała ehh tam. I nie mam kumpli :D a życzenia ma każdy w dupie, nie wiem co się ludziom uroilo, że jak ma urodziny to na rękach powinni się nosić, to nie te czasy, zluzuj majty i rób $$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Nie każdy wali tak ynteligentne i pełne przemyśleń egzystencjalnych posty jak Ty.

No, Ty jak widać na pewno nie ;)

A wracając do tematu, to polecam autorowi nie przejmować się takimi rzeczami i popracować nad samooceną. Bo to tylko w głowie problem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny W tych czasach ludzi kolekcjonuje się jak przed laty pokemony z czipsów i nic na to nie poradzimy. Mamy setki znajomości a nie ma do kogo mordy otworzyć i zdecydowanie lepiej wychodzi nam podglądanie na fejsbuczku niż wyciągnięcie kogoś/pozwolenie wyciągnąć się na przysłowiowego browara. Osobiście od lat otrzymuję życzenia urodzinowe czy imieninowe wyłącznie od rodziców ale mam pewność, że są one absolutnie szczere i nie wymuszone. Zawsze żyłem w przekonaniu, że ktoś składając mi życzenia urodzinowe/imieninowe/świąteczne ma w tym jakiś interes i generalnie rzecz ujmując niewiele się pomyliłem. Także nie miej do nikogo żalu bo zupełnie nie ma o co, przykre to ale połóż na to laskę.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.